מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: מיקודיות

משתמש רשום משתמש מתחיל
    עשו לי לייק
    2

ברירת מחדל מיקודיות

שלום לכולם!
    רציתי להתייעץ איתכם לגבי שתי מיקודיות שארצה לקנות לקראת הקיץ הקרוב:

הראשונה בתנ"ך: יש לי את פלורה המהדורה הישנה (הספר האדום) ובמהדורה הזאת חסר את אחד מנושאי החתך (שירה) שאצטרך בהמשך. נראה לי מיותר לקנות את המהדורה החדשה (הספר התכלת) שעולה 100 שקל בשביל נושא אחד. אז חשבתי פשוט לקנות בסוף השנה את המיקודית של פלורה וככה גם יהיה לי את נושא השירה וגם רק את הפרקים הרלוונטיים לבגרות. מה שרציתי לשאול זה האם המיקודית של פלורה טובה כמו הספר? כי הספר מצויין לקראת מבחנים ואני לא מוכן להחליף את פלורה

השנייה בהיסטוריה: איזה מחבר יותר טוב: אורי סלומון (רכס), אורי צמח (רכס) או בכלל המיקודית של מנו סגל (בהוצאת לילך - אם מישהו שמע ומכיר)

תודה לכל העוזרים ושבת שלום

• פרסום

משתמש רשום חבר Emath מתקדם
    עשו לי לייק
    177

המיקודית של רכס בתנך היא בדיוק כמו ספר ההכנה לבגרות של פלורה , רק שיא תואמת למיקוד .
    לגבי היסטוריה- אני יודע שהמיקודית של אורי צמח יותר מתומצתת ולא מרחיבה כמו של אורי סולומון , לכן אין פה שאלה של מי מחבר טוב יותר . זה תלוי בטעם האישי שלך .

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 0

There are no members to list at the moment.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר כלים שרובם חינמים, ביניהם פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במעמדו או במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו