עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג תוצאות 16 עד 29 מתוך 29

אשכול: עתודה

Netanelm7 לא מחובר ( פותח האשכול )
    משתמש רשום חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

זה בדיוק מה אמרתי memi...
    מדוע אסור לי להניח?? פסגות היא עתודה של מצטיינים אז סביר להניח שהקב"א צריך להיות יותר גבוה מ52, ולכן הם מבקשים גם פסיכומטרי יותר גבוה...

לגבי הקב"א - הסעיפים שלי הם : תת משקל ברמה קלה מאוד, וליקוי ראיה קל מאוד.
    האם הם פוסלי טייס?

וד"א
    גמר חתימה טובה לכולם וצום קל! סליחה אם פגעתי
    (1) "הדבר הכי חשוב, הוא לעולם לא להפסיק לשאול שאלות" - אלברט איינשטיין

(2) "תשקיעו בלימודים ---> אין לכם מושג כמה זה יעזור לכם / יחסוך לכם בעתיד" .... תאמינו לי יהיה לכם מספיק זמן להנות !!! ד"א מי אמר שאי אפשר לשלב את שניהם =]

חבר בקהילה משתמש מתחיל

פרטי משתמש

לא, זה לא סביר להניח שצריך קב"א גבוה מעתודה רגילה. מה שאתה צריך זה פשוט ציונים גבוהים יותר כי להתקבל למסלול פיזיקה-חשמל זה הרבה יותר קשה מלהתקבל להנדסת חשמל בלבד. למעשה, כדי להתקבל למסלול פיזיקה-חשמל בטכניון אתה צריך סכם בסביבות ה-93-94, ובשביל הנדסת חשמל זה נע בין 88 ל-90. לפיזיקה אין בעיה להתקבל כי אין לזה ביקוש.

הם מבקשים פסיכומטרי גבוה יותר בדיוק בגלל הסיבה שלמדעי הרוח צריך פסיכומטרי 550 ובשביל רפואה 720+.

חבר בקהילה משתמש מתחיל

פרטי משתמש

אני יודע שאפשר להתמיין לטייס עם מספר 1.75 בערך במשקפיים, אבל אני לא יודע בוודאות. ממליץ לך לשאול בפורום מתגייסים בתפוז בקשר לזה ובקשר לסעיף השני ולומר לנו מה ידוע לאחרים.

חבר בכיר חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

כמה צריך להוציא בפסיכומטרי בשביל להיות עתודאי?

פרטי משתמש

תלוי במסלול שאתה רוצה.

Big
    Big לא מחובר
    חבר בקהילה משתמש מתחיל

פרטי משתמש

פרטי משתמש

נתנאל, הסיפור הזה נשמע לי קצת מופרך..יכול להיות שלא כל הפרטים שם נכונים..ויכול להיות שהיא לא אמרה לך את כל האמת..

פרטי משתמש

יכול להיות שהיא שיקרה לי אבל מה האינטרס... אני יודע עליה שהיא ממש רצתה ללכת לעתודה, הציונים שלה היו מעולים והיא הראתה לי את הטופס שאומר שהיא לא התקבלה.

(2) "תשקיעו בלימודים ---> אין לכם מושג כמה זה יעזור לכם / יחסוך לכם בעתיד" .... תאמינו לי יהיה לכם מספיק זמן להנות !!! ד"א מי אמר שאי אפשר לשלב את שניהם =]

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

זאת מה זה בעייה ...אתם בטוחים שעתודה זה רק ל52 קב"א ומעלה ?
    כי אני כל כך רציתי עתודה .הגעתי לצו ראשון ויצאתי עם 50 50 דפר וקב"א .לא התחשבו לא בזה שאני עליתי לארץ רק בכיתה ו וגם לא קיבלתי בכלל כלי כתיבה כשעשיתי מבחן (הם נתנו לי עפרון שבור ואמרו שאין עוד חד ,ולגשת לתיק אסרו ).בשבילי שרות בצבא בכלל משהו די מוזר .כי תמיד גידלו אותי בידיעה שאני בת ובנות לא צריכות לשרת.עכשיו אני ממש בדילאמה "מה לעשות ?" ... כי הבנתי ששנתיים אתה לא יכול לא לעבוד לא ללמוד . לי אישית מאוד לא נעים מול ההורים שלי ,כי אם אני אלך לשרת כרגיל הפירוש המעשי של דבר הוא שהם הולכים לממן את חיי עוד 2-3 שנים.אני יודעת שאנשים שמשקיעים בלימודים הרבה פחות ממני משיגים נתונים הרבה יותר גבוהים וזה מאוד מתסכל .כי אני משקיעה מאוד ,לקחתי מגמות הכי קשות שהייה אפשר , התחלתי להתכונן לפסיכומטרי ופתאום כזאת אכזבה...

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי Big צפה בהודעה
    קחו חמודים

YouTube - Atuda
    סרטון מצחיק )מסתבר שלעתודה יש גם חסרונות ^-^

הסמל האישי שלdanidanie1 מפקח פורום צבא ולימודים משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי Netanelm7 צפה בהודעה

וזה בעיה כי הצבא רוצה קודם בטובתו (זה הרי ברור חח...)

:thank_you2:
    זה בעיה? זו מטרת הצבא! הצבא צריך קודם כל לדאוג ל"טובתו" אם כך את מגדירה את שלום המדינה והעם! היום הבעיה היא שהמצב הוא עקום וכאשר אזרח מתגייס הוא חושב רק על איך לנצל את הצבא בצורה המירבית לטובתו שלו עצמו! אני לא אומר שבמקרה הזה ספציפית זה היה מוצדק, אבל הטענה שלך שזה בעיה שהצבא לא בדיוק דואג לאינטרסים האישיים של כל מלש"ב זב חוטם היא לא נכונה.. מטרת העתודה היא שמי שנמצא מתאים יישלח לתחום שהצבא סבור שהוא מתאים לו ואם יידרש ללמוד משהו אז הצבא יסדר לו את זה. המצב של תלונות על זה שלא בדיוק מקבלים את ג'וב החלומות הוא לא מצב נורמלי.

לתשומת ליבך.
    "מה שקשה - נעשה היום, מה שבלתי אפשרי- נעשה מחר."
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    "אנו רועים כבשים, מסיעים בקר ומובילים אנשים- הובל אותי, לך אחריי, או עוף לי מהדרך."
    (ג'ורג' פאטון)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    "זה טוב שתהיה אדם מצליח, אבל קודם כל תהיה אדם!" (יכין זיק)

פרטי משתמש

קודם כל אני בן ודבר שני ההודעה הזאת הייתה לפני שנתיים בערך כיום אני לקראת גיוס (עוד שבועיים) ואני מאוד מרוצה מהתפקיד שיהיה לי (אחד ממקצועות המחשב בחיל התקשוב) אז ההודעה כבר לא רלווינטית ...

הסמל האישי שלdanidanie1 מפקח פורום צבא ולימודים משתמש מתחיל

פרטי משתמש

א)חחח סליחה
    ב) אני יודע מתי זה נכתב.. אבל רציתי להתייחס לעיקרון של מה שאמרת כי זה חשוב לכל תקופה..
    ג) בהצלחה בתפקיד שלך ושירות משמעותי ונעים!
    "מה שקשה - נעשה היום, מה שבלתי אפשרי- נעשה מחר."
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    "אנו רועים כבשים, מסיעים בקר ומובילים אנשים- הובל אותי, לך אחריי, או עוף לי מהדרך."
    (ג'ורג' פאטון)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    "זה טוב שתהיה אדם מצליח, אבל קודם כל תהיה אדם!" (יכין זיק)

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

אני ב יא עכשיו ויקיבלתי קב"א 51 וזה לא ממש גבוה, אי אפשר להתקבל לעתודה עם קב"א 51?! או שזה תלוי גם בפסיכומטרי ובממוצע הבגרויות??
    אני יודעת כמובן שזה תלוי גם בצורכי הצבא...
    תודה(:
    נערך לאחרונה על ידי כריסטינה^^^, 15-12-2011 בשעה 17:40 סיבה: טעות כתיב

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )