תוצאות הסקר: הציון הממוצע שלי במתמטיקה הוא..

מצביעים
291. לא ניתן להצביע לסקר זה
עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 3 4 5
מציג תוצאות 61 עד 66 מתוך 66

אשכול: ציונים של חברי האתר Emath במתמטיקה

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי תומר.א צפה בהודעה
    סופי 99.4 ב5 יחידות
    תערוך את ההודעה ותתאים אותה לפורמט המבוקש בבקשה . ואין ציון סופי עם ספרה אחרי הנקודה בתיכון .

הסמל האישי שלiAmYoni משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

מספר השאלון: 806

מועד: קיץ תשע"ג

ציון הגשה\בגרות \ סופי: 100\100\100

מספר השאלון:
    807

מועד: קיץ תשע"ג

ציון הגשה\בגרות \ סופי: 100\100\100

משפט או שניים על איך האתר Emath עזר לכם: אמנם לא שאלתי פה שאלות, ובעיקר עניתי על שאלות של אחרים, אבל אני בטוח שעצם פתירת התרגילים עם הסבר מפורט עזר לי בהכנה לבגרות (כשאני פותר תרגיל לבד, איני מתרכז בהסבר, דבר שכן דרוש שיהיה בבגרות.)
    ציון מתמטיקה סופי: 100

– יוני

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

מספר השאלון : 806

מועד : קיץ 2013

ציון הגשה\בגרות \ סופי :
    הגשה - 100
    בגרות - 100
    סופי - 100

מספר השאלון : 807

מועד : קיץ 2014

ציון הגשה\בגרות \ סופי :
    הגשה -
    100
    בגרות -
    100
    סופי -
    100

משפט או שניים על איך האתר Emath עזר לכם :
    אתר מדהים ביעילותו.. עזרה לי בצורה קטסטרופלית מערכת ניתוב הפתרונות שלכם לספרי הלימוד..
    חוץ מזה שיש פה חבר'ה מאוד איכותיים, משכמם ומעלה, שנכונים לעשייה ולתרומה, ממש מלח הארץ...
    יישר כח!
    נערך לאחרונה על ידי Galhdz, 22-07-2014 בשעה 20:52
    אהבתי אריאל אהב \ אהבו את התגובה

הסמל האישי שלWinter is Coming משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

לא זוכר מה הצבעתי פה... אבל התחשק לי לכתוב:
    מספר השאלון:
    804
    805
    מועד:
    804, קיץ 2015
    805, קיץ 2016
    ציון הגשה\בגרות \ סופי:
    804, הגשה - 70
    בגרות - 87 (לא עשיתי אינטגרל)
    סופי - 79

805, הגשה - 91!!!
    משפט או שניים על איך האתר Emath עזר לכם: חברי Emath יקרים, חובבי מתמטיקה יקרים... הגעתי לאתר הזה כשהייתי בכיתה '. ב-2013... יש לי סיפור די מוזר האמת. בכיתה ז' חילקו אותי ישר ל-3 יחידות כי ביסודי לא הייתי טוב בכלל. לא הבנתי מתמטיקה. לא אהבתי מתמטיקה. היו מדברים איתי על סופגניות בשביל שאני אפתור בעיות במתמטיקה. לדני היה שוקולד... מי יכול לשכוח? זה בכלל לא עזר, זה רק עשה אותי רעב! בכל מקרה, הייתי אבוד, נאחזתי ב-3 יחידות האלה כאילו הם החיים שלי. בהתחלה המצב שלי היה על הפנים, לא ידעתי כלום מהיסודי (אפילו לא לוח הכפל, האמת, גם עכשיו אני לא יודע אותו...) הגעתי לכיתה ט' והעלו אותי למיועדים ל-4 כי הייתי טוב. אבל לא היתה לי מוטיבציה. אצל סימה המורה הנחמדה שהתעקשה עבורי קיבלתי רק 20... הייתי מיואש... הייתי מדוכא, היה לי רע שם. ירדתי שוב לשלוש, בלי להסתכל אחורה, למרות שהיתה לי מורה פרטית והיתה לי מעט מוטיבציה - ויתרתי לעצמי!
    בכיתה י' עשיתי 801... אבל... הציעו לי שוב: "אתה רוצה לגשת ל-4 יחידות?" התלבטתי קצת. אמרתי לבסוף שכן. אני רוצה. לא כי אני לא מרוצה מ-3, אלא כי אני לא מרוצה מעצמי שויתרתי ככה.
    רכזת המתמטיקה נלחמה עבורי, היא לקחה את כל החופש הגדול שלי בכיתה י' ובמשך חודשיים לימדה אותי אינטגרלים, נגזרות, משפטים שלא ידעתי כל כך טוב (אני לא הכי ואו בהוכחות, תמיד שנאתי את זה), היא אמרה לי - עכשיו אתה ניגש ל-803. ומה זה, בשביל ילד עצלן בכיתה י', לשבת מול אישה שהוא בקושי הכיר ולבזבז את החופש הגדול שלו?? מבאס, נכון? אז התבאסתי ממש, אבל היתי מרוגש, כי ידעתי שזהו זה - עכשיו אני אוכיח לכולם שאני יכול.
    ניגשתי ל-803 אפילו לא היה לי ציון מגן כי לא למדתי לזה בכלל! הרכזת הסתכנה והגישה אותי על 70, במועד ב', הגעתי לביה"ס עם מחשבון והתיישבתי בכיתה של מועדי ב'. קיבלתי את הבחינה והייתי בהלם. התחלתי לפתור אותה ואז הוציאו אותי להקראה.
    אני זוכר את המילים של הרכזת: זה בסדר, הוא יכול לקבל גם רק 20 וזה מספיק. רק שיקבל את הציון הזה.
    אמרתי לעצמי: אני לא מוותר יותר. מה זה 20? איזה שטויות!
    קיבלתי בבחינה הזו 57, בזכות תיגבור אינטנסיבי של חודשיים.
    סופי - 64.
    בכיתה י"א עליתי ל-4 יחידות.
    קרעתי את התחת.
    שוב הפכתי להיות מאוכזב ומדוכא, מבחן אחרי מבחן אחרי בוחן... 20, 30, 40... לא הצלחתי בכלל.
    המורה שלי הסתכן פה, עם גיבוי מלא של הרכזת ("לא, אל תתן לו לרדת ל-3 יחידות שוב, אני לא מוותרת") הוא הגיש אותי על 70. כשבכלל לא הגיע לי.
    *שימו לב שכל המתכונות שעשינו היו מתכונות של יואל גבע, אנקורי וכדומה.
    ראיתי את הבחינה ורציתי להתגלגל מצחוק על הרצפה... מה זה אמור להיות? זו בדיחה?! לפני שהוציאו אותי להקראה כבר קשקשתי חצאים של שני תרגילים.
    ישבתי עם מורה אחרת למתמטיקה והיא התחילה להקריא לי (אז היה הרבה להקריא). שוב, היו דברים שלא ידעתי, למרות שכבר למדתי ב-4 שנה מלאה! הייתי אמור לדעת... אבל מסתבר שלא. כל פעם שהמורה שלי לימד אותנו הוא הזכיר מה למדנו בעבר, דברים שאני לא למדתי, כי הייתי בשלוש יחידות.
    אבל הבחינה הזו... בדיחה!
    מרוב שהמחברת היתה מקושקשת, כל מיני איקסים על 3/4 חוברת ועל הכול היה כתוב "טיוטה", המורה שהקריאה לי ביקשה עבורי מחברת חדשה.
    ישבתי וכתבתי במשך שעה שלמה מחברת חדשה, והבחינה של 804 לא הכי קלה (מכיוון שהיא ארוכה... ועוד היתה לי תוספת זמן, היתי צריך להביא שק שינה לביה"ס חח...)
    הגעתי כבר לאינטגרל והאמת, התחלתי אותו במחברת הקודמת, אבל היד שלי כל כך כאבה שכבר מסרתי את המחברת והם הדביקו את המדבקות של ההקלות שוב.
    התוצאות הגיעו וקפצתי מאושר, 87! ואו! זה אומר שאני באמת טוב! הם צדקו.
    התחילה השנה, שוב, 37, 37... 41... 78... 95... (בוחן) שני מבחנים טובים: 94, 92. ואז - מתכונת. 68...
    שוב, דיכאון. דיכאון. דיכאון. כל העבודה הקשה שלי יורדת לטמיון וזה רק כי לא גזרתי נכון...
    המורה שלי התעצבנה כי היתי מוחק תשובות לפני שהיא בדקה אותן. כי הייתי כל כך חסר ביטחון ופחדתי להיכשל שוב...
    לקחתי את עצמי בידיים לקראת המתכונת השנייה ואמרתי לעצמי: אין מצב שאני נופל פה במשהו.
    היו לי טעויות טיפשיות (הצבתי 0 ב-X של הלוג כדי למצוא חיתוך ולא שמתי לב שכן יש חיתוך.)
    קיבלתי במתכונת הזו 83. המורה הייתה גאה.
    שאלתי אותה על כמה היא מגישה אותי... והיא אמרה: 91.
    אני בהלם. אני לא חושב שזה הכי מגיע לי ואני מפחד, כי כל שאלה זה המון המון נקודות, אבל אני כן יודע שאעשה כמיטב יכולתי ואני מוקיר תודה לכולם.
    למחנכת שלי, שלא ויתרה. למורה שלי למתמטיקה בכיתה ט', למורה שלי למתמטיקה בכיתה י"א, למורה הנוכחית שלי, לכם והכי חשוב, גם לעצמי. כי לא וויתרתי.
    כי אף אחד לא ויתר עלי.
    ואני אמנם לא נכנס לפה הרבה לשאול שאלות, אבל אני כן יודע שמתישהו, אשלים ל-5 יחידות, שמתישהו, אעשה תואר במתמטיקה ובמדעי המחשב/הנדסת תכנה. מתישהו אני אעשה את כל זה; עכשיו אני מאמין בעצמי קצת יותר, שכל דבר אפשרי, שכל דבר מאתגר הוא גם מהנה. אני אוהב מתמטיקה, ואני מודה לכם. תודה רבה רבה. הפורום הזה כל כך עודד אותי בימים קשים... בשאלות טיפשיות. במסקנות דביליות. גם רק להיכנס ולראות תשובות לתרגילים של אחרים, יש דרך חשיבה מסוימת לכל אחד... זה שונה, זה מיוחד.

נ.ב רק עכשיו גיליתי שקוסינוס זו פונק' זוגית וסינוס זו פונק' אי-זוגית, איזה פדיחה :O
    תודה לכולם, על העבודה הקשה והמסורה. אתם עושים עבודת קודש.
    אהבתי אריאל אהב \ אהבו את התגובה

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי Winter is Coming צפה בהודעה
    לא זוכר מה הצבעתי פה... אבל התחשק לי לכתוב:
    מספר השאלון:
    804
    805
    מועד:
    804, קיץ 2015
    805, קיץ 2016
    ציון הגשה\בגרות \ סופי:
    804, הגשה - 70
    בגרות - 87 (לא עשיתי אינטגרל)
    סופי - 79

805, הגשה - 91!!!
    משפט או שניים על איך האתר Emath עזר לכם: חברי Emath יקרים, חובבי מתמטיקה יקרים... הגעתי לאתר הזה כשהייתי בכיתה '. ב-2013... יש לי סיפור די מוזר האמת. בכיתה ז' חילקו אותי ישר ל-3 יחידות כי ביסודי לא הייתי טוב בכלל. לא הבנתי מתמטיקה. לא אהבתי מתמטיקה. היו מדברים איתי על סופגניות בשביל שאני אפתור בעיות במתמטיקה. לדני היה שוקולד... מי יכול לשכוח? זה בכלל לא עזר, זה רק עשה אותי רעב! בכל מקרה, הייתי אבוד, נאחזתי ב-3 יחידות האלה כאילו הם החיים שלי. בהתחלה המצב שלי היה על הפנים, לא ידעתי כלום מהיסודי (אפילו לא לוח הכפל, האמת, גם עכשיו אני לא יודע אותו...) הגעתי לכיתה ט' והעלו אותי למיועדים ל-4 כי הייתי טוב. אבל לא היתה לי מוטיבציה. אצל סימה המורה הנחמדה שהתעקשה עבורי קיבלתי רק 20... הייתי מיואש... הייתי מדוכא, היה לי רע שם. ירדתי שוב לשלוש, בלי להסתכל אחורה, למרות שהיתה לי מורה פרטית והיתה לי מעט מוטיבציה - ויתרתי לעצמי!
    בכיתה י' עשיתי 801... אבל... הציעו לי שוב: "אתה רוצה לגשת ל-4 יחידות?" התלבטתי קצת. אמרתי לבסוף שכן. אני רוצה. לא כי אני לא מרוצה מ-3, אלא כי אני לא מרוצה מעצמי שויתרתי ככה.
    רכזת המתמטיקה נלחמה עבורי, היא לקחה את כל החופש הגדול שלי בכיתה י' ובמשך חודשיים לימדה אותי אינטגרלים, נגזרות, משפטים שלא ידעתי כל כך טוב (אני לא הכי ואו בהוכחות, תמיד שנאתי את זה), היא אמרה לי - עכשיו אתה ניגש ל-803. ומה זה, בשביל ילד עצלן בכיתה י', לשבת מול אישה שהוא בקושי הכיר ולבזבז את החופש הגדול שלו?? מבאס, נכון? אז התבאסתי ממש, אבל היתי מרוגש, כי ידעתי שזהו זה - עכשיו אני אוכיח לכולם שאני יכול.
    ניגשתי ל-803 אפילו לא היה לי ציון מגן כי לא למדתי לזה בכלל! הרכזת הסתכנה והגישה אותי על 70, במועד ב', הגעתי לביה"ס עם מחשבון והתיישבתי בכיתה של מועדי ב'. קיבלתי את הבחינה והייתי בהלם. התחלתי לפתור אותה ואז הוציאו אותי להקראה.
    אני זוכר את המילים של הרכזת: זה בסדר, הוא יכול לקבל גם רק 20 וזה מספיק. רק שיקבל את הציון הזה.
    אמרתי לעצמי: אני לא מוותר יותר. מה זה 20? איזה שטויות!
    קיבלתי בבחינה הזו 57, בזכות תיגבור אינטנסיבי של חודשיים.
    סופי - 64.
    בכיתה י"א עליתי ל-4 יחידות.
    קרעתי את התחת.
    שוב הפכתי להיות מאוכזב ומדוכא, מבחן אחרי מבחן אחרי בוחן... 20, 30, 40... לא הצלחתי בכלל.
    המורה שלי הסתכן פה, עם גיבוי מלא של הרכזת ("לא, אל תתן לו לרדת ל-3 יחידות שוב, אני לא מוותרת") הוא הגיש אותי על 70. כשבכלל לא הגיע לי.
    *שימו לב שכל המתכונות שעשינו היו מתכונות של יואל גבע, אנקורי וכדומה.
    ראיתי את הבחינה ורציתי להתגלגל מצחוק על הרצפה... מה זה אמור להיות? זו בדיחה?! לפני שהוציאו אותי להקראה כבר קשקשתי חצאים של שני תרגילים.
    ישבתי עם מורה אחרת למתמטיקה והיא התחילה להקריא לי (אז היה הרבה להקריא). שוב, היו דברים שלא ידעתי, למרות שכבר למדתי ב-4 שנה מלאה! הייתי אמור לדעת... אבל מסתבר שלא. כל פעם שהמורה שלי לימד אותנו הוא הזכיר מה למדנו בעבר, דברים שאני לא למדתי, כי הייתי בשלוש יחידות.
    אבל הבחינה הזו... בדיחה!
    מרוב שהמחברת היתה מקושקשת, כל מיני איקסים על 3/4 חוברת ועל הכול היה כתוב "טיוטה", המורה שהקריאה לי ביקשה עבורי מחברת חדשה.
    ישבתי וכתבתי במשך שעה שלמה מחברת חדשה, והבחינה של 804 לא הכי קלה (מכיוון שהיא ארוכה... ועוד היתה לי תוספת זמן, היתי צריך להביא שק שינה לביה"ס חח...)
    הגעתי כבר לאינטגרל והאמת, התחלתי אותו במחברת הקודמת, אבל היד שלי כל כך כאבה שכבר מסרתי את המחברת והם הדביקו את המדבקות של ההקלות שוב.
    התוצאות הגיעו וקפצתי מאושר, 87! ואו! זה אומר שאני באמת טוב! הם צדקו.
    התחילה השנה, שוב, 37, 37... 41... 78... 95... (בוחן) שני מבחנים טובים: 94, 92. ואז - מתכונת. 68...
    שוב, דיכאון. דיכאון. דיכאון. כל העבודה הקשה שלי יורדת לטמיון וזה רק כי לא גזרתי נכון...
    המורה שלי התעצבנה כי היתי מוחק תשובות לפני שהיא בדקה אותן. כי הייתי כל כך חסר ביטחון ופחדתי להיכשל שוב...
    לקחתי את עצמי בידיים לקראת המתכונת השנייה ואמרתי לעצמי: אין מצב שאני נופל פה במשהו.
    היו לי טעויות טיפשיות (הצבתי 0 ב-X של הלוג כדי למצוא חיתוך ולא שמתי לב שכן יש חיתוך.)
    קיבלתי במתכונת הזו 83. המורה הייתה גאה.
    שאלתי אותה על כמה היא מגישה אותי... והיא אמרה: 91.
    אני בהלם. אני לא חושב שזה הכי מגיע לי ואני מפחד, כי כל שאלה זה המון המון נקודות, אבל אני כן יודע שאעשה כמיטב יכולתי ואני מוקיר תודה לכולם.
    למחנכת שלי, שלא ויתרה. למורה שלי למתמטיקה בכיתה ט', למורה שלי למתמטיקה בכיתה י"א, למורה הנוכחית שלי, לכם והכי חשוב, גם לעצמי. כי לא וויתרתי.
    כי אף אחד לא ויתר עלי.
    ואני אמנם לא נכנס לפה הרבה לשאול שאלות, אבל אני כן יודע שמתישהו, אשלים ל-5 יחידות, שמתישהו, אעשה תואר במתמטיקה ובמדעי המחשב/הנדסת תכנה. מתישהו אני אעשה את כל זה; עכשיו אני מאמין בעצמי קצת יותר, שכל דבר אפשרי, שכל דבר מאתגר הוא גם מהנה. אני אוהב מתמטיקה, ואני מודה לכם. תודה רבה רבה. הפורום הזה כל כך עודד אותי בימים קשים... בשאלות טיפשיות. במסקנות דביליות. גם רק להיכנס ולראות תשובות לתרגילים של אחרים, יש דרך חשיבה מסוימת לכל אחד... זה שונה, זה מיוחד.

נ.ב רק עכשיו גיליתי שקוסינוס זו פונק' זוגית וסינוס זו פונק' אי-זוגית, איזה פדיחה :O
    תודה לכולם, על העבודה הקשה והמסורה. אתם עושים עבודת קודש.
    סיפור מעולה !

המרכזת שלך אישה מקסימה - זה ממש לא טריוויאלי שכן רוב בתי הספר רק מנסים שלתלמיד יהיה בגרות ולא מעניין אותם שום דבר מעבר לזה

שמח לשמוע שהצלחת ומאחל לך המון בהצלחה בהמשך הדרך

הסמל האישי שלWinter is Coming משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי אריאל צפה בהודעה
    סיפור מעולה !

המרכזת שלך אישה מקסימה - זה ממש לא טריוויאלי שכן רוב בתי הספר רק מנסים שלתלמיד יהיה בגרות ולא מעניין אותם שום דבר מעבר לזה

שמח לשמוע שהצלחת ומאחל לך המון בהצלחה בהמשך הדרך
    מסכים לחלוטין! תודה רבה אני גם שמח.

עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 3 4 5

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 4

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו