עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון 1 2 3 4 5 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 78

אשכול: עזרו לך? תן פידבק!

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

אתר למופת שעוזר לי המון ובמהירות!
    כל הכבוד לכם!
    אהבתי שירז, מיכאל אהב \ אהבו את התגובה

הסמל האישי שלשירז משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

נכוןן מאוד! האתר הזה כ"כ טוב!
    תמיד כשיש לי בעיה בכל מיני תרגילים אז אנשים פהה נותנים לי מענה!!
    אני כ"כ שמחה שאני חברה באתר הזה!
    אהבתי מיכאל אהב \ אהבו את התגובה

משתמש רשום

פרטי משתמש

תודה רבה לאתר הנפלא המקדם את המתימטיקה בישראל

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

תודה רבה למי שהשקיע מזמנו ונתן פה עזרה לכל מי שהיה צריך באופן זריז

הסמל האישי שלמיכאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

תודה לכולכם ובואו גם אתם לעזור לדורות הבאים

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

האתר הזה זה כמה דברים
    זה מורה אחרי שעות בית ספר
    זה גם מורה פרטי
    האתר זמין 24 שעות ביממה
    האתר עוזר לכל אחד לא משנה כמה יחידות הוא
    והאתר תמיד מספק תשובה..
    כל אותם אנשים ופתרונות ועזרות יהיו רלוונטים גם בעוד הרבה שנים ומהווים נכס צאן ברזל

האתר לא היה אתר בלי אותם אנשים שיושבים ועוזרים על בסיס קבוע

אז תודה לאלו שבונים את האתר הזה..
    אהבתי מיכאל, gil l אהב \ אהבו את התגובה

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

כל הכבוד לכם על העזרה ועל הרצון הטוב!לפותח דיון אתה צודק בהחלט .

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

קודם כל שלום לכולם
    אני עכשיו בן 19 וחצי עתודאי הלומד הנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת בן גוריון
    בתיכון הייתי נכנס לפורום הזה כדי לשאול שאלות וכמובן הייתם עונים לי מהר ,אני להודות למי שייסד את הפורום לבעלים ולמנהלים ומשתמשים המקדישים כמה דק' כדי לעזור לאחרים ... כל הכבוד אנשים מהיום אני אנסה לכנס כל כמה זמן לפורום כדי לעזור לאנשים בדיוק כמו שהייתם עוזרים לי ואפילו עכשיו עוזרים לי .... : )
    אהבתי אריאל, מיכאל אהב \ אהבו את התגובה

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

תודה רבה על העזרה , שמגיעה גם כשצריך

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

תודה רבה על העזרה כיף לראות שיש אנשים שמוכנים לעזור לאחרים,זה אפילו מרגש

תודה רבה ושבוע מצויין

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

מסכים בהחלט למילות ראשית האשכול.

נכון מאוד יש כאן כמה חברים שעוזרים בזמנם ובאמת הם עושים עבודה נפלאה!

אציג אותם בהמשך (זהו פרמטר שעדין נמדד ).

שבוע טוב
    נערך לאחרונה על ידי sharon1890, 04-08-2012 בשעה 14:05

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

אחלה פורום תודה רבה ל Dmot
    אהבתי עזרו לך? תן פידבק!Dmot, מיכאל אהב \ אהבו את התגובה

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

שלום לכולם,

אחרי תקופה של מספר ימים כאן נמדדו כמה פרמטרים
    1.זמן תגובה לשאלה
    2.כמות משתמשים המנסים לפתור\לעזור
    3.אכפתיות ודאגה בנוגע לתרגיל(ז"א האם השואל הבין את מכלול השאלה כולה)
    4.כתיבה מובנת ומסודרת.

אני מציין כי השמות הבאים עזרו לי מאוד בשבוע האחרון ואני שמח שיצא לי להכיר משתמשים אלו בטוח שהם יגיעו לפיסגות וימריאו מעלה מעלה.
    לפני כמה שעות חזרתי מהמבחן שהלך לי ממש טוב ואני באמת כותב לכם תגובה זאת בכנות רבה,
    אז מספר אחת הוא יאס YES אשר עונה בצורה מכובדת כנה אמיתית וישרה על רוב השאלות , מכיר את החומר ברמה גבוהה ,אכפתי לגבי מכלול השאלה כולה - ממש בן אדם טוב .
    2.DMOT-תודה רבה עזרת בבעיות הקשות המתוסבכות ולא התביישת לרשום כמה שצריך עד שאבין.
    3.גל כהן- לא רק בן אדם אלא אוהב לדון על התרגיל על טכניקות ושיטות שונות שאפשר להגיע למטרה חושב בצורה מיוחדת מאוד תודה לך!
    4.BOGRI71- תודה לך ועוד ניפגש בהמשך אני מאמין בפיזיקה ,הבאת תשובות ישר ולעניין מה שאני אוהב בתגובות שלך שלא הבאת כל פעם את כל הפיתרון נתת מילה בשביל שאחשוב על הדרך ואפתח לבד את השאר (כך אלמד להתמודד לבד עם המצבים)-אז תודה רבה.
    5.FRACTAL-גבר גבר הבאת תשובות מלללאוות ממש אין כאלו דברים הסברים על כל שורה מדוייקת ורציני בנושא.- תודה רבה אחי.

תודה לכולם עבודת קודש אתם עושים אם שכחתי מישהו שעזר לי אז תודה רבההה !!
    אוהב אתכם אנשים תודה וערב מצויין.
    נערך לאחרונה על ידי sharon1890, 05-08-2012 בשעה 20:32
    אהבתי CrazyDiamond אהב \ אהבו את התגובה

הסמל האישי שלdavid11 משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

פורום עם אנשים מדהימים,זה לא ברור מאליו העזרה הזאת!
    במיוחד אני רוצה לציין את Dmot שתמיד עוזר ועושה את זה בכיף, גם בשעות מאוחרות שהראש כבר לא עובד הוא תמיד שם כדי לעזור!
    אהבתי עזרו לך? תן פידבק!Dmot אהב \ אהבו את התגובה

david

הסמל האישי שלDmot צוין לשבח חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

דוד, תבורך. אתה זה שצריך להודות לו. ישר הצטרפת לאתר, לקחת דף ועט (אולי באופן מטאפורי? ^_^) והתחלת לעזור לאנשים. אתה מעלה פתרונות מלאים, סורק, ומציע עזרה אם לא מבינים...מדהים! ^_^
    מה שכן, הקישור הזה מופיע בחתימה שלי כבר זמן רב, ואני לא חושב שהגבתי פה. אני כבר בערך שנה כאן (בה עזרתי לאנשים. בשנה האחרונה הייתי מבלה את רוב זמני בשינה והליכה חוזרת לבית הספר. עומס), ויצא לי לראות כאן אנשים מדהימים. אני זוכר את סיוון,חן ואשר שישבו ועזרו לאנשים, ובמשך הזמן הגיעו עוד אנשים. זה המקום לציין לא רק את דוד, אלא גם את עומר, Fractal, חברי הטוב Brainless [שאשמח אם ישנה כינוי מתישהו, כי הכינוי ממש לא מעיד עליו], the-myst,yes ,אייטן,חן,דוד גריסרו,שיר וגילה. לאחרונה ראיתי גם את נוי שעוזרת לאנשים בשמחה. אני חייב להגיד שזה מדהים בעיניי, שאנשים מוכנים לתרום, מזמנם החופשי, לאנשים שכלל לא הם לא מכירים, ועושים זאת בשמחה, עם חיוכים ותגובות חיוביות. אנשים כאן מוכנים להסביר אחד לשני עד שהם מבינים לחלוטין-ולא משנה כמה זמן זה יקח.
    אני באמת לא מבין הפורום לא מפורסם יותר. הפורום באמת מהווה כלי עזר מדהים לתלמידים,במיוחד במתמטיקה. התשובות כאן מהירות, לפעמים בשעות הקטנות של הלילה; הקשר אינו רק לימודי, ולא פעם יצא לי לדבר כאן עם אנשים "על נושאים שמעבר". לאחר שנעלמתי לי קצת, קיבלתי המון הודעות פרטיות עם מילים חמות וקריאות של "תחזור!", דבר שבאמת שימח אותי מאוד.
    אכן, ישנה תופעה של אנשים שמשתמשים בפורום כדי לסיים עבודות קיץ (הכוונה היא פשוט לפרסם עבודת קיץ כולה ולכתוב "תפתרו לי!",בלי ניסיון קלוש לנסות את התרגילים, ולא לנסות את התרגילים, לא להצליח ואז לפרסם-גם אם מדובר בעבודה שלמה), או לאחר שכותבים עבורם פתרון של עמוד מפורט עם הסברים ומשוואות לא טורחים אף להגיד "תודה"...אבל קבוצת האנשים הזו היא כאין וכאפס אל מול שאר הקהילה.
    "נער הייתי וגם זקנתי...", וכל יום אני מתפלא מחדש אל מול האנשים שכאן. אני חייב לציין שבהתחלה, חשבתי שרובם עושים זאת כדי שילחצו על כפתור ה"לייק", אבל, התבדיתי מהר מאוד. הקהילה הקטנה כאן מורכבת מאנשים איכותיים, ועדיפה לפי דעתי על קהילה גדולה ושסועה. כולם כאן בשביל לעזור ולתמוך (: כל אחד כאן, יותר מיוחד מהשני.
    אני שמח להיות בפורום הזה ולהשקיע מעצמי כדי לעזור (: שלחתי, גם בתקופה שלא הייתי כאן, רבים לכאן. אולי אני קצת מגזים, אבל באמת ובתמים, הפורום יכול להוות תחליף מצויין למורים פרטיים-שכן הכל נעשה בחינם, ללא הגבלת זמן, עם אנשים בעלי ידע עצום אחד אחד.
    לסיכום, אני גאה להיות חבר בפורום הזה. וגם אם אתגייס בקרוב, אשתדל להכנס לפורום ולעזור (כמו גל כהן, שלא שכחתי ממנו, ותמיד מדהים אותי עם הפתרונות שלו-בדרכים שאיני מבין כלל איך הוא חושב עליהם...)
    לילה טוב ומבורך לכולם! תודה על הכל! (:
    אהבתי david11, brainless אהב \ אהבו את התגובה

בברכה, תומר
    -עזרו לך? תן פידבק!-

עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון 1 2 3 4 5 ... אחרוןאחרון

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )