עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 20

אשכול: עקב איום לתביעה מיואל גבע - אסור מעתה להביא קישורים\סריקות לשאלות מספרי יואל גבע

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

ברירת מחדל עקב איום לתביעה מיואל גבע - אסור מעתה להביא קישורים\סריקות לשאלות מספרי יואל גבע

שלום לכולם,

לאחרונה נכנסתי להידברות מאוד ארוכה מול יואל גבע וקיבלתי איום לתביעה מצידם ( ובפרט מליאור גבע - סמנכל השיווק שלהם ) בטענה המגוכחת שהאתר Emath, שעוזר זה 5 שנים לתלמידים וסטודנטים ללא תמורה ומתוך רצון טוב, פוגע באופן מאסיבי בחברת יואל גבע ומפר את זכויותיהם בצורה בוטה .

כמובן שאני אישית אין לי לא את המשאבים ולא את הזמן להיכנס למלחמה איתם, לאחר המון דיונים והסברים מה זה בעצם האתר Emath וכמה הוא עוזר לתלמידים ולמעשה מהווה מוצר משלים לספרים שלהם ובטח לא פוגע ברכישתם הם עדיין לא ויתרו .

בהתאם לכך, מעתה אסור להעלות קישורים\סריקות או כל דבר שקשור לספרי יואל גבע, כולל קישורים לתמונות של הספרים וכיוצא בזה..

כל מי שיעשה זאת יהיה תחת אחריות עצמו ושיידע שהוא פועל בניגוד לנהלי האתר ובניגוד לרצון של יואל וליאור גבע .

כמובן שעדיין מותר לשאול שאלות מספרי יואל גבע אך תאלצו לחכות למישהו שיש לו גם את הספר כדי שיענה לכם, לכן אני ממליץ בחום למשתמשי האתר כדי להנות באופן מלא משירותי האתר לא להשתמש בספרי יואל גבע כלל, לא חסר טובים יותר .

למי שהדבר מפריע, ולא מבין למה כל הסיפור מוזמן לשאול את ליאור גבע (שהעניין תחת אחריותו) המייל שלו הוא : [email protected], בפייסבוק : https://www.facebook.com/lior.geva
    נערך לאחרונה על ידי אריאל, 10-10-2013 בשעה 06:53

משתמש רשום חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

מעניין שעד כה שום מחבר לא הביע צד בעניין ורק להם זה מציק ...
    טענה מגוכחת ביותר

אסיסטנט חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

אפשר לכתוב מכתב בשם משתמשי EMATH
    בו אנו מביעים מחאה כנגד יואל גבע ושות'..
    ולארגן פייסבוק כנגד ה"דרעק" הזה..

משתמש רשום חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

כן אבל שהם מפרים באופן בוטה את הזכויות של המרכז הארצי לבחינות והערכה בזה שהם שולחים מדריכים מאצלם כדי שישננו את השאלות של הפסיכומטרי זה בסדר.
    פשוט בדיחה הבחור הזה.אם אני משתמש באתר הזה (כזה ששואל שאלות כמובן) הייתי קונה כל ספר אחר ובלבד שיבינו
    שהאיום המיותר הזה כנגד מפעילי האתר רק יפגע בהם ולא להפך . חצופים
    אהבתי GaFaxo, מתן-, עקב איום לתביעה מיואל גבע - אסור מעתה להביא קישורים\סריקות לשאלות מספרי יואל גבעחן_עקב איום לתביעה מיואל גבע - אסור מעתה להביא קישורים\סריקות לשאלות מספרי יואל גבע, מיכאל אהב \ אהבו את התגובה

אסיסטנט חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

תכנסו כולם לאתר של יואל גבע
    למדור : יצירת קשר
    ותכתבו לו מה אתם חושבים....
    צור קשר עם יואל גבע, יצירת קשר, טלפון, פקס, מייל - יואל גבע

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי xBARCAx צפה בהודעה
    כן אבל שהם מפרים באופן בוטה את הזכויות של המרכז הארצי לבחינות והערכה בזה שהם שולחים מדריכים מאצלם כדי שישננו את השאלות של הפסיכומטרי זה בסדר.
    פשוט בדיחה הבחור הזה.אם אני משתמש באתר הזה (כזה ששואל שאלות כמובן) הייתי קונה כל ספר אחר ובלבד שיבינו
    שהאיום המיותר הזה כנגד מפעילי האתר רק יפגע בהם ולא להפך . חצופים
    לא רק בתחום הפסיכומטרי, לא מעט תרגילים בספרים שלהם מועתקים מספרי בני גורן, מספרי גבי יקואל וממבחני בגרות .
    מה גם שיותר ויותר מחברים היום משחררים את הספרים שלהם בחינם באינטרנט, לדוגמא גבי יקואל כבר שם את כל הספרים שלו בגירסא דיגיטלית באינטרנט בחינם.

יואל גבע בעצמו שם מספר לא מועט של תרגילים מהספרים שלו באתר שלהם בחינם, בכל מקרה כל זה לא שינה כלום .

תכנסו כולם לאתר של יואל גבע
    למדור : יצירת קשר
    ותכתבו לו מה אתם חושבים....
    צור קשר עם יואל גבע, יצירת קשר, טלפון, פקס, מייל - יואל גבע
    מי שהדבר הזה תחת אחריותו הוא כאמור ליאור גבע ככה שמי שרוצה לשאול שאלות בנושא זה אותו (הוספתי את המייל שלו בהודעה הראשונה שלי)

בין ההודעות האחרונות שקיבלנו מליאור גבע :

היית צריך לחשוב על כל המשמעויות כאשר ניגשת לפרויקט ולא ביקשת רשות להשתמש בקניין רוחני שלנו. יש לנו חוות דעת משפטית ברורה שאתה מפר את זכויות היוצרים שלנו. אתה מחזיק תמונות ולינקים של התרגילים מהספר. אני מבקש ממך בפעם האחרונה שתמחק את כל התרגילים (צילומים, לינקים וכל צורה אחרת). אם אתה לא מסכים אני מבקש ממך שתשלח לי את הכתובת שלך על מנת שאוכל לשלוח לך מכתב מעורך הדין שלנו.

הסמל האישי שלcthulhu מדריך ויועץ חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

גם אם מישהו סורק תרגיל לחבר, ואותו החבר מספר עליו לחבר אחר, זאת עבירה מבחינתו? האטימות של מחזיקי זכויות היוצרים לפעמים גדולה יתר על המידה - הם יכלו להיהנות מפרסום חינמי, ואם באמת התוכן שלהם היה איכותי הרי ששום אתר לא היה יכול להוות תחליף לקניית ספר עם הסברים ותרגילים איכותיים. מה גם שמושגים כמו "זכויות היוצרים" ו"קניין רוחני" בכל הקשור לתרגילים במתמטיקה שנויים במחלוקת, שכן קשה להיות יצירתי כאשר יש מיליוני תרגילים אשר מבוססים על אותו העקרון רק עם נתונים שקצת שונו. אני מטיל ספק ביצירתיות שלהם במקרה זה. לא מפתיע בכל מקרה, הרי כסף זה דבר שהניע את כל המכונים הללו מיום הקמתם. וכן, יש ספרים הרבה יותר איכותיים משלהם.
    אהבתי מיכאל, אריאל, Hodaya (: אהב \ אהבו את התגובה

מאמרים בנושאי פיזיקה

הסמל האישי שלהדר מורה חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי אריאל צפה בהודעה
    שלום לכולם,

לאחרונה נכנסתי להידברות מאוד ארוכה מול יואל גבע וקיבלתי איום לתביעה מצידם ( ובפרט מליאור גבע - סמנכל השיווק שלהם ) בטענה המגוכחת שהאתר Emath, שעוזר זה 5 שנים לתלמידים וסטודנטים ללא תמורה ומתוך רצון טוב, פוגע באופן מאסיבי בחברת יואל גבע ומפר את זכויותיהם בצורה בוטה .

כמובן שאני אישית אין לי לא את המשאבים ולא את הזמן להיכנס למלחמה איתם, לאחר המון דיונים והסברים מה זה בעצם האתר Emath וכמה הוא עוזר לתלמידים ולמעשה מהווה מוצר משלים לספרים שלהם ובטח לא פוגע ברכישתם הם עדיין לא ויתרו .

בהתאם לכך, מעתה אסור להעלות קישורים\סריקות או כל דבר שקשור לספרי יואל גבע, כולל קישורים לתמונות של הספרים וכיוצא בזה..

כל מי שיעשה זאת יהיה תחת אחריות עצמו ושיידע שהוא פועל בניגוד לנהלי האתר ובניגוד לרצון של יואל וליאור גבע .

כמובן שעדיין מותר לשאול שאלות מספרי יואל גבע אך תאלצו לחכות למישהו שיש לו גם את הספר כדי שיענה לכם, לכן אני ממליץ בחום למשתמשי האתר כדי להנות באופן מלא משירותי האתר לא להשתמש בספרי יואל גבע כלל, לא חסר טובים יותר .

למי שהדבר מפריע, ולא מבין למה כל הסיפור מוזמן לשאול את ליאור גבע (שהעניין תחת אחריותו) המייל שלו הוא : [email protected], בפייסבוק : https://www.facebook.com/lior.geva

תעביר להכרזות..

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

חבל מאוד שזוהי המדיניות שלהם. יש עוד דרכים שמפיצים: תלמידים מעבירים תרגילים אחד לשני ב- Whatsapp, יש קבוצות למידה בפייסבוק שבהן גם מעלים חומרים, מורים שולחים סריקות לתרגילים וכו'. זה לא באמת יעזור להם. נראה שהם לא מודעים לחשיבות של האתר הזה ולתרומה שלו, ובחרו להישאר אטומים. גם הם לא כל כך תמימים, שכן כל מחברי הספרים נוהגים "להשאיל" נוסחים של שאלות ממחברים אחרים. אבל אם זאת הבחירה שלהם, שיהנו להם.
    אני בן​.

הסמל האישי שלomeromer אסיסטנט חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

מהיום הראשון שנכנסתי לאתר ידעתי שמתישהו אחד מיוצרי הספרים יתלונן שמעלים לפה תמונות מהספרים, חבל שזה באמת קרה. אני לא מבין מה הם מנסים להשיג פה חוץ מכאב ראש לכל הצדדים.
    נערך לאחרונה על ידי omeromer, 12-10-2013 בשעה 16:37

אסיסטנט חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

בעידן חופש "המידע "
    חבל שיש כוחות שליליים של "שלא - נדע"....
    אהבתי מיכאל אהב \ אהבו את התגובה

חבר מתקדם חבר Emath

פרטי משתמש

ברירת מחדל חשבתי על רעיון

נוכל לארגן פה קבוצות של משתתפי האתר ולהעביר באופן חסוי את הפתרונות הרי הם לא יכולים גם לאסור את זה
    הרי אנחנו לא נפיץ את זה וככה מי שייצטרך עזרה יקבל אותה וגם יואל גבע לא יקבל פירסום וככה נהנה מן ההפקר

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי קובי הגאון צפה בהודעה
    נוכל לארגן פה קבוצות של משתתפי האתר ולהעביר באופן חסוי את הפתרונות הרי הם לא יכולים גם לאסור את זה
    הרי אנחנו לא נפיץ את זה וככה מי שייצטרך עזרה יקבל אותה וגם יואל גבע לא יקבל פירסום וככה נהנה מן ההפקר
    הבעיה היא לא הפתרונות אלא השאלות, כאמור עדיין ניתן לשאול מספרי יואל גבע רק אסור להעלות קישור לשאלה מהספר שלהם

חבר מתקדם חבר Emath

פרטי משתמש

אוקיי, ולהעביר את השאלות ה=בהודעות פרטיות אפשר?

הסמל האישי שלDmot צוין לשבח חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי קובי הגאון צפה בהודעה
    אוקיי, ולהעביר את השאלות ה=בהודעות פרטיות אפשר?
    אתם הולכים פה על תחומים אפורים, וחבל שכך. יוצר הספר ביקש שלא תעשו את זה, וכך גם אריאל ביקש. אל תנסו להתחכם ולמצוא דרכים שונות (קבוצות פרטיות, הודעות פרטיות....) כדי להעלות את השאלות האלה, כי האחריות היא עליכם. אם יוצר הספר יתפוס אתכם, אריאל כבר הודיע שהוא מסיר את האחריות מכך.אני יודע שזה נראה לכם עכשיו כמו סוף העולם - אבל, כמו שצויין - ישנן שאלות דומות. תמיד תוכלו להתייעץ עם המורים שלכם או לחכות שמישהו שיש לו את הספר יענה לכם. אני אישית לא למדתי עם אף ספר של יואל גבע (למדתי עם בני גורן, גבי יקואל ואדית ומריאן) והסתדרתי יפה מאוד אני לא באמת יודע מה רמת הספרים שלו, אבל, אפשר להתמודד גם בלי.
    לילה טוב ומבורך, תומר.
    בברכה, תומר
    -עזרו לך? תן פידבק!-

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 2

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו