שלום לכולם,

אשמח אם תוכלו להשתמש יותר בתכיפות בכפתור ה "דיווח" שיש לכל הודעה,

ניתן לדווח על כל דבר :

1. קטלוג של התרגיל - אם הספר העמוד או מספר התרגיל לא נכונים, תדווחו על כך, וגם תגידו לנו מה הספר העמוד ומספר התרגיל הנכונים ואנחנו נדאג לעדכן

2. תשובה לא נכונה, אם ההודעה מכילה תשובה לא נכונה - דווחו לנו ונשמח גם לקבל הסבר מדוע לא

3. הודעות בעלות תוכן פוגע \ רע

כפתור הדיווח :

1.jpg22:52 ,30-03-2016 #1 נועם1230oם כימיה פיזיקאלית(קרינות ואנרגיה) משתמש רשום משתמש מתחיל שם הספר בפיזיקה: לא מספר \ מדף עבודה \ אחר קישור אל השאלה:https : / /meyda.education.gov.il /sheeloney _bagrut2015 /6/HEB /37202.PDF תשובות סופיות : אין בידי תשובות סופיות תאריך הצטרפות: 2014Jul זכר הודעות: 79 עשו לי לייק: 2 שלום אני חייב עזרה. בעמוד 16-19 בקישור ששלחתי מדובר על חומר שאני יודע שלומדים בפיזיקה (לפחות חלק.) קוראים לנושא כימיה פיזיקאלית. זאת הבגרות משנה שעברה בכימיה, ומשום מה אני לא מוצא תשובות בשום מקום אחר. אני ממש צריך עזרה כי יש לי מתכונת בקרוב ואני צריך עזרה להבין. אשמח לכל תשובה. תודה רבה רבה לכל העוזר או המנסה לעזור. לילה טוב אהבתי שתף=[ Promote to Article דיווחa +1A • ערוך הודעה5 תגובה8 הגב עם ציטוט.8

בהמשך ייתכן ונאפשר לכולם לערוך ופשוט כל עריכה תצטרך לקבל אישור, ממש כמו בויקיפידה

כל זאת על מנת שיהיה לנו מאגר מדויק ואיכותי, מה גם שיש המון שאלות שלא מקוטלגות וחבל

המשך שבוע טוב לכולם