מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: חשמל - חישבו זרם במעגל מקבילי

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ברירת מחדל חשמל - חישבו זרם במעגל מקבילי

חשמל שאלה.jpg

אשמח מאוד לעזרה בשאלה שניסיתי לפתור, נתקעתי בסעיף ב' - יש לי ביום שלישי הקרוב מבחן ואני מבקשת עזרה בהמשך הפיתרון.

העליתי את הפיתרון שלי, בסעיף ב' לא ברור לי האם הזרם בכל המעגל הוא אותו זרם או לא? ואיך מחשבים אותו?

אמרו לנו שניבחן בדיוק על שאלה דומה עם נתונים אחרים, אשמח להדרכה ופיתרון עד הסוף של השאלה
    קבצים מצורפים קבצים מצורפים
    • סוג הקובץ: jpg חשמל.jpg‏ (198.4 ק"ב , 7 צפיות) ( उv०९ ।। | 0 coe ने एउ* c/7८ | CNN [C]}/ ५०० = ० ८ -४ । ।।।5 = ।24cccc १८ । । S० १७space 1903 e prald currencies and des © Si speid ९८ cg | 00Soussee rve-•
    נערך לאחרונה על ידי אריאל, 20-05-2019 בשעה 18:27

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

הי,

לא - הזרם הוא לא אותו דבר בכל המעגל. אבל המתח על נגדים שיושבים במקביל זהים.

המתח על הנגד השני הוא : $ V=IR = 2 \cdot 1 = 2 [V] $ ולכן זה גם המתח על הנגד השני. ומכאן שהזרם עליו הוא : $ I= \frac{1}{5} = 0.2 $ ולכן סך הזרם במעגל הוא : $ I_T=0.2+1 = 1.2 A $

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

תודה

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 5

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו