מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

אשכול: תרגול חומר במכניקה מהספר של דוד זינגר

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ברירת מחדל תרגול חומר במכניקה מהספר של דוד זינגר

התחלתי עכשיו ללמוד פיזיקה לבגרות עצמאית בזמן הצבא, השגתי את הספרים של דוד זינגר ביניהם הספר על מכניקה.
    ממה שראיתי לאורך כל פרק בספר אין שאלות לתרגול אלא רק בסופו דבר אשר מקשה עליי להבין איזה תרגילים אני צריך לעשות כדי לתרגל ולהבין את החומר שקראתי מהספר.
    יש איזשהו ספר תרגילים בהתאם לספר הזה שידע להגיד לי איזה תרגילים כדאי שאעשה בכל שלב / אתר כלשהו שיודע להגיד לי מה אני צריך לתרגל בהתאם לכל תת נושא?

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

להרבה מהספרים של דוד זינגר יש ספרים מקבילים עם פתרונות מלאים, תבדוק אם תוכל להשיג אותם

אם לא, אולי תוכל להשיג את הספרים של יורם אשל יהיה מצוין כי הוא מביא המון דוגמאות ותרגילים פתורים בתוך הספר, וגם מחלק את השאלות בצורה יפה.

בכל אופן אתה מוזמן להעלות פה שאלות שאתה לא מבין,

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי אריאל צפה בהודעה
    להרבה מהספרים של דוד זינגר יש ספרים מקבילים עם פתרונות מלאים, תבדוק אם תוכל להשיג אותם

אם לא, אולי תוכל להשיג את הספרים של יורם אשל יהיה מצוין כי הוא מביא המון דוגמאות ותרגילים פתורים בתוך הספר, וגם מחלק את השאלות בצורה יפה.

בכל אופן אתה מוזמן להעלות פה שאלות שאתה לא מבין,
    הספר המקביל לספר מכניקה של דוד זינגר גם הוא נכתב על ידי דוד זינגר? מה השם שלו אם כך.
    באופן כללי אני מעדיף ספרים עם שאלות שלובות בחומר העיוני כדי לבנות את הידע עם התרגול כמו שצריך - מהניסיון שלך אם הספר של דוד זינגר הוא לא ככה, איזה ספר כן מומלץ? עדי רוזן או יורם אשל.

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

הספר המקביל לספר מכניקה של דוד זינגר גם הוא נכתב על ידי דוד זינגר? מה השם שלו אם כך.
    כן, ונקרא כמו שם הספר רק עם המילה "פתרונות"

באופן כללי אני מעדיף ספרים עם שאלות שלובות בחומר העיוני כדי לבנות את הידע עם התרגול כמו שצריך - מהניסיון שלך אם הספר של דוד זינגר הוא לא ככה, איזה ספר כן מומלץ? עדי רוזן או יורם אשל.
    אני אישית ממש אוהב את יורם אשל. ההסברים שם מעולים, אבל תחפש פה קצת בפורום די פירטו על זה המון

https://www.emath.co.il/forums/%D7%A...D7%93/1079.htm

https://www.emath.co.il/forums/%D7%9...D7%A5/2334.htm

https://www.emath.co.il/forums/%D7%9...D7%A5/1249.htm

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

תודה רבה
    אהבתי אריאל אהב \ אהבו את התגובה

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 0

There are no members to list at the moment.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו