מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: איך ללמוד לשאלונים 804 ו805 מגול במשך שנה?

הסמל האישי שלדוד גריסרו משתמש רשום חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

ברירת מחדל איך ללמוד לשאלונים 804 ו805 מגול במשך שנה?

שנה טובה וחג שמח!!!אני יש לי מנוי באתר גול ל804ו-805 עד ספטמבר 2020...אני קבלתי בבגרות ב805 לפני כמה שנים 58!!!ציון גרוע...ואני בחיים לא עשיתי את 804...ברצוני לנקום על הציון הנוראי ולקבל ציון גבוהה...רציתי לשאול איך ללמוד לשני שאלונים יחדיו?מתי לגשת לבגרות?תודה רבה!!!
    חיים בלי אמונה הם חיים ריקניים מתוכן.

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

אני לא חושב שכדאי ללמוד את שני השאלונים יחד. תתחיל מ-804 ואחרי זה תעבור ל-805.
    לגבי מתי לגשת, זה ממש תלוי במצב הנוכחי - כמה חומר אתה כבר יודע, על כמה חומר אתה צריך רק לחזור, כמה חומר אתה צריך ללמוד מההתחלה וכו'.
    אני הייתי ממליץ לעבור על כל הנושאים בגול לפי הסדר שהם נמצאים שם, במהירות משתנה לפי הצורך (תעבור על מה שאתה יודע ברפרוף, ומה שלא תלמד לעומק).
    לדעתי כדאי לך לראות איך אתה מתקדם ולהחליט לפי זה מתי לגשת.
    בהצלחה רבה!

הסמל האישי שלדוד גריסרו משתמש רשום חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

תודה רבה לך חבר שלי היקר !!!אני יש לי ידע ב3 יחידות...בחיים לא עשיתי את 804...ואני לא יודע כלום אבל כלום בגאומטריה!!!אשמח שתייעץ לי...תודה!!!
    חיים בלי אמונה הם חיים ריקניים מתוכן.

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

אם אתה זוכר את החומר מ־3 יח"ל, זה טוב כי יש לך את הבסיס. מכאן צריך להתפתח.
    אני מציע להתחיל ללמוד גיאומטריה דבר ראשון. יש די הרבה חומר והוא לא ממש כלול ב־3 יח"ל, מה גם שזה נושא שמצריך באמת הרבה תרגול.

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 4

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו