עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 19

אשכול: האם אתם חושבים שלמשרד החינוך הייתה דרך אחרת לעשות את הבגרות במתמטיקה ?

Banned חבר Emath

פרטי משתמש

ברירת מחדל האם אתם חושבים שלמשרד החינוך הייתה דרך אחרת לעשות את הבגרות במתמטיקה ?

היי ,
    במהלך השבת יצא לי לחשוב על הבגרות במתמטיקה .. וחשבתי על זה שכמה לא בסדר לעשות את הבגרות כמו שהייתה (אחרי ההדלפה ) בגלל העיכובים / בגלל שהרבה אנשים הסתכלו על הבחינה לפני ..
    עכשיו האם אתם חושבים שלמשרד החינוך הייתה דרך אחרת לעשות את הבגרות ?
    כי מצד אחד אם היו דוחים את הבגרות אז זה היה הורס את כל לוח הבחינות וגם היו צריכים לדחות את המועד ב' ואם היו דוחים את המועד ב' , צה"ל היה נפגע מזה כי תלמידי י"ב צריכים להתגייס .

וזהו שניראה לי שהפתרון שמשרד החינוך עשה הוא האולטימטיבי , מה אתם חושבים על זה ?

משתמש רשום חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

ניראה לי שזה צודק במידה מסוימת אבל הם יכלו גם לתת ציון לפי הציון מגן שלפי איך שהבנתי עשו את זה ככה! אבל טוב זה קרה בואו נקווה שזה לא יקרה שוב ושיצא הבחינה עם ציון טוב!

שבוע טוב!!!

הסמל האישי שלמאור עטר א' צוות הווי ובידור חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

מה הכוונה נתנ ציון לפי המגןן??
    אי חושב שמה שעשו זה טוב ... (מה שהבנתי את שמו את הבחינה של מועד ב' ..) רק היה להם את כל שני להדפיס שאלונים ולהפיץ לביה"ס .... ולא היו צריכים לדחות הכל בשעהה..!

Banned חבר Emath

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי גיל ישראלי צפה בהודעה
    ניראה לי שזה צודק במידה מסוימת אבל הם יכלו גם לתת ציון לפי הציון מגן שלפי איך שהבנתי עשו את זה ככה! אבל טוב זה קרה בואו נקווה שזה לא יקרה שוב ושיצא הבחינה עם ציון טוב!

שבוע טוב!!!
    אין מצב שהיו מבטלים את הבגרות במתמטיקה ..
    זה קרה לפני כמה שנים וזאת הייתה טעות נוראית שהם עשו ..

פרטי משתמש

הבגרות הייתה צריכה להתקיים במועד שנקבעה מראש, העומס באתר והאיחורים היו צפויים מראש ולכן הם היו צריכים להתארגן בהתאם ולהודיע על שינוי שעות הבחינות ויצירת מרווחים גדולים יותר ביניהן.

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי antique צפה בהודעה
    הבגרות הייתה צריכה להתקיים במועד שנקבעה מראש, העומס באתר והאיחורים היו צפויים מראש ולכן הם היו צריכים להתארגן בהתאם ולהודיע על שינוי שעות הבחינות ויצירת מרווחים גדולים יותר ביניהן.
    לא פרקטי, גם ככה תלמידים נבחנו עד תשע וחצי. שזה מאוחר לכל הדעות.

פרטי משתמש

הבגרויות הראשונות היו צריכות להתחיל מוקדם יותר.
    בנוסף לכך, הם היו צריכים לדאוג לשרת נוסף שדרכו יועברו המבחנים לבתי הספר..

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

זה טוב לומר בדיעבד. אבל מי ידע שהשרת יקרוס? אני מניח שהם עשו את המקסימום בזמן שניתן, ולא היו בדעה של
    "אז מקסימום יפול השרת, יהיה בסדר."
    בקשר להתחלה מוקדמת יותר, אני מסכים, מעניין באמת מה היו השיקולים של ההתחלה בחלק השני של היום.

פרטי משתמש

לי זה היה ברור מראש שיהיה עומס על השרת ושהוא יפול,
    שלא נדבר על המחשבות שצצו לי בראש על ילדים שינסו להפיל את השרת.

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

אז אולי גם שני שרתים לא מספיקים? ואולי היו שלושה וכולם קרסו? אתה לא יודע כמה עומס היה ועל כמה שרתים.
    אולי צריך מאה שרתים?
    ברור שמאה שרתים הם הגזמה, אבל לומר בדיעבד שהיו צריכים יותר שרתים כולם יכולים. החוכמה היא לדעת את זה לפני - דבר מאוד קשה, ובטח גם לא קל לארגן את השרתים בזמן הקצר שהיה למשרד החינוך.

פרטי משתמש

לא יודע מה להגיד לך, אני צפיתי מראש שיהיה עיכוב כי הבגרויות נשלחות דרך האינטרנט והשרתים יפלו.
    והרבה יותר קל וחסכוני לארגן מספר שרתים נוספים, מאשר לדחות את הבחינה בשעה ולשלם לכל המשגיחים כסף נוסף.

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

אני לא יודע איך אתה יודע כמה משלמים למשגיחים וכמה עולה לארגן מספר שרתים נוספים במשרד החינוך; אבל אם אתה אומר אתה בטח יודע.

Banned חבר Emath

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי borisk צפה בהודעה
    זה טוב לומר בדיעבד. אבל מי ידע שהשרת יקרוס? אני מניח שהם עשו את המקסימום בזמן שניתן, ולא היו בדעה של
    "אז מקסימום יפול השרת, יהיה בסדר."
    בקשר להתחלה מוקדמת יותר, אני מסכים, מעניין באמת מה היו השיקולים של ההתחלה בחלק השני של היום.
    השיקולים היו שיש עוד תלמידים בבית ספר שלא ניגשים לבגרות ולא רצו לבטל להם את היום לימודים הזה. אם יש בחינות בגרות במהלך הלימודים אז זה בשעות אחר הצהריים זה ידוע אבל דווקא בגלל ההדלפה היו צריכים לנסות להקדים את זה .

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

eliran9080: למה היו צריכים להקדים את זמני הבחינה? השיקול הזה נשאר תקף גם לאחר ההדלפה.

Banned חבר Emath

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי borisk צפה בהודעה
    eliran9080: למה היו צריכים להקדים את זמני הבחינה? השיקול הזה נשאר תקף גם לאחר ההדלפה.
    אפילו שר החינוך אמר שיהיה קושי לוגסטי רציני בעניין ורוב תלמידי התיכון ניגשים למתמטיקה אז אולי היה עדיף לשנות את השעות ?
    אבל בכל זאת אולי הם חששו שיהיו תלמידים שלא ישמעו שהקדימו את הבגרות ואז הם יביאו בשעה הלא מעודכנת וידפקו .

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )