מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: בעיה בכתיבת מבחן

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ברירת מחדל בעיה בכתיבת מבחן

ש לי בעיה חמורה במבחנים כמו פיסיקה ומתמטיקה שהם ארוכים וצריך הרבה לחשב בהם.
    הבעיה היא שאני כותב מלא ולא מפסיק לכתוב כי אני מרגיש כל הזמן צורך להסביר ולנמק כל דבר שאני עושה וממש יוצא שבסוף אני מבזבז מלא זמן על הכתיבה שאולי לפעמים היא מוגזמת ומיותרת וגם מסיים את המחברות של הבחינות בגרות. \
    לדוגמא השנה עשיתי שאלון 06 במתמטיקה ומכניקה בפיסיקה ובשניהם היה צריך לפתור 3 שאלות וסיימתי את כל המחברת והוספתי עוד דף אחד חיצוני וזה מלא .

מישהו יכול לתת לי עצה ולהסביר לי מה צריך בדיוק לנמק או לתת דוגמא לפתרון כמו שצריך להגיש במבחן ?

הסמל האישי שלc}{en מפקחת קטגוריית מתמטיקה חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

כשאתה כותב מבחן אל תפרט יותר מידי,
    אבל תכתוב מרווח- כלומר, תשאיר מקום.
    לאחר שתסיים את הכל, אז תחזור ותתחיל להרחיב ולפרט.
    חבל לבזבז זמן על הסברים מיותרים- זה יכול להביא לכך שלא תגמור את המבחן וזה סתם יפגע לך בציון.

יום טוב

מעבירה שיעורים פרטיים באיזור ראשון לציון- ליצירת קשר ניתן לפנות דרך הודעה פרטית באתר.

בשעה שברא הקדוש ברוך הוא את אדם הראשון,
    נטלו והחזירו על כל אילני גן עדן, ואמר לו:
    ראה, מעשיי כמה נאים ומשובחים הם.
    וכל מה שבראתי, בשבילך בראתי.
    תן דעתך שלא תקלקל ותחריב את עולמי,
    שאם קלקלת, אין מי שיתקן אחריך.
    (קהלת רבא, ט')

"הקבלה הגדולה ביותר היא הנתינה"

"תמיד תן מבלי לזכור ותמיד קבל מבלי לשכוח"(לא ידוע)

משתמש רשום חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

למה פתחת 2 אשכולות על אותה שאלה?
    דבר ראשון העצה שחן נתנה לך היא ממש טובה (גם המורה שלי פעם אמר לחבר שלי לעשות ככה!) עכשיו אני אישית מאוד מקצר במבחנים (בבגרויות משתדל קצת להאריך כדי שיהיה יותר ברור!) אבל אתה צריך ליכתוב רק כדי שהבוחן יבין ויראה שאתה מבין! ז"א אפשר לפעמים לסכם כמה משפטים בחצי משפט! תחשוב ליפני שאתה כותב את התשובה ורק אח"כ תיכתוב! מניסיון בתור אחד שמאוד מקצר (ראינו איך קיצרתי עכשיו בתשובה אליך! חחח) הבוחנים כמעט אף פעם לא מורידים לי על זה והציונים שלי אף פעם לא נידפקו בגלל זה (חוץ מהסטוריה שהמורה שלנו אוהב שכותבים לו 10 עמודים ואני בקושי ממלא 2-3!)
    ד"א פעם מישהוא אמר לי שזה תלוי באדם ויש כאלה שפשוט חייבים להאריך (לימרוח) ויש כאלה שפשוט לא מסוגלים!

שיהיה לך בהצלחה!
    והמשך יום נעים!

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

תודה דבר ראשון על העצות.

אפשר בבקשה פתרונות לדוגמא במתמטיקה או פיסיקה שאני יוכל לראות בערך איך להגיש תשובה שתהיה טובה ומנומקת?

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )