מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

אשכול: בעיות זמן בבגרות...

אסיסטנט בדימוס חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

ברירת מחדל בעיות זמן בבגרות...

בוקר טוב...
    טוב, יש לי בעיות זמן בבגרות וזה רק קורה לי במתמטיקה (לא בשאר המקצועות)....
    הבעיה היא שזה לא שאני נתקע על תרגילים... אלא אני יודע מה צריך לעשות בשאלה אך אחרי כל חישוב קטן אני בודק 3 פעמים אם טעיתי או לא... ככה לדוגמא בבגרות האחרונה ב06 הבעיית תנועה ( שבבית לוקח לי איזה 7 דקות לפתו) פתרתי ב25 דקות!!!! ואז תמיד יוצא מצב שאני לא פותר סעיף בבגרות מחוסר זמן או שאני מגיש על השנייה בלי לבדוק....
    יש לכם עצות בשבילי????

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

א. תתחיל עם השאלות הקלות .

ב. "תכריח" את עצמך להמשיך בלי לבדוק יותר מידי, ואם אתה בודק אז רק בראש.

ג. סוף תרגיל, תוצאה הגיונית? תמשיך הלאה. לא הגיונית? חזור ובדוק שלביך, מאידך הקצב לכך זמן.

ד. כשסיימת את הבחינה, ללא יותר מידי בדיקות חזור על כל הבחינה ובדוק אותה וכך תרגיע את הצורך בבדיקה 3 פעמים אחרי כל שלב(כי תדע מראש שבסוף תבדוק )

בהצלחה
    אהבתי tzvi אהב \ אהבו את התגובה

מנהל כללי - www.Emath.co.il
    לפניות : [email protected]

הצטרפו לאתר מספר אחת לעזרה במתמטיקה - Emath

פרטי משתמש

קודם כל תודה רבה~!!!
    אני תמיד מתחיל בשאלות הקלות ועדיין נוצרת הבעיה הזו... כי השאלות הקלות- בעיית תנועה אמורה לקחת 10 שקות-15 דקות מקסימום.. ואני לא מנצל את זה!!
    אני יודע שאני חייב להכריח את עצמי ואני נכנס לכזה ראש לחוץ שאטעה שאני אבדוק לדוגמא במחשבון כמה זה 9 כפול 2....
    אז בוא נגיד והגעתי לתשובה לא הגיונית לעבור לשאלה הבאה ולהשאיר אותה לסוף או מייד לנסות למצוא הטעות???
    אוקייי אתה צודק!!! אני באמת יעשה את זה!! אני הולך לעשות כל שאלה בקצב מהיר עם בדיקה מהירה בראש... אני נקווה שיהיה טוב!!
    שוב תודה...

משתמש רשום חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

ניראה לי שכדי להתחיל בשאלות עם מירב הנקודות (טוב, במטמתיקה זה לא עובד!) אבל ככה גם אם לא מצליחים את הכל אבל לא נידפקת יותר מידי!
    וכן גם לא צריך להתעכב על כל תרגיל יותר מידי זמן! גם אני במתמטיקה עשיתי סדרות בחצי שעה כשאני פותר את זה בבית ב 10-15 דקות כי פתרתי את זה פעמים (וגם הייתי קרוע מעיפות!) ועוד שבפעם השניה יצא לי תוצאה עם סימן הפוך וטעיתי!!! כך שלא תמיד לחזור על המבחן זה עוזר... סתם פשוט ניראה לי שכדי לעבור אבל בעין וכך זה גם יותר מהר! אא"כ יצא תשובה שלא ניראת הגיונית!

שיהיה בהצלחה במועד ב!

הסמל האישי שלHurricane אסיסטנט חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

אחרי שאני מסיים כל סעיף, אני בודק אם הדרך שעשיתי נכונה, שורה אחר שורה.
    רק אחר כך אני ממשיך לסעיף הבא (כדי שלא תהיה טעות נגררת שתבזבז לי את כל הזמן כשאעלה עליה בסוף המבחן).

אני מניח שאם אין לך זמן, תבדוק רק בסוף המבחן ותקווה שלא טעית. ם.ם

Jello!
    אפליקציה חדשה וממכרת בטירוף לאנדרואיד!

המדריכים שכתבתי. לכניסה לחצו עליי

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי אריאל צפה בהודעה
    א. תתחיל עם השאלות הקלות .

ב. "תכריח" את עצמך להמשיך בלי לבדוק יותר מידי, ואם אתה בודק אז רק בראש.

ג. סוף תרגיל, תוצאה הגיונית? תמשיך הלאה. לא הגיונית? חזור ובדוק שלביך, מאידך הקצב לכך זמן.

ד. כשסיימת את הבחינה, ללא יותר מידי בדיקות חזור על כל הבחינה ובדוק אותה וכך תרגיע את הצורך בבדיקה 3 פעמים אחרי כל שלב(כי תדע מראש שבסוף תבדוק )

בהצלחה
    כמה זמן יש להקדיש לכל שאלה בשאלון 005?
    ועם מה כדאי יותר להתחיל עם גיאומטריה או אלגברה?
    --
    צבי, אתה כן צריך לעשות את זה מהר אבל לא מהר מידי, כי זה יוביל אותך לטעויות נגררות של חישובים וכד'..

יום טוב!
    נערך לאחרונה על ידי נוי =], 12-07-2010 בשעה 12:08

כל יהודי בא לעולם כדי למלא שליחות כלשהי
    הבעל שם טוב
    ----
    עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה
    -----
    יום טוב!

פרטי משתמש

ברק ... הבעיה בשיטה שלך היא שאם אתה חושב שאתה צודק אז בזמן שאתה עובר על הפיתרון אתה כבר "משוחד" -אתה כבר בטוח שצדקת לכן יש סיכוי שלא תשים לב לטעות.. .

משתמש רשום חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי tzvi צפה בהודעה
    ברק ... הבעיה בשיטה שלך היא שאם אתה חושב שאתה צודק אז בזמן שאתה עובר על הפיתרון אתה כבר "משוחד" -אתה כבר בטוח שצדקת לכן יש סיכוי שלא תשים לב לטעות.. .

הסיכוי ששנה את הדרך שלך די קלושים(למרות שבבגרות האחרונה עשיתי תרגיל ואז קלטתי שהדרך שלי לא נכונה ותיקנתי) אבל הוא מדבר טעויות באלגברה וכל מיני שמובילות לתשובות שגויות..

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )