מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: השלמת היחידה הרביעית והחמישית.

משתמש רשום

פרטי משתמש

ברירת מחדל השלמת היחידה הרביעית והחמישית.

שלום לכולם!
    אני עכשיו כיתה יב',ובבית הספר שהנני נמצא בו השלמתי את שאלון 001 002 ו-003
    ,משום שהציון שלי ביחידה השלישית הייה דיי טוב,רכזת המתמטיקה בבית הספר,נתנה לי את ההרשאה ללמוד את שאלון 004,אך הבעיה היא,שהתלמידים,שלמדתו את שאלון 004 באותה כיתה שנה שעברה כבר השלימו את שאלון 005,ואני לא השלמתי אותו.עכשיו יש לי כמה אופציות,וכמה שאלות.
    1)האם אני יוכל להשלים רק את היחידה הרביעית כאשר אני מסיים את הבית ספר,בזמן הצבא,אחרי הצבא או בזמן שלפני הגיוס,וכאשר אני אומר היחידה הרביעית אני מתכון רק לשאלון 004 ו-005.
    2)האם עדיף לי לנסות להשלים את שתי השאלונים השנה,שזה עומס דיי רציני,וגם אני אצטרך לממן את למידת שאלון 005,מכספי האישי ע"י מורים פרטיים.
    3)האם אני אוכל,להשלים רק את שאלון 005,אחרי בית הספר,בזמן הצבא,לפני הגיוס,או אחרי הצבא.
    4)האם עדיף לי לא,ללמוד את שאלון 004 השנה,ולהתמקד במקצועות האחרים,ופשוט אח"כ להשלים את שני השאלונים.
    דבר נוסף,אם אני יחליט לא ללמוד השנה,מתמטיקה כי יש לי את האופציה,משום ששנה שעברה כבר השלמתי את שאלון 003.האם,כאשר אני ירצה להשלים את היחידה הרביעית והחמישית,או רק את הרביעית,אני יצטרך ללמוד את כל,השאלונים,משאלון 001-005,או רק את שאלונים 004 ו-005.
    דבר ראשון תודה גדולה מאוד לעוזרים.
    ותגובות רציניות,רק לבעלי ידע וניסיון עדכני,משום שזה מאוד חשוב לי,ושמעתי שיכול להיות ששינו את הדרך של השלמת הבגרויות,או שישנו,ולכן אני צריך לדעת מה,האופציה הטובה ביותר.

הסמל האישי שלc}{en מפקחת קטגוריית מתמטיקה חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

אתה נבחנת בתוכנית הישנה (מבנה הצבירה). תוכנית זו תפעל עד שנת 2012.
    לאחר מכך, לא תיהיה אפשרות להיבחן בשאלונים של התוכנית הישנה,
    אלא תיהיה טבלת המרה.
    לכן, אם לא נבחנת בשאלונים האחרים,
    אני לא בטוחה אם תיהיה לך אחרי הצבא אפשרות להיבחן בהם (לדעתי טבלת ההמרה תיהיה רק עבור תלמידים שרוצים לתקן את הציון בשאלונים אליהם ניגשו בעבר).
    לכן, אני חושבת שכדאי לך לברר את הפרטים האלה מול משרד החינוך.

בהצלחה!
    אהבתי Vicers אהב \ אהבו את התגובה

מעבירה שיעורים פרטיים באיזור ראשון לציון- ליצירת קשר ניתן לפנות דרך הודעה פרטית באתר.

בשעה שברא הקדוש ברוך הוא את אדם הראשון,
    נטלו והחזירו על כל אילני גן עדן, ואמר לו:
    ראה, מעשיי כמה נאים ומשובחים הם.
    וכל מה שבראתי, בשבילך בראתי.
    תן דעתך שלא תקלקל ותחריב את עולמי,
    שאם קלקלת, אין מי שיתקן אחריך.
    (קהלת רבא, ט')

"הקבלה הגדולה ביותר היא הנתינה"

"תמיד תן מבלי לזכור ותמיד קבל מבלי לשכוח"(לא ידוע)

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )