מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: עזרה- שיפור ציון במתמטיקה

הסמל האישי שלguy7777777 משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

ברירת מחדל עזרה- שיפור ציון במתמטיקה

הי
    אני 5 יחידות מת' כיתה י"א, קיבלתי 95 ב05 ובכל המבחנים בשנה שעברה בסביבות 85+.
    השנה הציונים שלי ירדו.. בהתחלה זלזלתי וכל תרגיל שלא היתי מצליח ישר היתי מפרסם פה, אח"כ לקחתי את עצמי בידיים והתחלתי להשקיע כמו שנה שעברה.
    עכישו היה לנו לפני חודש מבחן ראשון שקיבלתי בו 35 והיום מבחן שני שאני שוב פעם הולך לקבל ציון כזה..
    אני מסתכל על זה משני כיוונים - או שהרמת חשיבה שלי לא גבוהה מספיק או שהמורה מביא מבחנים קשים מדי.
    אני תמיד מכין שיעורים ומבין את החומר בכיתה, אבל הבעיה שהמורה תמיד מביא במחבנים תרגילים מעבר לרמה שעסקנו בה.. במבחן הראשון רק 9 ילדים מכל הכיתה לא נכשלו שהציון הכי גבוה עמד על 82(רק 1) ו8 ילדים בין 55-75 והשאר נכשל. במבחן שהיה היום שוב פעם יותר מחצי כיתה נכשלת.
    עכשיו אני לא יודע אם כדאי להשקיע יותר(לפתור תרגילים במת' כל יום לדוגמא) או לרדת ל4.. כי בכ"ז עדיף 90+ ב4 מאשר ציון גרוע ב5, או לחכות שיחזיר את המבחן הזה ולראות מה המורה יעשה, כי אם שליש כיתה נכשלת בשני מבחנים-זאת גם אשמתו של המורה נכון?
    בנוסף, אני אשמח אם מי שעשה 5 יחידות יוכל לכתוב לי את הדרכי למידה שלו במת'(כמו לחזור אחרי כל שיעור על מה שהמורה לימד, לפתור כל יום חצי שעה תרגילים וכו')

תודה

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

קודם כל אם הוצאת 95 ב05 ממש אין לך מה לוותר... תחרוש, ותחרוש כמה שצריך.
    עד שאתה מרגיש מוכן לגמרי.

אם המורה שלך מביא תרגילים ברמה יותר גבוהה ממה שלמדתם, אז תפתור ברמה הגבוהה הזאת, כלומר תקח תרגילי בגרות מהנושאים שאתם לומדים ותפתור. או שתבקש מהמורה שיביא תרגילים לתרגל ברמת המבחן.

אם התרגילים מעל רמת הבגרות אולי יש עניין לדבר עם המורה או רכזת המתמטיקה אצלכם בבית הספר .

הצעה שלי : אל תסתכל על הכיתה, תסתכל על עצמך ועל המצב שאתה נמצא בו, ותנסה להתמודד איתו.
    ממש לא לרדת ל4.
    אהבתי guy7777777 אהב \ אהבו את התגובה

מנהל כללי - www.Emath.co.il
    לפניות : [email protected]

הצטרפו לאתר מספר אחת לעזרה במתמטיקה - Emath

הסמל האישי שלLearn משתמש רשום חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

לדעתי, עלייך להבין את המצב הקיים ולהתחיל לנסות לשנות אותו.
    אריאל הציע שתחרוש. לדעתי זה מושג כללי מידי. אתה צריך לדעת מה אתה צריך ללמוד (או לחזור).
    למרות שחלק מהעניין במתמטיקה זה תרגול (לשבת ולפתור תרגילים) אתה יכול לעשות סיכומים בעצמך, להוציא דוגמאות ולהתחיל לקרוא וללמוד (אפילו באוטובוס).
    כי בס"ה יש עניינים שחוזרים על עצמם. ואלה הם הכלים לפתרון בעיות.

במתמטיקה צריך יותר הבנה וטכניקה מאשר תרגול.

באיזה נושא אתה הכי מתקשה?

בהצלחה רבה!
    אהבתי guy7777777 אהב \ אהבו את התגובה

"האדם הוא כמו שבר שהמונה שלו הוא מי שהוא והמכנה שלו הוא מה שהוא חושב על עצמו. ככל שהמכנה גדול יותר, כך השבר קטן יותר."
    (לב טולסטוי)

עזרה- שיפור ציון במתמטיקה
    טעות- לעולם חוזר

הסמל האישי שלguy7777777 משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

אריאל למה כתבת שממש לא כדי לרדת ל4? אני לא יודע מה לעשות!!..אני מבזבז שבתות שלמות על מת'-שיעורים וחזרה על החומר ובכלל המון פעמים יוצא שעד 10 בלילה אני מכין שיעורים במת' וזה ממש ממש מתסכל שאני רואה את מידת ההשקעה והזמן שאני מקדיש מול התוצאות וזה הדבר שהכי מייאש..אני מסוגל ללמוד הרבה ואני יודע שיש לי רמת חשיבה גבוהה אבל אני לא מצליח להתמודד עם המבנים..כאילו כל הלמידה שלי לא שווה כלום וכל הזמן שהשקעתי הוא לשווא.וזוהי רק עוד תחילת שנה..
    ומצד שני לא יהיה כדאי להשלים מ4 ל5 בעתיד עם איזה קורס? ב4 כבר בשאלון הכי קשה קיבלתי ציון טוב ואני בטוח שאני יוכל לגמור 4 יחידות עם 95+ בלי יותר מדי השקעה לעומת 5 יחידות ששם אני אצטרך יותר להשקיע בשביל ציון יותר נמוך..אני לא יודע אם זה שווה את זה.. מצד שני זה סוג של אתגר
    תודה..

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 0

There are no members to list at the moment.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו