מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

אשכול: ייעוץ לגבי למידה לבגרויות

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ברירת מחדל ייעוץ לגבי למידה לבגרויות

שלום רב.
    בקיץ הייתי בקורס של ארבעה חודשים של לחמן שבו למדתי הכנה לבגרות חמש יח"ל מתמ'.
    הקורס עצמו היה די בינוני ורק בסוף הקורס בזמן קצר היינו צריכים להעלות את הרמה, לרמה של מבחני בגרות.
    בסופו של דבר גוייסתי למילואים בעקבות המבצע וכו' יומיים לפני המבחן.
    אני אומר לגשת למועד ד' בחודש דצמבר. והפעם אני רוצה לסיים עם זה בצורה טובה אחת ולתמיד.
    אני מתעניין איך אוכל לעשות זאת לבד בעצמי עם ספרי לימוד נכונים.
    יש לי בבית אדית ומריאן שכבר לדעתי לא קשורות בכלום לרמה של המבחן, וספרים אחרים שהם ברמה נמוכה מדי.
    אשמח לייעוץ תודה רבה לכם.

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

שלום אלירן,

הפתרון שלך הוא פשוט לשבת ולהתחיל לפתור תרגילי בגרות וכמה שיותר עד לבגרות, מכיוון שאתה אחרי הקורס .

לכן אני ממליץ לך או לקחת מיקודיות (כמו אדית ומריאן) או לרכוש מנוי אצלנו ל Emath VOD שזה בדיוק המטרה שלו, לכל שאלון יש לך מאות תרגילי בגרות פתורים :
    Emath - בגרות במתמטיקה - Emath VOD - בגרות במתמטיקה באינטרנט | שיעורי מתמטיקה בוידאו (והמחיר גם לא גבוה - 99 שח)
    תוכל לנסות לפתור את התרגילים בעצמך ואז להקשיב למורה בוידאו וכמובן לשאול שאלות במידה ולא הבנת דבר כלשהו .

בכל מקרה זאת הדרך עכשיו - לחרוש על תרגילי בגרות, בין אם זה עם מיקודיות או Emath VOD או שילוב בין השניים .
    כמובן שגם פה בפורום יש לך עשרות אלפי תרגילים פתורים ואתה יכול להעזר בו גם כדי לראות תרגילים וגם כדי לשאול.. בחינם

נ.ב במקומך הייתי משתמש גם במיקודית של אדית ומריאן ורק מוודא שהתרגילים רלוונטים לבגרות לפי תכנית הלימודים .

בהצלחה

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

קודם כל תודה רבה.
    אבל מכיוון שעברו כמה חודשים מאז שנגעתי בחומר (הייתי בתקופת פסיכו' שהסתיימה אתמול).
    אני צריך לחזור לרמה מסויימת מהבסיס.
    דבר שני בפרק א' של 806 הייתי תמיד חלש ולא ידעתי מה לעשות כל כך כדי לשפר אותו.
    בסדרות הייתי בינוני אבל בהסתברות ובעיות תנועה פשוט על הפנים.

הסמל האישי שלמיכאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

ממליץ לך לקנות את הסרטונים כאן באתר, הרמה שלך תעלה פלאים.

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי Eliranf צפה בהודעה
    קודם כל תודה רבה.
    אבל מכיוון שעברו כמה חודשים מאז שנגעתי בחומר (הייתי בתקופת פסיכו' שהסתיימה אתמול).
    אני צריך לחזור לרמה מסויימת מהבסיס.
    דבר שני בפרק א' של 806 הייתי תמיד חלש ולא ידעתי מה לעשות כל כך כדי לשפר אותו.
    בסדרות הייתי בינוני אבל בהסתברות ובעיות תנועה פשוט על הפנים.
    אם כך תוכל לקנות את ספרי בני גורן או גבי יקואל לשאלון 806 ולהתחיל ללמוד את הנושאים מההתחלה שם ואז לגשת לתרגילי בגרות .
    אם יש נושא ספציפי שאתה לא מצליח להבין אתה מוזמן לשאול פה ונעזור.

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 0

There are no members to list at the moment.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו