מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

אשכול: מתמטיקה 806 - האם לרדת ל 4 יחידות כשיש מגן 70

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ברירת מחדל מתמטיקה 806 - האם לרדת ל 4 יחידות כשיש מגן 70

אז שבוע הבא אני ניגשת לבגרות כנראה על מגן 70, אולי במזל 75, השאלה שלי היא האם כדאי בכלל לגשת? או לרדת ל4? מה לעשות? שנה הבאה אוכל לגשת שוב ל806 ולשפר את המגן?

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

חד משמעית אין לך מה לרדת ל4, במיוחד עם הבונוס החדש לחמש.

נסי להוציא את הכי טוב שלך, וכמובן אם את יכולה לשפר את המגן הכי טוב.
    נערך לאחרונה על ידי אריאל, 17-05-2017 בשעה 18:30

הסמל האישי שלChompalamantza מדריך ויועץ חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

כאמור, אין מה לרדת ל - $4$.
    אני מכיר בית ספר שהשנה יש שלושה תלמידים גם כן באותו מצב כשלך (אולי קצת יותר גרוע, מגן $65$-$70$), ואצלם המורה הציע שלא יגשו למועד א' (כי אם כן המגן ישאר כמו שהוא), אלא שיעשו עוד מתכונת, ישפרו את המגן, ויגשו למועד ב' במגן משופר.
    אם תרצי נסי להציע זאת למורה שלך.
    אבל גם אם תגשי עם מגן $70$ נסי להוציא בבגרות ציון טוב.
    אל תשכחי שעדיין יש לך גם את $807$ וגם את בגרות החורף לשפר את $806$ (אני לא בטוח אבל אני חושב שאפשר לשפר את המגן במועד החורף, אולי אפילו מגן חדש לגמרי).
    בכל אופן, אל תכנסי ללחץ או לדכאון בגלל זה, תשמחי בחלקך, לא הרבה מסיימים $5$ יחידות בכלל, ועם עוד השקעה הציון הסופי שלך יהיה מצוין.
    בהצלחה !
    "כל מי שאינו מסוגל להתמודד עם מתמטיקה אינו אנושי במלוא מובן המילה.
    במקרה הטוב הוא תת-אנוש נסבל שלמד לנעול נעליים, להתרחץ ולא לעשות את צרכיו על הרצפה בבית."
    רוברט א' היינליין.

הלינקייה שלי - Chompalamantza ממתמטיקה ועד לפילוסופיה (או להפך)

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי Chompalamantza צפה בהודעה
    כאמור, אין מה לרדת ל - $4$.
    אני מכיר בית ספר שהשנה יש שלושה תלמידים גם כן באותו מצב כשלך (אולי קצת יותר גרוע, מגן $65$-$70$), ואצלם המורה הציע שלא יגשו למועד א' (כי אם כן המגן ישאר כמו שהוא), אלא שיעשו עוד מתכונת, ישפרו את המגן, ויגשו למועד ב' במגן משופר.
    אם תרצי נסי להציע זאת למורה שלך.
    אבל גם אם תגשי עם מגן $70$ נסי להוציא בבגרות ציון טוב.
    אל תשכחי שעדיין יש לך גם את $807$ וגם את בגרות החורף לשפר את $806$ (אני לא בטוח אבל אני חושב שאפשר לשפר את המגן במועד החורף, אולי אפילו מגן חדש לגמרי).
    בכל אופן, אל תכנסי ללחץ או לדכאון בגלל זה, תשמחי בחלקך, לא הרבה מסיימים $5$ יחידות בכלל, ועם עוד השקעה הציון הסופי שלך יהיה מצוין.
    בהצלחה !
    היי, תודה רבה לך, הצעתי את זה למורה שלי והיא הסכימה, חושב שזה הסיכוי הטוב ביותר? בעיקרון הציונים שלי במתכונות נבעו מלחץ של כל הלימודים והמתכונות במקצועות אחרים, מאמינה שבלי כל זה אני אשיג מגן טוב יותר, כדאי באמת לוותר על מועד א'?

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי Khaleesi3 צפה בהודעה
    היי, תודה רבה לך, הצעתי את זה למורה שלי והיא הסכימה, חושב שזה הסיכוי הטוב ביותר? בעיקרון הציונים שלי במתכונות נבעו מלחץ של כל הלימודים והמתכונות במקצועות אחרים, מאמינה שבלי כל זה אני אשיג מגן טוב יותר, כדאי באמת לוותר על מועד א'?
    השאלה היא - בכמה תוכלי באמת לשפר את המגן - אם זה במקסימום 5 נקודות - אז לא שווה לוותר על המועד הראשון, ועדיף כבר לגשת עם המגן כמו שהוא.
    אבל אם המורה תגיד לך שציון טוב במתכונת נוספת שתעשי תוכל לשפר לך את המגן בעשר נקודות ויותר - אז אישית הייתי מעדיף לגשת למועד ב' במגן משופר (מקסימום יש מועד חורף שאפשר בו עם אותו מגן לעשות שוב את הבגרות).
    הבעיה היא שאם תגשי במועד א' עם המגן הנוכחי, לא יהיה ניתן לשנותו עבור מועד ב' (לפחות כך היה עד לפני שנה, ותשאלי את המורה האם ניתן לשפר מגן עבור מועד חורף לאחר שכבר יש מגן עבור מועד קיץ קודם, אני חושב שאפשר).

לא הבנתי את כוונתך לגבי המקצועות האחרים ... אם לא היה לך לחץ שלהם היית משיגה ציונים הרבה יותר טובים במתמטיקה ?
    יכול להיות, אבל כבר ציונים ישנם ואין דרך להחזיר את הגלגל.

דבר נוסף - אין סיכוי שתתחנני למורה שתוסיף לך עוד כמה נקודות ? לנסות לשכנע אותה שאת מסוגלת להוציא ציון טוב בבגרות ?

עריכה:

האמת היא שיש עוד פרמטרים שלא לקחתי בחשבון, זו הבגרות הראשונה שלך במתמטיקה, ויש כאלה שזה מלחיץ אותם. אם את מתמודדת טוב במצבים כאלה זה גם יהיה לטובתך ...
    בנוסף צריך גם להבין שציון טוב במתכונת נוספת לא מובטח ...

בסופו של דבר את צריכה לחשוב מה עדיף לך, זה דיי אישי.
    נערך לאחרונה על ידי Chompalamantza, 18-05-2017 בשעה 15:35
    אהבתי מתמטיקה 806 - האם לרדת ל 4 יחידות כשיש מגן 70gilas אהב \ אהבו את התגובה

במקרה הטוב הוא תת-אנוש נסבל שלמד לנעול נעליים, להתרחץ ולא לעשות את צרכיו על הרצפה בבית."
    רוברט א' היינליין.

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

השאלה היא - בכמה תוכלי באמת לשפר את המגן - אם זה במקסימום 5 נקודות - אז לא שווה לוותר על המועד הראשון, ועדיף כבר לגשת עם המגן כמו שהוא.
    אבל אם המורה תגיד לך שציון טוב במתכונת נוספת שתעשי תוכל לשפר לך את המגן בעשר נקודות ויותר - אז אישית הייתי מעדיף לגשת למועד ב' במגן משופר (מקסימום יש מועד חורף שאפשר בו עם אותו מגן לעשות שוב את הבגרות).
    הבעיה היא שאם תגשי במועד א' עם המגן הנוכחי, לא יהיה ניתן לשנותו עבור מועד ב' (לפחות כך היה עד לפני שנה, ותשאלי את המורה האם ניתן לשפר מגן עבור מועד חורף לאחר שכבר יש מגן עבור מועד קיץ קודם, אני חושב שאפשר).

לא הבנתי את כוונתך לגבי המקצועות האחרים ... אם לא היה לך לחץ שלהם היית משיגה ציונים הרבה יותר טובים במתמטיקה ?
    יכול להיות, אבל כבר ציונים ישנם ואין דרך להחזיר את הגלגל.

דבר נוסף - אין סיכוי שתתחנני למורה שתוסיף לך עוד כמה נקודות ? לנסות לשכנע אותה שאת מסוגלת להוציא ציון טוב בבגרות ?

עריכה:

האמת היא שיש עוד פרמטרים שלא לקחתי בחשבון, זו הבגרות הראשונה שלך במתמטיקה, ויש כאלה שזה מלחיץ אותם. אם את מתמודדת טוב במצבים כאלה זה גם יהיה לטובתך ...
    בנוסף צריך גם להבין שציון טוב במתכונת נוספת לא מובטח ...

בסופו של דבר את צריכה לחשוב מה עדיף לך, זה דיי אישי.
    היא בעצם נותנת לי אפשרות למחוק את המגן הקודם ולעשות לגמרי חדש, עם מתכונות חדשות לפני מועד ב' ואז יהיה לי מגן חדש למועד ב'. הממוצע השנתי שלי היה 90 אבל בגלל לחץ ממתכונות אחרות במקצועות אחרים לא היה לי כל כך זמן למתמטיקה וזה התוצאה, כדאי לשפר את המגן ולוותר על מועד א'?

פרטי משתמש

היא בעצם נותנת לי אפשרות למחוק את המגן הקודם ולעשות לגמרי חדש, עם מתכונות חדשות לפני מועד ב' ואז יהיה לי מגן חדש למועד ב'. הממוצע השנתי שלי היה 90 אבל בגלל לחץ ממתכונות אחרות במקצועות אחרים לא היה לי כל כך זמן למתמטיקה וזה התוצאה, כדאי לשפר את המגן ולוותר על מועד א'?
    אה וואו מגן חדש. זה סיפור אחר לגמרי.
    אם הממוצע השנתי שלך הוא $90$ אז כנראה שלא סתם ואת יודעת את החומר ו - $70$ לדעתי במגן לא בא בחשבון.
    מה את חושבת ?
    יהיה לך זמן להשקיע ולשפר את המגן עד מועד ב׳ ? המתכונות החדשות לא תהיינה בין בגרויות ויווצר עומס ?
    החלטה שלך, אם את בטוחה שתצליחי לשפר משמעותית את המגן, אין סיבה שלא תעשי זאת. מקסימום אחרי שתשפרי את המגן, וחס וחלילה אם לא ילך טוב במועד ב׳ תוכלי לגשת במועד חורף, כמו שאני עשיתי, ולשפר.
    רוברט א' היינליין.

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

אה וואו מגן חדש. זה סיפור אחר לגמרי.
    אם הממוצע השנתי שלך הוא $90$ אז כנראה שלא סתם ואת יודעת את החומר ו - $70$ לדעתי במגן לא בא בחשבון.
    מה את חושבת ?
    יהיה לך זמן להשקיע ולשפר את המגן עד מועד ב׳ ? המתכונות החדשות לא תהיינה בין בגרויות ויווצר עומס ?
    החלטה שלך, אם את בטוחה שתצליחי לשפר משמעותית את המגן, אין סיבה שלא תעשי זאת. מקסימום אחרי שתשפרי את המגן, וחס וחלילה אם לא ילך טוב במועד ב׳ תוכלי לגשת במועד חורף, כמו שאני עשיתי, ולשפר.
    מאמינה שכן, תודה רבה על העזרה! אני כנראה אעשה את מה שהיא הציעה לי (:
    אהבתי מתמטיקה 806 - האם לרדת ל 4 יחידות כשיש מגן 70Chompalamantza, מתמטיקה 806 - האם לרדת ל 4 יחידות כשיש מגן 70gilas אהב \ אהבו את התגובה

פרטי משתמש

מאמינה שכן, תודה רבה על העזרה! אני כנראה אעשה את מה שהיא הציעה לי (:
    בשמחה !

חובה לעדכן מה קורה בסוף !!!
    רוברט א' היינליין.

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 0

There are no members to list at the moment.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו