מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

אשכול: השלמה ל 5 יחידות לימוד

משתמש רשום

פרטי משתמש

Question השלמה ל 5 יחידות לימוד

אהלן !

ברצוני להשלים את שאלוני 806 ו 807 ל 5 יחידות לימוד מתמטיקה.
    שאלתי אם אפשר ללמוד את החומרים של שני השאלונים בו זמנית, בתקופה קצרה יחסית של 3-4 חודשים.
    הכינו אותי לעובדה שהלימודים יהיו אינטנסיביים אבל השאלה אם למידה של שני שאלונים אלו בבת אחת גורעת מהבנת החומר ולא מסייעת להצלחה.

אשמח לתשובה מבעלי ניסיון,
    תודה על הקדשת הזמן

הסמל האישי שלמיכאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

הזמן מצומצם , אולי בקורס מזורז או עם מורה פרטי כל יום , אחרת הייתי ממליץ על טופס אחד, ואם זה הולך טוב מן הצפוי , אז לנסות עוד.

משתמש רשום

פרטי משתמש

היי מיכאל,

תודה על התשובה המהירה,
    יכול להיות שלא הבהרתי את עצמי או שלא הבנתי אותך.. השאלה שלי הייתה פחות על הזמן שאני מתכוונת להקדיש ללימוד אלא יותר על הנושאים של שני השאלונים. האם הנושאים חופפים בצורה שהיא נורא קריטית (שאלון 807 מבוסס על כמה דברים מ 806 ולא ניתן ללמוד את השאלונים באותו זמן) ?

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי ג'וזפין צפה בהודעה
    אהלן !

ברצוני להשלים את שאלוני 806 ו 807 ל 5 יחידות לימוד מתמטיקה.
    שאלתי אם אפשר ללמוד את החומרים של שני השאלונים בו זמנית, בתקופה קצרה יחסית של 3-4 חודשים.
    הכינו אותי לעובדה שהלימודים יהיו אינטנסיביים אבל השאלה אם למידה של שני שאלונים אלו בבת אחת גורעת מהבנת החומר ולא מסייעת להצלחה.

אשמח לתשובה מבעלי ניסיון,
    תודה על הקדשת הזמן
    אין שום בעיה ללמוד לשני השאלונים במקביל, הנושאים שאיכשהו חופפים הם חדו"א וטריגו, אז בנושאים האלו כדאי להקדיש קודם זמן לשאלון 806 ואז להתקדם לשאלון 807 (אבל יש לך הרבה נושאים שאת יכולה בכיף ללמוד ב807 - מרוכבים, הנדסה אנליטית, מקומות גיאומטרים, הנדסת המרחב, וקטורים ..)

משתמש רשום

פרטי משתמש

תודה לך, עזרת מאוד

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 2

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר כלים שרובם חינמים, ביניהם פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במעמדו או במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו