מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: הכנות אחרונות לפני בחינות הבגרות

מנהלת פורום למידה אפקטיבית משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ברירת מחדל הכנות אחרונות לפני בחינות הבגרות

הכנות אחרונות לפני הבגרות

ראו קובץ מצורף.

בהצלחה בבחינות !
    קבצים מצורפים קבצים מצורפים
    • סוג הקובץ: pdf rightBeforeTheTest.pdf‏ (433.8 ק"ב , 2458 צפיות) Emath בגרות במתמטיקה הבגרות בחינות לפני אחרונות הכנות . [email protected]: לפניות , www.Emath.co.ilכל הזכויות שמורות © 1 www.Emath.co.il :הכנות ערב המבחן תכנון לוח זמנים נכון לשינון החומר הלימודי באופן שההכנות והחזרות לקראת - סיום הכנות ערב הבחינה .רווחה ושליטה בחומר,כך נוצרת תחושת הקלה.הבגרות יסתיימו ערב לפני המבחן סוגי ספורט קלים , קריאת ספרים ,עיסוק בתחביבים ,נצלו את הזמן הנותר למנוחה- ניצול זמן נותר ומפגשים חברתיים בכך אתם מאפשרים לעצמכם מנוחה מלימוד האינטנסיבי שעבר עליכם ולתעל בזיכרון .את האיחסון של החומר שלמדתם כשמונה שעות, תעניקו לעצמכם שינה טובה ערב המבחן - שינה טובה. תארגנו את כל הציוד הדרוש ליום הבגרות כגון -ציוד : אטמי אוזניים,מחשבון, שעון ,גם רזרביים,כלי כתיבה - כריך אחד או שניים לפי אורך , פירות יבשים, קופסת פירות מוכנים לאכילה,(עדיף מים)שתיה - .המבחן רצוי לאכול ארוחה קלה ומזינה כשעה לפני המבחן -אוכל . .עדיף להמעיט בצריכת מתוקים וקפה לפני ובעת המבחן - למניעת טעויות בדקו שוב את המיקום ושעת המבחן. כדי להסתגל למקום ולאווירה תגיעו למבחן כחצי שעה לפני תחילתו. :אירגון וניהול נכון של זמן וחווית הצלחה בהמהלך המבחן בכיתה לשים לב להוראות תהיו מאורגנים .תעבדו מול שעון - . דקות בממוצע30-במבחני בגרות במתמטיקה ניתן להקציב לכל שאלה כ - כדאי לברר עם המורה המגיש אותכם לבגרות כמה זמן בממוצע ניתן להקציב לכל שאלה באותו - .מקצוע תמספרו את התרגילים לפי דרגות הקושי שלכם מהקל לקשה ,תעברו על כל השאלות בטופס המבחן - . ושאתם שולטים בו יותר טובקל לכםאת השאלות שיותר קודם ותתחילו לפתור דקות ונושמים 2-3לוקחים הפסקה של , שמסיימים את המבחן לא יוצאים מהכיתה - לקראת סיום המבחן מציבים כל שאלה מול תשובתה ושמים לב . עמוק ואז ניגשים לבדיקה של כל המבחן והתשובות .שהתייחסתם לכל השאלות והסעיפים ושהפתרונות שלכם נכונים ומפורטים במתמטיקה הטעויות הנפוצות הם בין פלוסים ומינוסים בחזקות וכול' הפסקה שבין שאלונים הוא זמן טוב להתרעננות ולהכנות לשאלון הבא. לא כדאי לנהל שיחות עם חברים על שאלון קודם. Emath בגרות במתמטיקה הבגרות בחינות לפני אחרונות הכנות . [email protected]: לפניות , www.Emath.co.ilכל הזכויות שמורות © 2 www.Emath.co.il מהלך הרוח בכיתה .כל הנבחנים לא פחות לחוצים מכם , תשימו לב לאקלים בכיתה .אל תאפשרו לדברים נילווים אישיים או אחרים להפריע לכם,תהיו מרוכזים במבחן שלכם .תזכרו שמתח ולחץ מתון הוא טבעי ואף חיוני להצלחה במבחן חשיבה חיובית ההערכה עצמית שלנו ,הגישות שבהן אנו חושבים על עצמנו משפיעות באופן ישיר על הרגשותנו ותחושותינו .לרוב אנחנו יכולים להתאמן ולבחור בין גישה חיובית או שלילית. והתנהגויותנו . תחושת מסוגלות ומוטיבציה להצלחה והתייעלות ,חשיבה חיובית על עצמנו מעניקה לנו בטחון ודימוי עצמי חיובי :במחשבות חיוביות ניתן להיעזר כדי להתאמן ולתרגל למשל דמיינו את עצמכם מסמסמים לחברה או לאמא ומבשרים לה שהצלחתם -בדמיון מודרך חיובי .1 .במבחן או דמיינו שקיבלתם תוצאות מבחני בגרות עם ציון הרצוי לכם : לתרגל אמירות עם תוכן חיובי כגון .2 אני מסוגל להצליח במבחן למדתי טוב ואצליח במבחן הצלחתי בעבר ואצליח שוב יש מספיק זמן,להירגע אוכל להיתמודד עם זה אהיה בסדר גמור תוצאות המבחן לא רלוונטיות לערך שלי כאדם אוהבים אותי בכל מקרה כל תוצאה היא הישג ואחריו יהיה טוב יותר תמיד יש עוד הזדמנות המתח מיד עובר לא אתן לזה להפריע לי זה לא יזיק לי זה לא יעצור אותי אני ממשיך ואני אצליח .כל אחד יכול להמציא אמירות כגון אלו או לבחור דמיונות שמתאימים לו אישית
    נערך לאחרונה על ידי אריאל, 23-01-2011 בשעה 18:41
    אהבתי CrazyDiamond, ortald, admon_r, esmith, ולאא אבו פול and 5 others אהב \ אהבו את התגובה

הסמל האישי שלc}{en מפקחת קטגוריית מתמטיקה חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

תודה רבה על הטיפים. הם מאוד נכונים ומועילים,
    ואני מיישמת לא מעט מהם.

יש עוד משהו שלי אישית מאוד עוזר-
    לפני הבגרויות שלי (וגם מבחנים) אני נוהגת לעשות דימיון מודרך. זה מאוד עוזר להירגע ולהוריד את המתח.
    זה משהו שפעם מצאתי באינטרנט ומאז אימצתי את זה (זה סרטון מוקלט שבו יש מדריך שאומר מה צריך לעשות ועושים אחריו).
    זה מבוסס על אותו עיקרון שכתבת בקובץ (בקובץ התייחסת לחשיבה על שליחת מסרון חיובי לאחר הבחינה): קודם כל, צריך לשים מוסיקה מרגיעה ולהרפות את כל השרירים בגוף ולהיות בתנוחה של ישיבה או שכיבה שנוח להיות בה.
    ואז צריך לדמיין בראש שנפתח לפניכם מסך ובו אתם רואים את עצמכם בזמן הבחינה.
    אתם רואים את איך אתה מקבלים את המבחן, אתה מסתכלים על השאלות ומחייכים כי אתם יודעים איך צריך לפתור אותם ואז אתם מתחילים לענות ועונים ברצף, בלי להיתקע והכל מצליח.
    לי אישית זה מאוד עוזר וזה נותן תחושה טובה.
    אחרי זה אני הולכת לישון ולא נוגעת יותר בחומר הלימוד.

בהצלחה לכולם
    אהבתי candy, איה אבו סגייר אהב \ אהבו את התגובה

מעבירה שיעורים פרטיים באיזור ראשון לציון- ליצירת קשר ניתן לפנות דרך הודעה פרטית באתר.

בשעה שברא הקדוש ברוך הוא את אדם הראשון,
    נטלו והחזירו על כל אילני גן עדן, ואמר לו:
    ראה, מעשיי כמה נאים ומשובחים הם.
    וכל מה שבראתי, בשבילך בראתי.
    תן דעתך שלא תקלקל ותחריב את עולמי,
    שאם קלקלת, אין מי שיתקן אחריך.
    (קהלת רבא, ט')

"הקבלה הגדולה ביותר היא הנתינה"

"תמיד תן מבלי לזכור ותמיד קבל מבלי לשכוח"(לא ידוע)

הסמל האישי שלמיכאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

מומלץ לקריאה לפני הבגרות, בהצלחה לכולם!
    אהבתי candy אהב \ אהבו את התגובה

מנהל ראשי - www.Emath.co.il
    לפניות : [email protected]

הצטרפו לאתר מספר אחת לעזרה במתמטיקה - Emath

פרטי משתמש

האם קראת ? מה דעתך?

הסמל האישי שלולאא אבו פול משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

אהבתי , אני בוודאי אעשה מה שכתוב כאן ! , באמת זה עוזר
    בהצלחה לי ולכל הנבחנים מחר , מתמטיקה אנחנו באים :P

הסמל האישי שלyechielmer משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

מניסיוני, אני אציע כמה טיפים
    -מציע כמה שפחות ללמוד ביום\ בערב לפני הבגרות.
    לא עוזר ורק מלחיץ, כי בדיוק ביום הזה שום דבר לא הולך.
    הכי טוב, לקחת קצת הפסקה, לעשות דברים שאוהבים, להשתחרר.
    -לבוא לבחינה חצי שעה לפחות לפני שעת הבחינה, בשביל לא להיכנס ללחץ, להיכנס לכיתה בזמן ובנחת.
    -להביא אוכל ושוקולד לבחינה. גם אם נראה שזה לא עוזר, לי היו הרבה פעמים שנכנסתי למשבר במהלך המבחן, וקוביית השוקולד הזאת עזרה למוח שלי להתרענן.
    ובכלל, אם לא הולך בבחינה, להתחיל הכל מהתחלה, לפתוח דף נקי, לסדר את הסביבה ולעשות ריסט למוח. בדרך כלל הבעייה במבחן היא שנלחצים ולא אי ידיעת החומר.
    -לבוא בראש טוב למבחן, אם למדתם, אין סיבה שלא תצליחו. רוב הסיכויים שהבחינות שעשיתם יותר קלות מהבגרות,
    ואם הייתם עושים את הבגרות בשעה רגילה, זה לא היה מהווה לכם מכשול בכלל.
    -לבדוק כמה שיותר פעמים את המבחן, גם אם נראה שזה מושלם. אני הפסדתי הרבה פעמים נקודות כי הייתי בטוח בעצמי יותר מדי,
    ובסוף היו לי כמה טעויות קטנות ומעצבנות שמורידות נקודה פה נקודה שם.

שיהיה בהצלחה לכולם!
    אהבתי candy, sapir23487, ולאא אבו פול אהב \ אהבו את התגובה

-קשה באימונים קל בקרב-

פרטי משתמש

שווה לקרוא

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 9

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו