מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: ריכוז בבחינה לטווח ארוך

הסמל האישי שלsonia_6 משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

ברירת מחדל ריכוז בבחינה לטווח ארוך

מחר בעז"ה אני ניגשת ל-006 ול-007 בגלל שיש לי הארכת זמן ( בלי זה לא הייתי יכולה להיותל גם לא ב4 יח"ל) אני אהיה בבחינה 5 שעות רצוף. בעיקרון אין בעיות של ריכוז בד"כ, ואני מסוגלת לשבת המון שעות רצוף וללמוד.
    אבל בבחינה זה אחרת, כי אני נוטה להלחץ בקלות וזה גורם לקשיים בריכוז וזה למרות שאני מודעת לכך שאני יודעת את החומר טוב. (והציון השנתי מעיד על זה)

כמו כן, אני מתעייפת יחסית מהר כשאני נבחנת. אני פוחדת שזה יפריע לי בבגרות השנייה - 006. מה מומלץ לקחת לבחינה כדי לשמור על ריכוז סביר ולמנוע עייפות שתפריע לו? ניסיתי שוקלוד פעם וזה לא עוזר. בטוחה שיש פה אנשים שהתנסו בזה. (עשיתי פסיכו' שזה 3 וחצי שעוצת אבל זה שונה לגמרי)
    "אין דבר העומד בפני הרצון"

הסמל האישי שלמיכאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

הסמל האישי שלsonia_6 משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

לא אין לי בעיות ריכוז בלמידה. אני צריכה המלצה למשהו שצריך לאכול במבחן כדי להמנע מעייפות שנובעת ממחשבה מאומצת לאורך זמן ארוך.
    הפוך, בזמן למידה יש לי יכולת ריכוז מעולה. (יצא לי במהלך השנה האחרונה להיות כמה ימים ללא שינה בכלל והריכוז לא נפגע).

ראיתי שם המלצה לקוביית שוקולד. אבל, זה לא טוב כי לפי מה שאני יודעת זה לטווח ממש קצר ואח"כ זה גורם לעיפות.

עריכה: עברתי על המשך האשכול בקישור. תודה
    נערך לאחרונה על ידי sonia_6, 11-07-2012 בשעה 20:45
    "אין דבר העומד בפני הרצון"

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 1

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו