מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: מיקודיות מומלצות

משתמש רשום

פרטי משתמש

ברירת מחדל מיקודיות מומלצות

שלום, אני מחפש כרגע מחפש מיקודית מומלצת עבור שאלון 806. ע"פ המורה שלי הבנתי שהמיקודית של ארכימדס נחשבת להכי טובה כיום. אולם ממה שהבנתי מהרבה אנשים המיקודית של אדית ומריאן היא המומלצת ביותר. בנוסף שמעתי שהמיקודית של בר אילן גם היא מאוד מומלצת.

אני יודע שיש אשכול כזה, אבל הוא דיי לפני הרבה זמן כך שאולי באמת כדי לפתוח אשכול נוסף בנושא.

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

מה זה המיקודית של בר אילן? ספר המתכונות של התכנית לנוער מוכשר של אוניברסיטת בר אילן- אם כן לא תוכל להשיג לא מוכרים אותו בחנויות, יש אותו רק למי שלומד בתכנית (יש לי..)
    אני אישית ממליץ על ארכימדס השאלות שם יותר יפות במריאן רוב השאלות חופרות וארוכות למרות שיש שם שאלות ממש טובות.

משתמש רשום

פרטי משתמש

כן התכוונתי למיקודית של התוכניות לנוער, יש לי חבר שסיים ללמוד שם לפני כשנה.
    איך היא?
    גם ארכימדס הוציאו השנה מיקודית חדשה אז כך שזה בהחלט מראה על השינוי בסוגי המיקודיות...

- - - - - - הודעה נוספת - - - - - -

כן התכוונתי למיקודית של התוכניות לנוער, יש לי חבר שסיים ללמוד שם לפני כשנה.
    איך היא?
    גם ארכימדס הוציאו השנה מיקודית חדשה אז כך שזה בהחלט מראה על השינוי בסוגי המיקודיות...

מדריך ויועץ חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

בס"ד

דבר ראשון יש לפתור בחינות בגרות משנים קודמות. יש, למשל, את החוברות של אלי מיטב שניתן לרכוש בחנויות השונות. זה צריך להיות בעדיפות ראשונה לפני כל מתכונת כזו או אחרת - מסיבה מאד פשוטה, כיוון שמדובר בחומר של משרד החינוך.

אולם ממה שהבנתי מהרבה אנשים המיקודית של אדית ומריאן היא המומלצת ביותר.
    זה תלוי. כיוון שאני לא יודע במי מדובר, קצת קשה לענות. יש להתמקד לפתור כמה שיותר תרגילים מבחינות בגרות משנים קודמות, וכן אפשר להוסיף מספרי לימוד בבתי הספר (בני גורן, יואל גבע, וכו'). העניין הוא לבנות יסוד איתן על-מנת לדעת להתמודד עם תרגילים מעט שונים או קצת קשים יותר. באופן כללי, לא הייתי ממליץ מידית ללכת ולקנות את המיקודית של אדית ומריאן כיוון שרמת התרגילים והאורך לא תמיד תואם לתרגילי משרד החינוך - אלא הרמה גבוהה יותר. אם מדובר בתלמיד ששולט בחומר, וודאי שאין לו בעיה לפתור בחינות בגרות, זו הבחירה הנכונה.
    אהבתי מיקודיות מומלצותChompalamantza אהב \ אהבו את התגובה

"ניתנו לו לאדם שתי עיניים שיראה: בעינו האחת - מעלות חברו ובעינו השניה - חסרונות עצמו." (רבי מאיר מפרימשלן).

לשיעורים פרטיים במתמטיקה ובפיסיקה - צרו קשר בהודעה פרטית.

רועי גבע | הידברות | קרבנו

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

המיקודית של בר אילן לפי דעתי הכי קשה, יש שם שאלות ממש לא רגילות, ורק אם אתה חושב שאתה ברמה מאוד טובה כדאי לך לפתור אותו.

הסמל האישי שלChompalamantza מדריך ויועץ חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

חבל על הכסף, אם אתה יכול להשיג מיקודית חינם, לא משנה איזו (ארכימדס, מריאן, אנקורי, בר אילן) - קח אותה.

אם לא - יש כל-כך הרבה בגרויות עבר אמיתיות לפתור, מהאתר של יואל גבע, זו בדיוק הרמה הנדרשת, זה בחינם, זה מה שעשיתי אני בלי לבזבז בכלל כסף על מיקודית.

זו דעתי.
    "כל מי שאינו מסוגל להתמודד עם מתמטיקה אינו אנושי במלוא מובן המילה.
    במקרה הטוב הוא תת-אנוש נסבל שלמד לנעול נעליים, להתרחץ ולא לעשות את צרכיו על הרצפה בבית."
    רוברט א' היינליין.

הלינקייה שלי - Chompalamantza ממתמטיקה ועד לפילוסופיה (או להפך)

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 4

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו