מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: רשימות מקושרות בשפת JAVA

הסמל האישי שלYair2597 משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ברירת מחדל רשימות מקושרות בשפת JAVA

יש לי 8 שיטות הנ"ל שאני צריך לכתוב צריך עזרה
    תודה מראש לעוזרים !
    קבצים מצורפים קבצים מצורפים
    • סוג הקובץ: png רשימות מקושרות מחלקה1.PNG‏ (51.3 ק"ב , 15 צפיות)
    • סוג הקובץ: png רשימות מקושרות מחלקה2.PNG‏ (38.1 ק"ב , 15 צפיות) לדוגמא, הנה רשימה דו-סטרית ממוינת :head _tail במחלקה הוגדרו שני בנאים כמפורט להלן.public class IntListTwoprivate IntNodeTwo _head, _tail;public IntListTwo () _head = null; _tail = null;public IntListTwo (IntNodeTwo h, IntNodeTwo t) _head = h; _tail = t; ה כאן עליכם להשלים את השיטות לפי המתואר להלן
    • סוג הקובץ: png שיטות 1.PNG‏ (31.3 ק"ב , 15 צפיות) עליכם להוסיף למחלקה IntListTwo שיטות לפי המפורט להלן : • שיטה ( addNumber (int num המקבלת כפרמטר מספר שלם num ומוסיפה אותו לרשימה למקומו המתאים לפי הסדר. • שיטה ( removeNumber (int num המקבלת כפרמטר מספר שלם num ומוציאה אותו מהרשימה. אם המספר לא נמצא ברשימה, לא ייעשה כלום.
    • סוג הקובץ: png שיטות 2.PNG‏ (154.9 ק"ב , 15 צפיות) • • שיטה ()readToList הקוראת מהקלט רשימה של מספרים שלמים עד למספר 9999-, ומכניסה אותם לרשימה. אפשר להניח שהמשתמש יכניס את המספר 9999-, כך שלא תהיה לולאה אינסופית. שיטה (0)toString המחזירה מחרוזת תווים המייצגת את איברי הרשימה מראש הרשימה ועד לסופה. בתחילה יופיע הפותח המסולסל } אחר-כך יהיו האיברים מופרדים בפסיקים ורווחים ואז הסוגר המסולסל {. לדוגמא, אם הרשימה היא זו שלעיל, המחרוזת שתוחזר מ- toString תהיה בדיוק כך: {-4, 2, 5, 8} רשימה ריקה תודפס כך: {} • שיטה (0)length המחזירה את מספר האיברים ברשימה. לדוגמא, על הרשימה לעיל השיטה תחזיר 4 • שיטה ()sum המחזירה את סכום האיברים ברשימה. לדוגמא, על הרשימה לעיל השיטה תחזיר 11 שכן 11 = 4+2+5+8- • שיטה ()maxLength המחזירה את אורך התת-רשימה הארוכה ביותר שסכום האיברים שלה הוא זוגי. לדוגמא, על הרשימה לעיל השיטה תחזיר 2 שכן {2 ,4-} היא התת-רשימה הארוכה ביותר שסכומה הוא זוגי. אם במקום 5 היה הערך 6, השיטה היתה מחזירה את הערך 4. שימו לב, השיטה ()maxLength צריכה להיות יעילה ! סיבוכיות זמן הריצה שלה צריכה להיות לינארית וסיבוכיות המקום צריכה להיות קבועה. • שיטה בוליאנית (isAverage (double num המקבלת כפרמטר מספר ממשי num ומחזירהtrue אם יש תת-רשימה שהממוצע שלה הוא false-num אחרת. לדוגמא, אם השיטה תופעל על הרשימה לעיל ותקבל כפרמטר את הערך 1, השיטה תחזירtrue שכן 3 = 4+2+5 - ו- 1 = 3 /3שימו לב שלא צריך להחזיר את הממוצע או את התת-רשימה, אלא רק אם יש או אין תת- רשימה שהממוצע שלה num. שימו לב, השיטה (isAverage (double num צריכה להיות יעילה! סיבוכיות זמן הריצה שלה צריכה להיות לינארית וסיבוכיות המקום צריכה להיות קבועה.

הסמל האישי שלYes מדריך ויועץ חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

הכל כאן די פשוט. תהיה קצת יותר ספציפי במה שאתה לא יודע לעשות.

פרטי משתמש

האמת שאני לא מצליח את השיטה הראשונה addNumber מה אני אמור לעשות הרי אני צריך להדפיס את המספרים לפי הסדר ואני לא מצליח לכתוב את הקוד

שורה תחתונה תוכל לשלוח פתרון מלא אני כבר יודע שאני הסתבך עם שאר השיטות באמת ישבתי על התרגיל הזה ימים שלמים ללא פתרון אין לי שמץ הנושא הזה קשה מידי
    נערך לאחרונה על ידי Yair2597, 12-06-2019 בשעה 18:07

פרטי משתמש

הנושא לא קשה. הסיבה היחידה שאולי קשה לך היא כי אתה לא כל כך יודע Java. הרעיון ב-addNumber הוא לעבור על ה-Node-ים החל מהראשון ועד שמוצאים Node שגדול מ-num או שהגענו לסוף הרשימה (כלומר שה-Node הוא null) ומכניסים איבר לרשימה המקושרת. זה קצת לא הכי נחמד לביצוע בגלל האופן שהגדירו את הרשימה מקושרת (בלי צמתי עזר לראש ולזנב), אבל בהחלט לא משהו קשה. הנה דרך אפשרית למימוש (שלא קימפלתי ובדקתי, אבל אמור להיות בסדר עד כדי טעויות לא מאוד עקרוניות):

עריכה: אני רואה עכשיו ששכחתי לעדכן את ראש הרשימה במידה וההכנסה היא כאיבר ראשון.
    נערך לאחרונה על ידי Yes, 12-06-2019 בשעה 22:01

פרטי משתמש

evidence 2.PNG

עכשיו הצלחתי לכתוב את השיטה ()toString אבל יש איזה טעות בקוד שכבת של השיטה ()addNumber כשאני מריץ עם הטסטר אז במקום להדפיס 4- ולהגדיר אותו כראש החוליה אז זה מדפיס עוד 2 ..

פרטי משתמש

זו בדיוק העריכה שרשמתי בסוף ההודעה.

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 9

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו