עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 3 4 5
מציג תוצאות 61 עד 66 מתוך 66

אשכול: טיפים לבגרות במחשבים

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

בנוגע לטבלת מעקב במדעי המחשב ב', אשמח להסבר קצר איך עושים את זה, או דוגמא לאחד כזה שמישהו כתב ויודע שזה נכון (עם השאלה עצמה אם אפשר), לא ממש הבנתי בדיוק מה צריך להראות כשדורשים ממני למשל "חובה להראות מעקב" וכו'.

תודה

חבר בקהילה משתמש מתחיל

פרטי משתמש

מישהו מוכן להסביר לי למה היום כשפתרתי תרגיל מבגרות על מחרוזת (1998 תר' 10 למי שמתעניין), השתמשתי בפקודה:
    int temp = a[i].Length();

כדי לבדוק מה גודל המחרוזת בתא מסויים במערך מחרוזות, הוא אמר לי שלא צריך את ה() וכשהורדתי זה עבד? בספר זה עם הסוגריים...

השגיאה שהוא נתן:
    string.Length is a 'property' but is used like a 'method'
    נערך לאחרונה על ידי Ronnen, 29-05-2011 בשעה 22:35

הסמל האישי שלOPhiRCk משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

גם לי כתוב בספר עם הסוגריים והמורה שלי אמרה שזה טעות" כי זו לא פעולה אלא תכונה
    ולמה a[i]? אתה רוצה אורך מחרוזת לא?
    :as the philosopher Jagger once said
    You can't always get what you want
    And if you try sometime you find
    You get what you need

חבר בקהילה משתמש מתחיל

פרטי משתמש

נו, בa[i] יש איזשהי מחרוזת, אני רוצה את האורך שלה...

וסבבה תודה, אני אשאל ליתר ביטחון את המורה מחר בבוקר

בהצלחה לכולם

הסמל האישי שלOPhiRCk משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

מגן 100 ב"ה :d
    (מדברת מהבצפר)
    :as the philosopher Jagger once said
    You can't always get what you want
    And if you try sometime you find
    You get what you need

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

קורות לי תמיד הטעויות הקטנות שהופכות את ה-100 ל-95:
    1. לא לשכוח, איבר במערך יסומן בסוגריים מרובעות
    , לעומת זאת סימון של פעולה בסוגריים רגילות .
    2. רישום הסימן = בif ---> ==. ולא !!!
    3. לפעמים יוצא לי להוסיף את הcount תוך כדי פתרון התרגיל, ואז יוצא שאני מכניס אותו, מבלי להתכוון, לתוך הלולאה. אז לזכור - מונה וצובר (בד"כ) מאפסים לפני הלולאה.
    4. קטע תוכנית - בלי public static.... . אין צורך לבזבז זמן על זה אם רשום, במבחן בגרות כל שנייה חשובה כמו גם הבוחן הלחוץ לא יבזבז זמן לקרוא את השורה הזאת ממילא.
    5. אני נוהג בשאלות ארוכות ומורכבות, לרשום בצד התשובה הערות ואת דרך החשיבה שבה נהגתי, בקצרה ולענין- על מנת להראות לבוחן שאני לא רק עושה copy paste מהמחברת, ולפעמים מתפספסת שורה בעיניים של הבוחן אז כדי להפנות את תשומת ליבו. כמו גם ככה אני מראה שאני מבין מה אני עושה ומה קורה בפועל.
    6. להיעזר בחומר הפתוח. לא בודקים מי זוכר יותר טוב את החומר בע"פ, בודקים מי יודע ליישם את החומר בכתב.
    7. להכין רשימה של הטעויות שלכם מהמבחנים האחרונים - ולשים אותה בעמוד השער של המחברת. להשאיר את המחברת והספר פתוחים לאורך כל המבחן ולהרגיש חופשי. הבטחה: מרבית הסיכויים לא תטעו בטעויות האלה שוב.
    8. לחלק לכמה שיותר פעולות. לא תאמינו כמה זה עוזר, נכון שצריך לרשום את החפירה של הט.כ. והט.י. אבל זה משתלים.
    9. טבלת מעקב
    - מסודר, עם סרגל, צבעוני ואם אפשר עם ציורי פרפרים בצד. הכל כדי שהבוחן יבין 100% מה רשמתם.
    - בשאלות : "מה מטרת האלגוריתם?" או "מה עושה האלגוריתם עבור קלט n כלשהו" - נסו לתרגם את פעולת האלגוריתם לפעולות מתמטיות פשוטות. אם אינכם מצליחים ובלחץ של בחינה, פשוט העבירו את האלגוריתם למשפט על הדף "האלגוריתם קולט מספר ואם הוא גדול מאפס מציג מתוך המספרים שקטנים ממנו ומתחלקים ב- 2 ללא שארית רק את המספרים השונים מ- 2...". נכון, עלולה לצאת לכם קדיחה קלה, שתדמה תשובה למבחן בלשון, אבל זה עדיף מכלום.
    - בשאולות "עבור איזה קלט לא תתבצע הלולאה בכלל"- ענו בהתאם לתנאי הלולאה או הסיקו - רשמו ביטוי מתמטי במידה ומדובר במספרים בעלי "מכנה משותף" - לדוגמה עבור
    לא תתקיים אף איטרציה של הלולאה.
    10. הוסיפו ציור ליד שאלה כדי לפשט אותה בדמיונכם
    11. מטריצה - במידה ולא נתון לכם , ציינו מה אתם בחרתם להיות השורה ומה להיות העמודה.
    12. מחרוזת - בלי string.Parse כי המחלקה string היא ברירת המחדל של שפת התכנות, רק Console.ReadLine();
    בעיקר תהנו, תחשבו טוב ויהיה טוב, חלקו את הזמן ביעילות

בהצלחה!
    נערך לאחרונה על ידי yonatanb, 30-05-2012 בשעה 12:50
    אהבתי דרומניק אהב \ אהבו את התגובה

עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 3 4 5

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 3

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו