מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: עכשיו תורי לומר תודה... (:

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

Thumbs up עכשיו תורי לומר תודה... (:

אז ככה,

בשאלון 006 שנה שעברה הוגשתי על מאה, עד שבבגרות מועד א' קיבלתי שוק גדול- 72, ממש לא הציון שחשבתי שאני אקבל....
    גם במועד ב' לא הראיתי את הציון שציפיתי (85) והחלטתי ללכת על מועד חורף בכל הכוח.
    ואז נכנסה הפעילות שלי ב-EMATH להילוך גבוה- אמנם הייתי רשומה לאתר עוד לפני זה, אבל לא ממש עשיתי שימוש בו. פתאום גיליתי שאם יש תרגיל שאני לא יודעת איך לפתור, אז במקום לחכות לכך שהמורה תסביר לי בשיעור (אם יש זמן להסברים) או פשוט לקוות שלא יהיה דבר כזה במבחן, כל תרגיל שלא ידעתי מצאתי בפורום פתרון או שביקשתי שמישהו יוכל לעזור לי בו.
    ראיתי שפעם ראשונה אני מבינה את החומר של 006- נכון, הגישו אותי על 100 אבל כנראה פשוט היה לי רצף טוב של פוקסים (או שהמורה אהבה אותי, והביאה לי ציונים גבוהים במבחנים). ממש הבנתי את החומר, ככה שאפילו התחלתי בעצמי לעזור לתלמידים אחרים שניגשו לחורף (מומלץ ביותר- לומדים הרבה דברים חדשים מלעזור לאחרים!!).
    החלטתי לנקוט באותה השיטה ב-007. כל תרגיל שלא ידעתי או שחשבתי שאולי יש דרך טובה יותר לפתרון, חיפשתי פה. ככה הגעתי למועד א' של 007 אמנם עם הרבה חששות ("אין לי כוח עוד פעם ל72...") אבל עדיין בטוחה בכך שאני יודעת את החומר.

והתוצאה? 100 ב-006 מועד חורף ו-100 ב-007 מועד א'. לסיכום- 100 סופי במתמטיקה חמש יחידות (:
    אחרי מועד א' וב' של 006 הייתי ממש קרובה כדי להכריז "זהו, נמאס לי מחמש יחידות, אני אשאר עם הציונים האלה וזהו", אבל העזרה באתר באמת עשתה הרבה.

אז בפעם האחרונה- תודה EMATH, ואני בטוחה שתמשיכו לעזור לעוד הרבה אחרים.
    אהבתי אריאל, natalie.ky96, shaniki, lioryor, noyyyyyyy and 2 others אהב \ אהבו את התגובה

הסמל האישי שלמיכאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

כל הככככבווודדדדד!!!!!!!!
    מחמם את הלב לכבוד השבת!
    הפיצי הלאה!
    בהצלחה בהמשך דרכך!
    נשמח לראות אותך בין העוזרים !

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי מיכאל צפה בהודעה

נשמח לראות אותך בין העוזרים !
    עליי

הסמל האישי שלמיכאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

שבת שלום!
    ירבו כמותך בישראל!

משתמש רשום חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

כל הכבוד לך
    בהצלחה בהמשך
    Good Enough Quality

הסמל האישי שלהדר מורה חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

יפה מאוד!כל הכבוד

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

פשש ממש גאווה

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 0

There are no members to list at the moment.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו