מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: לא שכחתי להביע את הערכתי לEmath

הסמל האישי של#pai# משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ברירת מחדל לא שכחתי להביע את הערכתי לEmath

שלום לכולם,

למי שמעוניין להבין בקצרה את התוכן - אשכול זה נפתח במטרה להביע את הערכתי. תודה Emath!

גם אני כמו רבים בפורום ניגשתי לבחינת הבגרות האחרונה לשאלון 806.
    יצא לי להכיר את האתר דרך אחותי ומאז אני חייב לציין שהרמה שלי במתמטיקה עלתה.
    אני רוצה לומר תודה לצוות האתר שעזר לי לא מעט בתהליך הלמידה על ידי מתן תשובות מעמיקות,
    גם כשלפעמים הייתי בטוח שאני כבר מטריד בכמות השאלות שלי . בנוסף, תודה אישית לmatan2009 ולגל כהן שבלעדיהם לא הייתי איפה שאני היום.

אציין לטובה את ההבנה העמוקה שרכשתי, תשומת הלב לפרטים הקטנים(חוץ מדבר קטן בהמשך דברי) והאהבה החוזרת למתמטיקה שהייתה בזכותכם. לא עשיתי זאת באמצעות מורים פרטיים אלא בזכות הפורום הנהדר הזה שבוודאי אמליץ עליו לכל מי שזקוק לו.

כמו כן, אני חייב לציין ששירות EmathVOD הוא שירות מעולה וזאת על אף שלא רכשתי אותו. יצא לי לראות בyoutube פתירת תרגילים בערוץ של Emath. אני בטוח שהסרטונים הנוספים באתר אף מוסיפים על הידע שצברתי בסרטונים החינמיים. במבט לאחור אני חושב שנכון היה לרכוש את החבילה באתר. ביחס למתחרים בתחום אני חושב שההצעה הטובה ביותר היא של Emath, הן מבחינת המחיר והן מבחינת התכנים. דבר אחר שאני חושב שכדאי לציין לשלילה, זה מספר הימים שהאתר מאפשר את הצפייה בתכנים. יצא לי לראות כבר אתרים שמאפשרים שנה של שימוש בתכני האתר שלהם.

במבחן למי שמתעניין פתרתי את שאלות: 1 2 4 6 8. כל התשובות שלי נכונות מלבד סעיף קטן בשאלה 8 בו שכחתי לציין את התחום המלא: 0<a<1.5. כמה מורידים על זה היום?
    מקווה שאני לא אצטרך יותר להיעזר בפורום 806 לפתירת תרגילים אלא אעזור לאחרים בפתירה. (פורום 807, הנה אני מגיע! )
    אינני יודע מה הציון אותו אקבל אך אני מקווה לקבל ציון גבוה. עבדנו יחד קשה בשביל זה . אם כבר מדברים, מה הצפי לקבלת תשובות?

שבת שלום לכולם,
    #pai#
    אהבתי הדר, לא שכחתי להביע את הערכתי לEmathmatan2009לא שכחתי להביע את הערכתי לEmath, אריאל, lifeOfPai אהב \ אהבו את התגובה

הסמל האישי שלהדר מורה חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

כל הכבוד.
    אם זו מטרת ההודעה, היא צריכה להופיע ב"משוב"

אסיסטנט חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

שמחתי לעזור!
    יישר כח!
    אהבתי #pai#, lifeOfPai אהב \ אהבו את התגובה

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 1

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו