מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: לEmath

הסמל האישי שלnoName2 משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

Thumbs up לEmath

רק רציתי להביע את הערכתי לחברי האתר הזה ולהודות לכם על העזרה שקיבלתי ואני עדיין מקבלת.

מצאתי את האתר הזה במקרה כשהייתי תלמידת תיכון בכיתה י'. לפעמים החומר לא מובן ואין מי שיעזור או שפשוט אתה מתבייש לשאול.
    ראיתי את העזרה השוטפת והמענה המהיר לשאלות והחלטתי להירשם.
    כל שאלה ששאלתי גם אם היא הייתה הכי פשוטה ושטותית קיבלה מענה רציני והסבר חוזר אם לא הבנתי.
    מורים, תלמידים, אנשי מקצוע, כל האנשים שרק היה להם את הידע עזרו רק מהרצון הטוב לעזור ללא כל זלזול בשאלות עצמן .

למדתי כאן הרבה מאוד טריקים, שיטות קיצור בחישובים וגם איך לחשוב מעבר לטכניקת הפתרון. שוב ממגוון האנשים שסייעו ועדיין מסייעים כאן.
    מתמטיקה, פיסיקה , ואפילו יצא לי פעם לקבל עזרה בכימיה .

מאז אני מלווה את האתר ובזמני החופשי, מידי פעם, אני נכנסת לכאן לבדוק אם אני בעצמי יכולה לעזור כאן למישהו אחר.
    כיום אני סטודנטית להנדסה בטכניון , במהלך לימודי כבר הספקתי לקבל כאן עזרה בחדוא, פיסיקה, סטטיסטיקה.

כל האתרים היום דורשים תשלום ולהרבה מאוד תלמידים או סטודנטים אין לפעמים יכולת כספית לממן אותן.
    אז תודה לEmath ! לכל האנשים הטובים, מנהלים , אחראי פורומים ולכל האנשים הרנדומליים שסתם רצו לעזור ! אתם באמת עושים מצווה גדולה!

ואני מעודדת את כל מי שקיבל פה עזרה לחזור מידי פעם לעזור למישהו אחר
    אהבתי מיכאל, רוני ביטון, lifeOfPai אהב \ אהבו את התגובה

הסמל האישי שלilushka משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

מסכים ומחזק. גם אני התחלתי כאן כתלמיד תיכון וכעת אני משלים ל5 יחידות כדי להתקבל להנדסה בטכניון כמוך (חברים, תעשו 5! גם אם יש לכם 100 ב4).
    חשבתי על לכתוב מכתב למשרד החינוך כדי לממן את הפורום , אחרי הכל הוא בחינם... לא מובן מאליו.
    אהבתי noName2 אהב \ אהבו את התגובה

הסמל האישי שלמיכאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

משמח את הלב, זהו שכרנו, גאים בהצלחת תלמידנו,ובהעברת המורשת הלאה , עזרה ללא מטרת רווחת בהצלחה בהמשך,תודה.
    אהבתי noName2 אהב \ אהבו את התגובה

מנהל ראשי - www.Emath.co.il
    לפניות : [email protected]

הצטרפו לאתר מספר אחת לעזרה במתמטיקה - Emath

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 0

There are no members to list at the moment.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו