טוב אז אתחיל בקצרה . אני הצטרפתי לפורום הזה בתאריך
29-07-2014 שזה היה בערך בתחילת כיתה יא'' אחרי שמצאתי את האתר באינטרנט.
האתר מושקע , מכיל סיכומים בכל הנושאים בצורה הכי מפורטת ומובנת שאפשר , כולל תמיכה ועזרה אינסופית ועוד... (אם ארשום הכל לא אגמור היום...)

הגעתי לאתר כתלמיד תיכון שמאוד חובב מתמטיקה, פיזיקה ומחשבים. לאורך התקופה שהייתי באתר ככל שעבר הזמן כך הפכתי לאוהב מושבע של המקצועות האלה. קיבלתי מענה לכל שאלה ששאלתי ואף עם כניסה לפרטים הקטנים והחשובים.

הידע שצברתי דרך האתר אפשר לי לעזור לאנשים בפורום ששאלו שאלות במקצועות השונים ואף הייתי מסוגל לסייע לחברים הקרובים ולמכרים.

האתר הסביר לי שניתן ללמוד כל מקצוע אם רק רוצים. הרבה אנשים שאני מכיר משתמשים במורים פרטיים מאחר והם אינם "טובים במקצוע". לפי דעתי הטענה הזאת אינה נכונה שהרי אתה צריך לאהוב את המקצוע לפני הכל וכך יהיה לך קל יותר להתקדם בו . אצלי לא הייתה הבעיה של מורים פרטיים אבל אני רואה לנכון צורך לפרסם אתר זה על מנת לגרום לאחרים לאהוב את המקצועות הללו וכך לחסוך מאנשים כספים רבים.( לפי דעתי בנוסף כדאי לפנות לאיזה גוף שבעצם יממן או יפרסם את עבודת הקודש שאתם עושים - שהרי אין היא ברורה מאליו !!! )

אסכם בכך שאני מקווה שהאתר יתקדם, יתפתח וישגשג בזמן שאהיה בצבא. אני רואה עצמי בהמשך דרכי מצטרף לאתר ומסייע לקהל הרחב בעודי לומד לתואר ראשון.

07-07-2016 זה תאריך כתיבת ההודעה ובהחלט אינו התאריך האחרון.

אוסיף שוב המון תודות ובהצלחה לכולם בהמשך הדרך.