מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: הייתי חייב לרשום

משתמש רשום

פרטי משתמש

ברירת מחדל הייתי חייב לרשום

שלום לכל מורי ומשתמשי , emath
    אין לי שום תרגיל שאני צריך שתפתרו לי ואין לי צורך כרגע בעזרה. רציתי רק לרשום כמה מילות תודה שאני חושב שמגיעות להרבה אנשים פה.
    אני תלמיד 5 יחידות שעכשיו התחיל את כיתה יב' וכבר מכיתה י' התחלתי להשתמש באתר ומצאתי לנכון להמשיך להשתמש בו עד היום, האתר מאד עזר לי כל השנתיים שאני משתמש בו ורציתי לומר תודה ענקית בשמי ובשם כנראה כל משתמשי האתר על העזרה האדירה שכל פותרי התרגילים באתר נותנים, דבר שהוא לא מובן מאליו.
    בזמן שכל החברים ושאר הכיתה לקחו מורים פרטיים אני ישבתי שעות רבות מול המחשב ונעזרתי בפתרונות המצויינים שלכם ובאמת הצלחתי להבין הכל! את כל החומר הצלחתי להבין ברמה טובה ולהצליח בכל המבחנים שלי.
    בחודש מאי עשיתי כמו בשאר רחבי הארץ את מבחן הבגרות וקיבלתי 100 בשאלון 806. אין לי ספק שלכם חלק ניכר בעניין ואני שוב רוצה לומר תודה רבה על הכל ושאתם עושים עבודה מבורכת ואני בטוח שעוד המון תלמידים מסכימים איתי! אין כמוכם!
    ושוב תודה רבה.
    אהבתי הייתי חייב לרשוםgilas, הייתי חייב לרשוםYes, אריאל אהב \ אהבו את התגובה

הסמל האישי שלגל_כהן חובב מתמטיקה מושבע חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

שמחים לשמוע עלה והצלח!
    עזרו לך? תן פידבק!

ציטוט :

"מה שעשינו למען עצמנו בלבד מת איתנו. מה שעשינו למען אחרים
    ולמען העולם נשאר ואינו מת לעולם".
    (אלברט פייק. בהשראת ספרו של דן בראון "הסמל האבוד")

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

הי, המילים שלך מחממות וסחטיין על הציון !

תודה ובהצלחה בשאלון הבא

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 1

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו