מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1

אשכול: מבוא בתורת הקבוצות - פונקציות ויחסים

משתמש רשום חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

ברירת מחדל מבוא בתורת הקבוצות - פונקציות ויחסים
    שם הספר במתמטיקה: לא מספר \ מדף עבודה \ אחר

היי , אני צריך עזרה בשאלה 7, בגדול אני באמת מבין את השאלה ומושגים, אבל הרבה פעמים פעמים אני פשוט מגיע לתרגיל ולא מצליח לפתור, ואשמח אם תוכלו לעזור לי איך מתחילים לכתוב פיתרון לשאלה שכזאת ( שאלה ממבחן גמר של קורס במבוא לתורת הקבוצות באונ' תל אביב.

הועלה גם ניסיון לפיתרון, כאילו יש לי את הפיתרון אבל לא מצליח להבין איך לכתוב אותו, ומאוד מתבלבל במושגים כמו יחסים ופונקציות במונחים של תורת הקבוצות.

אשמח לעזרה גם אם כיוון להמשיך, האם הפיתרון שלי הוא בכיוון, אני קצת לוט בערפל בנושא ואשמח להשתפר, ואשמח לעזרה שלכם
    קבצים מצורפים קבצים מצורפים
    • סוג הקובץ: jpeg WhatsApp Image 2020-03-26 at 21.25.40.jpeg‏ (51.0 ק"ב , 10 צפיות) 7. תהי A קבוצה, ותהי X קבוצה כלשהי המקיימת-XÇ U ABBỆP(A) נניח שלכלfi,fae X, מתקיים fic fa או f2C fi. נגדיר UX = 9. (א) הוכיחו ש-g פונקציה, שתחומה מקיים -dorm (g) =U{dom (f) : fe X} (ב) הוכיחו שלכלglaom (=f,fe X.8. קבוצה S נקראת קבוצה של קבוצות זרות בזוגות, אם לכלA,B=S ,AnB = 0 - A = B הוכיחו שהטענות הבאות שקולות זו לזו: (א) לכל קבוצה S של קבוצות לא ריקות יש פונקציית בחירהf:S-US (זו אקסיומת הבחירה). (ב) לכל קבוצה S של קבוצות לא ריקות וזרות בזוגות, יש פונקציית בחירה f :S–US . הדרכה: ברור שב' נובע מא'. בהוכחת הכיוון השני, שימו לב שאם S קבוצה של קבוצות, אז ניתן להגדיר -S' = {Ax{A} : Ae S} ולקבל קבוצה 'S של קבוצות זרות בזוגות. יישמו את ב' על 'S.
    • סוג הקובץ: jpg WhatsApp Image 2020-03-29 at 02.30.10.jpg‏ (76.5 ק"ב , 10 צפיות) -XCUABBernIn iarfashi le ficha pipen Vfi, faqe Xg=UX 2.32) :797J swipse - 733)! J-6 p» (cdom (9) - U{dom (A): f ex}22, a aEA EPIA), bald D, 9=UX Banna, Vf. fg EX Pin or, acX KX -ena dl, acfa e nj) festaaeg pll g=ux acto monoi ldn on n'XC UAB V6.B, 3 ac A, fladeb if} Id N onBepca). bep(A) reo,

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 7

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו