מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: מחפש סרטונים של קורסי יסוד במתמטיקה

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ברירת מחדל מחפש סרטונים של קורסי יסוד במתמטיקה
    שם הספר במתמטיקה: -----

שלום לכולם אני מחפש צילומים של הרצאות, ותרגולים של קורסי יסוד במתמטיקה:
    חדווא אינפי אלגברה וכו׳... נכון לעכשיו מצאתי הרבה הרצאות של הטכניון אבל הם יחסית ישנות
    ואיכות הצילום נמוכה חשוב לציין שאני מעוניין בהרצאות בעברית מאוניברסיטאות.
    נוסף על כך רציתי לקבל את דעתם לגבי ספרים במתמטיקה של האוניברסיטה הפתוחה
    האם כדי לרכוש אותם

הסמל האישי שלYes מדריך ויועץ חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

ההרצאות של הטכניון מעולות. אינפי וחדו"א מעוברות ע"י אביב צנזור (שנחשב לאגדה) והן לא ישנות בכלל. אינפי צולם לפני שנה לדעתי. אלגברה 1מ' של צילג נחשבות להרצאות מדהימות. אמנם יש להן כבר איזה 10 שנים, אבל עדיין מתאימות, הקורס מועבר כמעט אותו הדבר (בהרצאות יש יותר חומר בסוף) ולאגברה א' שמועבר גם על ידו אפילו פחות ישנות וגם הן מעולות. בקיצור, יש לך כל מה שאתה צריך שם. יש לך אפילו תרגולים מצולמים מעולים של אלגברה 1מ.

לגבי ספרים - לדעתי בהרצאות יש לך כל מה שצריך מבחינת תאוריה. אם אתה צריך עוד תרגול, אז אולי כן.
    נערך לאחרונה על ידי Yes, 03-09-2016 בשעה 21:57

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

כן שמתי לב להרצאות שציינת. אבל שמתי לב גם שקיימים שני קורסים מצולמים חדווא 1 ו-2, וחדווא 1מ ו-2מ
    חששתי ש1מ מתקדם יותר מחדווא 1 האם הקורסים דומים יחסית? מבחינת חומר הלימוד

הסמל האישי שלYes מדריך ויועץ חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

1מ' אכן יותר מתקדם. אני לא יודע להגיד בדיוק מה ההבדלים, אבל מניח שב-1מ' יש יותר חומר וטיפה יותר פורמליזם. 1מ' זה קורס שלוקחים בהנדסת מכונות, הנדסה אזרחית ותעשייה וניהול עד כמה שאני יודע. מבין החדו"א-ות הכי "מתקדם" נחשב 1ת' (גם אותו צנזור מעביר בווידאו). אינפי למינהם הרבה יותר מעמיקים מחדו"א, אבל הם גם 3 קורסים לעומת 2 בחדו"א.

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

תודה רבה... אני לומד מתמטיקה על מנת להבין תכנים מתקדמים יותר במדעים המדויקים בעיקר פיזיקה
    אני מניח שהעמקה בתכנים לא תזיק

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי Yes צפה בהודעה
    ההרצאות של הטכניון מעולות. אינפי וחדו"א מעוברות ע"י אביב צנזור (שנחשב לאגדה) והן לא ישנות בכלל. אינפי צולם לפני שנה לדעתי. אלגברה 1מ' של צילג נחשבות להרצאות מדהימות. אמנם יש להן כבר איזה 10 שנים, אבל עדיין מתאימות, הקורס מועבר כמעט אותו הדבר (בהרצאות יש יותר חומר בסוף) ולאגברה א' שמועבר גם על ידו אפילו פחות ישנות וגם הן מעולות. בקיצור, יש לך כל מה שאתה צריך שם. יש לך אפילו תרגולים מצולמים מעולים של אלגברה 1מ.

לגבי ספרים - לדעתי בהרצאות יש לך כל מה שצריך מבחינת תאוריה. אם אתה צריך עוד תרגול, אז אולי כן.
    בנוסף להרצאות של צילג ולתירגולים של עליזה יש סירטונים חדשים מ2015 של אביב באנגלית.
    לי אישית זה לא משנה אם עברית או אנגלית אז אני מקשיב להרצאות - באמת אחלה חומר ללימוד הטכניון סיפק.

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 0

There are no members to list at the moment.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו