מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

אשכול: גיאומטריה וטריגונומטריה 5 יחידות

משתמש רשום

פרטי משתמש

ברירת מחדל גיאומטריה וטריגונומטריה 5 יחידות

היי,

לפני מספר ימים ניגשתי לשאלון 806 בפעם הראשונה (בבית ספר עשיתי 3 יחידות) אחרי שלמדתי את החומר לבד ותרגלתי מרתונים בVOD באתר (מומלץ מאוד!!!).
    כמו שחששתי כבר בתרגול הנושא שהוריד לי את הציון הוא גיאומטריה וטריגונומטריה.
    בפרק א' וג' של הבחינה הלך לי מצוין וסיימתי מהר יחסית והשארתי לעצמי שעה וחצי לשאלות בפרק ב' שאותם לא הצלחתי.

במועד קיץ אני אגש שוב לשאלון הזה ובינתיים אנסה לתת דגש לנושאים הבעייתים יותר אצלי.
    השאלה שלי האם כדאי לקנות את הספרים הבאים:

1. הנדסה חלק ב'.
    2.טריגונומטריה - בני גורן.

לבגרות הזאת למדתי מהספרים של יואל גבע ולבסוף תרגלתי מהמיקודית של אנקורי.

אני לא רוצה להוציא סתם כסף ולגלות שהספרים לא יעזרו (אולי הם ברמה נמוכה מרמת הבגרות) ובמידה והם לא מתאימים אשמח מאוד להמלצה.

תודה רבה!

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי shayjuve צפה בהודעה
    היי,

לפני מספר ימים ניגשתי לשאלון 806 בפעם הראשונה (בבית ספר עשיתי 3 יחידות) אחרי שלמדתי את החומר לבד ותרגלתי מרתונים בVOD באתר (מומלץ מאוד!!!).
    כמו שחששתי כבר בתרגול הנושא שהוריד לי את הציון הוא גיאומטריה וטריגונומטריה.
    בפרק א' וג' של הבחינה הלך לי מצוין וסיימתי מהר יחסית והשארתי לעצמי שעה וחצי לשאלות בפרק ב' שאותם לא הצלחתי.

במועד קיץ אני אגש שוב לשאלון הזה ובינתיים אנסה לתת דגש לנושאים הבעייתים יותר אצלי.
    השאלה שלי האם כדאי לקנות את הספרים הבאים:

1. הנדסה חלק ב'.
    2.טריגונומטריה - בני גורן.

לבגרות הזאת למדתי מהספרים של יואל גבע ולבסוף תרגלתי מהמיקודית של אנקורי.

אני לא רוצה להוציא סתם כסף ולגלות שהספרים לא יעזרו (אולי הם ברמה נמוכה מרמת הבגרות) ובמידה והם לא מתאימים אשמח מאוד להמלצה.

תודה רבה!
    קודם כל, כל הכבוד על התעוזה להשלים ל 5 כדי לעשות את מה שאתה אוהב בסוף - הרבה מתייאשים .
    שנית, חבל שלא התייעצת קודם - אני ממליץ בחום על ספרי בני גורן או גבי יקואל, שניהם מצוינים ולשניהם יש מבחנים טובים בסוף הספר והם טובים בהרבה מספרי יואל גבע.

לגבי הספרים ששאלת, הם ספרים ישנים שנלמדים בחטיבת הביניים והם מאוד ממוקדים לאותו נושא שאולי זה דווקא יכול להיות טוב בשבילך, מצד שני יהיה שם מעט תרגילים שהם ברמת בגרות.

לכן הייתי אומר שזה די תלוי בך, אם חסר לך גיאומטריה \ טריגו ברמה הבסיסית פלוס מינוס, אז הספרים האלה יכולים לעזור לך, אחרת תמשיך לפתור תרגילים מבגרויות \ ממבחנים ומיקודיות בנושאים של טריגונומטריה וגיאומטריה .

ממה שאתה אומר, הייתי ממליץ לך לקנות את הספר בהנדסה שזה נושא רחב מאוד ביחס לטריגונומטריה ולדעתי זה נושא שכדי להצליח בו חשוב מאוד בסיס טוב ולכן כדאי גם להתחיל מתרגילים בסיסיים, טריגונומטריה לעומת זאת זה נושא שכולל הרבה פחות נוסחאות ומשפטים וכן מאפשר ללמוד דרך התרגילים ברמת בגרות .

כמו כן, בגלל שאלה ספרים ישנים אני די בטוח שתוכל למצוא אותם ביד שנייה בזול או אצל חברים שהוא פשוט זרוק אצלם (נסה לחפש גם ב יד שניה, פרויקט אגורה - מערכת שיתוף חפצים הראשונה בעולם )

משתמש רשום

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי אריאל צפה בהודעה
    קודם כל, כל הכבוד על התעוזה להשלים ל 5 כדי לעשות את מה שאתה אוהב בסוף - הרבה מתייאשים .
    שנית, חבל שלא התייעצת קודם - אני ממליץ בחום על ספרי בני גורן או גבי יקואל, שניהם מצוינים ולשניהם יש מבחנים טובים בסוף הספר והם טובים בהרבה מספרי יואל גבע.

לגבי הספרים ששאלת, הם ספרים ישנים שנלמדים בחטיבת הביניים והם מאוד ממוקדים לאותו נושא שאולי זה דווקא יכול להיות טוב בשבילך, מצד שני יהיה שם מעט תרגילים שהם ברמת בגרות.

לכן הייתי אומר שזה די תלוי בך, אם חסר לך גיאומטריה \ טריגו ברמה הבסיסית פלוס מינוס, אז הספרים האלה יכולים לעזור לך, אחרת תמשיך לפתור תרגילים מבגרויות \ ממבחנים ומיקודיות בנושאים של טריגונומטריה וגיאומטריה .

ממה שאתה אומר, הייתי ממליץ לך לקנות את הספר בהנדסה שזה נושא רחב מאוד ביחס לטריגונומטריה ולדעתי זה נושא שכדי להצליח בו חשוב מאוד בסיס טוב ולכן כדאי גם להתחיל מתרגילים בסיסיים, טריגונומטריה לעומת זאת זה נושא שכולל הרבה פחות נוסחאות ומשפטים וכן מאפשר ללמוד דרך התרגילים ברמת בגרות .

כמו כן, בגלל שאלה ספרים ישנים אני די בטוח שתוכל למצוא אותם ביד שנייה בזול או אצל חברים שהוא פשוט זרוק אצלם (נסה לחפש גם ב יד שניה, פרויקט אגורה - מערכת שיתוף חפצים הראשונה בעולם )
    תודה רבה אריאל!
    באמת חבל שלא התייעצתי קודם וקניתי את הספרים של יואל גבע...
    דיברתי עכשיו עם חבר ויש לו את הספר "גיאומטריה של המישור" של בני גורן.
    לא מצאתי הרבה מידע על הספר הזה ברשת, איך הוא? יכול לעזור או שגם הוא בסיסי מאוד?

שוב תודה!

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי shayjuve צפה בהודעה
    תודה רבה אריאל!
    באמת חבל שלא התייעצתי קודם וקניתי את הספרים של יואל גבע...
    דיברתי עכשיו עם חבר ויש לו את הספר "גיאומטריה של המישור" של בני גורן.
    לא מצאתי הרבה מידע על הספר הזה ברשת, איך הוא? יכול לעזור או שגם הוא בסיסי מאוד?

שוב תודה!
    ספר מצוין, הוא עובר על כל המשפטים ולכל משפט יש תרגילים ובנוסף יש תרגילי כוכבית שהם קשים ( חלקם אפילו קצת יותר מהבגרות )
    אין תרגילים בסוף הספר או בחינות המיועדות לתרגול לבגרות, זה ספר שנועד ללמד גיאומטריה מהיסוד ועושה את זה טוב מאוד .

משתמש רשום

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי אריאל צפה בהודעה
    ספר מצוין, הוא עובר על כל המשפטים ולכל משפט יש תרגילים ובנוסף יש תרגילי כוכבית שהם קשים ( חלקם אפילו קצת יותר מהבגרות )
    אין תרגילים בסוף הספר או בחינות המיועדות לתרגול לבגרות, זה ספר שנועד ללמד גיאומטריה מהיסוד ועושה את זה טוב מאוד .
    קיבלתי את הספר עכשיו, נראה טוב מאוד.
    בקרוב אתחיל ללמוד דרכו.

תודה רבה!

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 0

There are no members to list at the moment.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו