תוצאות הסקר: באיזו מידה האתר Emath.co.il תורם לקידום הישגיך בלימודים הריאליים?

מצביעים
265. לא ניתן להצביע לסקר זה
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 36

אשכול: באיזו מידה האתר Emath.co.il תורם לקידום הישגיך בלימודים הריאליים ?

צוין לשבח חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

לגל כהן ולמיכאל ולאריאל יישר כוחכם. אתם עוסקים בעשייה חשובה מאד. מנסיוני כאדם שלומד לבדו, ומעת לעת נזקק לעזרה, אני יכול להעיד שאתרכם נותן תמיד, אבל תמיד, שזה ממש מעולה בכל קנה מידה, פיתרון והתייחסות מנומקת לכל שאלה באשר היא. ישנם עוד אתרים דומים לשלכם, אך שם השאלות זוכות לתשומת לב קטנה הרבה יותר, ולעיתים אף אינן זוכות לתגובה.
    אתרכם בנוי היטב, מסודר ומאורגן.
    היות שאינכם חוסכים במאמצים על מנת לשפר את שירותי האתר לגולשים, אז אני ארשה לעצמי להציע לכם להוסיף אולי עוד מדור או פורום שבו תהיה התייחסות לדברים שמעבר למספרים והנוסחאות, כמו היסטוריה של המתמטיקה, אישים במתמטיקה ותרומתם להתפתחותה, סיפורים יפים ואנקדוטות מתמטיות, יש הרי למכביר רק צריך איזושהי יד מלקטת.
    קחו למשל את יחס הזהב - פי , יש כל כך הרבה סיפורים מדהימים מסביב לעיניין הזה...אחת הבעיות הגדולות של הוראת המתמטיקה היא העדר הפן החוויתי שבלמידה. אין לי ספק שיצירת חדווה בלמידה היא המבוא ותחילת הדרך להחזרת עטרה ליושנה, ליצירת הזיקה הכל כך חיונית...
    אני סמוך ובטוח שתרימו את הכפפה. לפחות על פי שיחותיי עם גל כהן אני מתרשם שמדובר בצוות נמרץ ביותר, חדור שליחות ולהט לעזור ממניעים אציליים ונשגבים.

אתם ושכמותכם משרים אופטימיות ונותנים תקווה לעתיד טוב יותר לא רק למתמטיקה כמקצוע מוביל אלא גם לעתידנו כחברה סולידארית ותומכת.
    אוהב אתכם,
    איציק
    נערך לאחרונה על ידי אריאל, 15-12-2010 בשעה 17:04

משתמש רשום חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

אם הייתי יכול להצביע יותר מפעם אחת הייתי מבציע 1000 פעם (למרות שאני רק מקדים את המאוחר אם אעשה זאת - זה רק עניין של זמן עד ש1000 חברים יצביעו "עזר במידה רבה"

המשך יום מצויין !

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

פתחנו את הסקר מחדש , אני מבקש מכולם להשתתף ..

יום נפלא

פרטי משתמש

ברור ש"במידה רבה מאוד",יש ספק בכלל?
    עדיין לא המציאו את המילים שיתארו עד כמה שהאתר הזה עוזר לי...כול העזרה והנתינה של החבר'ה באתר זה פועל יוצא לציונים שלי במתמטיקה שהולכים ומשתפרים.
    Emath נותן מענה לכול בעיה וקושי שיש- בדרך המהירה ביותר ולא מדובר רק בנתינת פיתרון ,את זה אפשר להשיג בכול מיני דרכים אלא על ההסבר המופרט והדרך לפיתרון .
    אני אישית מקבלת המון מהאתר הזה..הוא ממש הפך לי לעזר..אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיי ההעזרה של רבים מכאן,וודאי הייתי מנסה ונשברת בסוף,אבל עכשיו כבר לא..זה מדהים שבן אדם יכול להיות חלש בדבר מסוים אך עם תמיכה הוא יכול אף להוביל..
    בהזדמנות זו ,אני רוצה להודות לצוות הנהדר ולמשתמשים, שמנסים ופותרים תרגילים וזאת ללא שום אינטרס אישי אלא מתוך תחושת ערבות הדדית שמחממת את הלב ..
    המילה "תודה" בחיים לא קיבלה אצלי כ"כ הרבה משמעות,אבל emath בהחלט ראוי לה.
    טוב,עכשיו די לרגשנות..וחזרה לפתירת התרגילים
    המשך יום טוב !
    נערך לאחרונה על ידי מעיין 17, 15-12-2010 בשעה 16:51

הסמל האישי שלasherm01 צוין לשבח חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

"פשוט יפה שמקצים מקום להביע הערכה לאתר ולפועלו"
    אני לא נוהג להעריך... אבל כאן דווקא אכביר במילים.
    כתלמיד בכיתה י' כבר הכרתי את האתר, חיפשתי עזרה בזמנו במתמטיקה,
    בכיתה יא' אם זכרוני איננו מתעתע בי, פתחתי שם משתמש, ושאלתי שאלות וכן ביקשתי ייעוץ, הן בנושא המיקוד שיתבטל והתוכנית החדשה והן בשאלות במתמטיקה ופיזיקה בטריגו' בעיקר!
    כמה מהאשכולות-
    https://www.emath.co.il/forums/%D7%99...7%A5/11555.htm
    והטריגו'-
    https://www.emath.co.il/forums/%D7%A9...-006/11831.htm
    אני פשוט חייב לציין שהייתי פשוט בהלם!!!! -באים אנשים, גוזלים לעצמם מן זמנם הפנוי והפרטי, ונותנים עזרה לילדים-נערים-תלמידים-סטודנטים ומי לא... וכל זה בחינםם!!! {מיותר לציין ש: זמן = כסף}, והזמן שמשקיעים פה הוא עצוום!!!! שעות על גבי שעות, בפיתרון תרגילים, בהדרכות, בתשובות ללא הרף, במענה רציני ומקצועי, בחישובים, בייעוץ בלמידה מקוונת והכל מתעדכן באופן שוטף תוך מתן דגש על נושאים שעולים על הפרק.
    אני באמת כותב את הדברים- אבל בתוך תוכי עדיין לא מאמין שיש כאלה דברים בעולם, בעידן 2011(!!!).
    כתלמיד- אני רואה את עצמי עסוק ולחוץ וטרוד בטרדות הזמן פשוט "רץ במרוצת החיים", ואילו כאן אנשים שלוחצם רב משלי, טירדותיהם כפולים משלי, ודוחקם שבעתיים משלי - צריכים לדאוג למשפחותיהם, ביתם, לימודם ומה לא..., אולם, בראש מעיינם עומד דבר אחד ויחיד - לעזור לתלמידים שמתקשים או "רוצים לדעת", תלמידים שרוצים להרחיב אופקים. וכל זה רק למען מטרה אחת- "למנף את ההישגים" . (מישהו כאן ראה מה כתבתי, ולא נופל מהכיסא?!)
    ואגב, רק להמחיש את גודל ועוצמת העזרה הניתנת כאן- באשכול ההוא לעיל (על הטריגו'), פירסמתי שאלה או שתיים מתוך כל הדף, תוך ציון שאין אני מבקש פיתרון להכל,אבל, כמובן, - פתרו את כל התרגילים!!
    עוד אציין, בכיתה י'- הישארותי על כף המאזניים בין 4 יח"ל ל: 5 יח"ל, תוך כך שהמורה "דוחף" ל: 4 יח"ל, בכיתה י"א-בעזרת האתר תירגלתי תרגילים, קראתי סיכומים פתרתי בגרויות וברוך השם- היום אני תלמיד 5 יח"ל פורמלי, עם ציון בגרות 80+... מכובד ביותר.!
    בפיזיקה - המורה ויתר עליי כליל. בעזרת האתר והפיתרונות של כל העוסקים במלאכה (מיכאל, אריאל, גל וכל השאר שבאמת קצרה היריעה מלתאר ולפרט) אני עברתי את שאלון מכניקה עם ציון מגן 90.
    האתר ממש חולל נפלאות רבות בקירבי ובקרב תלמידים רבים בישראל.
    מצער, שהממשלה או הגופים האחרים לא תומכים כאן כספית, פשוט מגיע לאתר הזה.
    אני רוצה לפרסם קישור לאשכול שלדעתי ממחיש הכי טוב את הסקר-
    https://www.emath.co.il/forums/%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%91/21248.htm
    וכמובן שנתתי קולי כאן-
    בואו להמליץ על "מיכאל" למורה של המדינה !
    נערך לאחרונה על ידי asherm01, 26-12-2010 בשעה 16:58
    אהבתי admon_r אהב \ אהבו את התגובה

מתי כבר יגיע היום שנלך יד ביד ולא ראש בראש (?)!
    תן חיוך ה: טובה.
    אולי אני אפס ואת/ה האחד---> אבל ביחד אנחנו עשר
    גרוש בלי גרוש, מחפש גרושה עם ירושה" (מתוך מודעה אמיתית בעיתון)
    אני פוחד פחד מוות- מהמוות

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

ברור ש" במידה רבה מאוד"
    אין ספק שהאתר עוזר בפתירת תרגילים, נותן מענה בד"כ גם כשלא מבינים ברוב הפעמים שלא הבנתי קצת הפדאחתי להגיד שלא הבנתי אבל בEMATH נתנו לי הרשגה שאני יכולה לשאול כמה שצריך ויסבירו לי!
    לדעתי צריך להמשיך לקדם, לפתח ולהפיץ את האתר.
    שנכנסתי לפה לראשונה בכיתה ז' או ח' אני כבר לא זוכרת חחחחחחחחחח חשבתי מי המשועמם שישב ויפתור תרגילים למישהו שהוא לא מכיר- וכבר שהפניתי את השאלה הראשונה שלי הופתעתי לתשובה המהירה נכון שלפעמים לוקח זמן לענות על תרגילים אבל צריך להבין שהאנשים שפותרים ועוזרים לא חייבים לנו כלום! הם עושים את זה מטוב ליבם ומהרצון הטוב שלהם לעזור!
    כיף להפנות תרגילים ולקבל תשבות אבל כיף גם סתם "לשוטט" באתר בפורום "דיבורים" או לקרוא על הצבא, עתודה וכאלה....
    אני לא אמשיך לחפור... [= אני מסכימה לגמרי עם מה שכתב asherm01 וכל מילה מיותרת!

כ ל ה כ ב ו ד ל EMATH
    כמה עובדות בזמן אמת :
    1. אתה גולש עכשיו באינטרנט
    2. אתה גולש בפורום EMATH
    3. אתה קורא את החתימה שלי כרגע
    5.לא שמת לב שלא היה 4
    6.כרגע בדקת את זה
    7. אתה מחייך חיוך קטן ואולי אפילו מגחך עכשיו :C

משתמש רשום

פרטי משתמש

עזר במידה רבה!!!
    כשעשיתי בגרויות הפתרונות שלכם למיקודית של מריאן עזרו לי מאוד
    כל הכבוד ותמשיכו להיות תותחים!!

פרטי משתמש

אחד האתרים המעולים שיש ושאני מכיר!!!

לא יכלתי שלא להגיב! אע"פ שאשר כתב הרבה אבל עדיין זה לא הכל! אני ג"כ בפיזיקה בקושי שרדתי ב-3 יח"ל ואם מישהו זוכר איזה אשכול שפתחתי חודש-חודשיים ליפני הבגרות שלא היה לי רקע בסיסי ואמרו לי שאין לי מצב! (אפילו אשר (שמאמין בכל אחד) אמר שאין סיכוי! ) והוצאתי סופי 98!!! כי היו כאן חברה שעודדו, תמכו וענו על שאלות באופן ברור! ומהיר! עכשיו אני עושה 5 יח"ל היה לי השבוע מבחן ברוך השם הלך לי טוב!
    אני מאוד מודה לכם על הכל! (אע"פ שלא יוצא לי הרבה להכנס!)

האתר עזר לי גם הרבה במתמטיקה רק הבאתי דוגמא אישית שלי מפיזיקה!

שבת שלום!
    רחוק מהעין קרוב אל הלב!

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

קודם כול רציתי להגיד תודה ענקית לצוות של האתר! אתם פשוט גדולים , אני לא מכירה עוד האתר כזה שבאמת עוזר כמו שאתם .
    אני ממש שמחה שמצאתי את האתר אז. עם האתר נהייה לי יותר ביטחון במתמטיקה התחלתי להבין יותר טוב ומקווה שהבגרות תהייה בהתאם.
    באמת כל הכבוד ....
    רציתי רק להוסיף משהו שאני חושבת שחשוב .
    היותי רוצה לראות בשאלונים 003 /004 גם את הסיכומים כמו שיש ב005 מסודר מול העיניים ו
    לא צריכה לחפש היותי רוצה לראות את הסדר גם בשאלונים אחרים כמו שפרטתי מקודם השמח עם תוכלו לעשות כך !!! (אבל זאת רק הערה שלי)

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

האמת היא שאני במת' ובפיסיקה אני מצויין,אך בכל זאת ידעתי שאצביע במידה רבה מאוד כי באתר זה יש פוטנציאל לעזור לאנשים מתקשים.

משתמש רשום

פרטי משתמש

אתר מעולה גיליתי אותו בדיוק בזמן
    תודה רבה לכולם

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

פרום פשוט ענק! עוזר לי מאוד בלימודים .העזרה ההדדית והנתינה פשוט מחממים תלב ישר כך לכול העוסקים במלאכה.

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

וואלה אתם ממש עוזרים כל שאלה מסבירים עד שמבינים ואתם גם נורא נחמדים..
    בלעדיכם כנראה שלא הייתי ב5 יחידות
    אני מודה לכם ומעריך כל אחד מכם !!
    תודה רבה ותמשיכו ככה

הסמל האישי שלasherm01 צוין לשבח חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

חבר'ה מוזמנים גם לכתוב כאן ולהגיב- זה ממש חשוב לנו לכל המשתמשים-
    בואו להמליץ על "מיכאל" למורה של המדינה !
    אהבתי סמאל אהב \ אהבו את התגובה

מתי כבר יגיע היום שנלך יד ביד ולא ראש בראש (?)!
    תן חיוך ה: טובה.
    אולי אני אפס ואת/ה האחד---> אבל ביחד אנחנו עשר
    גרוש בלי גרוש, מחפש גרושה עם ירושה" (מתוך מודעה אמיתית בעיתון)
    אני פוחד פחד מוות- מהמוות

הסמל האישי שלmzrh משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

האתר הזה פשוט מצוין, אני ממש מעריכה את כל הצוות שעוזר ללא תמורה.
    אני בטוחה שלהרבה אנשים האתר הזה חוסך את הצורך במורים פרטיים.
    על כל שאלה שכתבתי פה ענו לי תוך זמן ממש קצר, יש פה הרבה אנשים שמוכנים לטרוח, לפתור תרגילים ארוכים והעלותם לאתר בכל זמן. רק חבל שספרי המתמטיקה לבגרות של בני גורן עומדים להתחלף בספרים אחרים, ומאגר השאלות שנוצר בשנים האחרונות לא יעזור. בכל מקרה אני בטוחה שבתוך זמן קצר יווצר מאגר חדש בזכות כל האנשים החרוצים שיש פה.

תודה רבה לכל העוזרים!

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )