מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

אשכול: כמה שאלות על מדמ"ח בעברית

משתמש רשום חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

ברירת מחדל כמה שאלות על מדמ"ח בעברית

שלום
    כמה שאלות:
    עניין העבודה - באמת כל כך קשה להצליח בתואר וגם לעבוד בשנה הראשונה?
    אני משתחרר בתחילת מאי ומתכנן לעבוד עד אוקטובר בתקווה להשאיר לי בצד לתקופת הלימודים משהו כמו 30K, ולשלם שכר לימוד לשנה הראשונה מהפיקדון של הצבא
    כנראה לוקח עם חבר מעון בגבעת רם שעולה ביחד 886 ש"ח
    מניח שהתשלום על שכר הדירה עם אוכל והוצאות שוליות יעמוד לפחות על 2500 ש"ח בחודש

עניין הרענון של התאים האפורים לפני הלימודים - יש לי עוד ערכה חדשה של חברת פסיכו שלא באמת השתמשתי בה כי התקבלתי על סמך ציוני בגרות לעברית
    האם כדאי בכל זאת בשביל עצמי להשתמש בה או חסר טעם? מנסיונכם?..

ספרים מומלצים? הרצאות מומלצות?

ספרי לימוד לשנה הראשונה - איפה קונים? מתי? כמה בערך? כמה עולה בערך הכל?

טכניון מול העברית - האם היה כדאי כבר להשקיע בפסיכומטרי ולהשתדל להתקבל לטכניון או לא משנה באמת?
    גם מבחינת ירושלים VS חיפה - מה אתם אומרים?

איך אפשר לדעת אם באמת מדמ"ח מתאים לי? למדתי בתיכון מדמ"ח ופיזיקה ומתמטיקה, וכן מאוד אהבתי פיזיקה ומתמטיקה, יותר ממדעי המחשב אפילו - אבל אם הייתי הולך על תואר באחד מהם, זה היה קצת נעדר עבודה אני חושב
    התואר כולל מספיק משניהם או הייתם ממליצים על משהו?
    אגב, מאז ומתמיד נמשכתי מאוד לתחום של אבטחת מידע ובכלל העיסוק בהאקינג - אבל מעולם לא התעמקתי בזה באופן מעמיק ורציני

תודה רבה

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

עניין העבודה - באמת כל כך קשה להצליח בתואר וגם לעבוד בשנה הראשונה?
    פשוט לא.

זה לא עניין של "קשה" - זה יפגע באופן ישיר ובלתי נמנע בלימודים שלך ובמיוחד שהשנה הראשונה היא החשובה ביותר.

לא הייתי ממליץ להתחיל לעבוד לפני סיסמטר רביעי וגם אז לבחון את האופציה היטב.

איך אפשר לדעת אם באמת מדמ"ח מתאים לי? למדתי בתיכון מדמ"ח ופיזיקה ומתמטיקה, וכן מאוד אהבתי פיזיקה ומתמטיקה, יותר ממדעי המחשב אפילו - אבל אם הייתי הולך על תואר באחד מהם, זה היה קצת נעדר עבודה אני חושב
    התואר כולל מספיק משניהם או הייתם ממליצים על משהו?
    אגב, מאז ומתמיד נמשכתי מאוד לתחום של אבטחת מידע ובכלל העיסוק בהאקינג - אבל מעולם לא התעמקתי בזה באופן מעמיק ורציני
    תשמע, תמיד אתה יכול ללמוד מתמטיקה או פיזיקה ואז לעבוד במחשבים, אולי יהיה לך קצת יותר קשה מאחרים בהתחלה אבל זה באמת "קצת" (עניין של כמה חודשים ללמוד לסגור פערים)
    במדמח לומדים מתמטיקה ברמה גבוהה יחסית, פיזיקה רק קורסים בסיסיים ( מכניקה + חשמל ) אבל כמובן זה לא מתקרב ללימודים של התארים מתמטיקה \ פיזיקה בנפרד.

אם אתה אוהב יותר תיאוריה אז הכיוון זה מתמטיקה ופיזיקה, אתה רוצה משהו יותר פרקטי זה כבר מדמח.
    ככה או ככה זה לא יגביל אותך לעסוק בפיתוח תוכנה לאחר מכן. במיוחד אם כבר יש לך רקע בתוכנה
    אהבתי Helpme אהב \ אהבו את התגובה

מנהל כללי - www.Emath.co.il
    לפניות : [email protected]

הצטרפו לאתר מספר אחת לעזרה במתמטיקה - Emath

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי אריאל צפה בהודעה
    פשוט לא.

זה לא עניין של "קשה" - זה יפגע באופן ישיר ובלתי נמנע בלימודים שלך ובמיוחד שהשנה הראשונה היא החשובה ביותר.

לא הייתי ממליץ להתחיל לעבוד לפני סיסמטר רביעי וגם אז לבחון את האופציה היטב.

תשמע, תמיד אתה יכול ללמוד מתמטיקה או פיזיקה ואז לעבוד במחשבים, אולי יהיה לך קצת יותר קשה מאחרים בהתחלה אבל זה באמת "קצת" (עניין של כמה חודשים ללמוד לסגור פערים)
    במדמח לומדים מתמטיקה ברמה גבוהה יחסית, פיזיקה רק קורסים בסיסיים ( מכניקה + חשמל ) אבל כמובן זה לא מתקרב ללימודים של התארים מתמטיקה \ פיזיקה בנפרד.

אם אתה אוהב יותר תיאוריה אז הכיוון זה מתמטיקה ופיזיקה, אתה רוצה משהו יותר פרקטי זה כבר מדמח.
    ככה או ככה זה לא יגביל אותך לעסוק בפיתוח תוכנה לאחר מכן. במיוחד אם כבר יש לך רקע בתוכנה
    הבנתי
    איך יכול להיות שהורים מסבסדים לסטודנטים כל כך הרבה? שכר לימוד, לינה, מחיה, מותרות
    לא נתפש...

תודה רבה

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

לא כולם מקבלים מימונים מההורים,

יש מלגות ואפשר לעשות שיעורים פרטיים ויש גם פרויקטים כמו פרח ונחשון במיוחד לבוגרי חמש יחידות שיכולים לתת לך הכנסה חודשית מינימלית. וכמובן הפיקדון הצבאי.

אני מציע לך לבדוק את הכיוון הזה

אבל סטודנטים תפרנים זה ידוע

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי אריאל צפה בהודעה
    לא כולם מקבלים מימונים מההורים,

יש מלגות ואפשר לעשות שיעורים פרטיים ויש גם פרויקטים כמו פרח ונחשון במיוחד לבוגרי חמש יחידות שיכולים לתת לך הכנסה חודשית מינימלית. וכמובן הפיקדון הצבאי.

אני מציע לך לבדוק את הכיוון הזה

אבל סטודנטים תפרנים זה ידוע
    אה חחח אז שיעורים פרטיים זה כעין עבודה, זה עדיין זמן תעסוקה במשהו שאינו הלימודים נטו.
    וכן, הבנתי שלשנת הלימודים הקרובה מלגות נפתחות רק בסביבות דצמבר הקרוב...

תודה רבה

- - - - - - הודעה נוספת - - - - - -

מה לגבי הטכניון מול העברית?

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 1

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו