מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: הקדמת תאריך הגיוס למען לימודים - כדאי או לא?

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

Lightbulb הקדמת תאריך הגיוס למען לימודים - כדאי או לא?

שלום,

רציתי לשתף אתכם ברעיון שלי:

אני יליד ספטמבר 1993, ולכן אני אמור להתגייס לצה"ל בדצמבר הקרוב.
    אם אתגייס בדצמבר, אהיה 3 שנים בצבא ואשתחרר עוד 3 שנים בדצמבר.
    הבעיה כאן היא שהמקצוע שאני רוצה ללמוד באוניברסיטה נפתח לתלמידים חדשים רק ב-30 באוקטובר כל שנה (סמסטר א'),
    ולכן אם אשתחרר בדצמבר אהיה חייב לחכות 10 חודשים עד שאוכל להתחיל את לימודי באוניברסיטה - מה שאינני רוצה לעשות.

הרעיון הוא הקדמת הגיוס לאוקטובר, וכך כשאשתחרר לאחר שבוע חופש אלך לאוניברסיטה.
    הבעיה שמתעוררת כאן לכאורה היא שיהיה לי רק שבוע חופש בין הלימודים לצבא אך השירות שלי לא יהיה קשה במיוחד כנראה כי הפרופיל הקרבי שלי הוא 64. כמו כן מתקצרת תקופת החופש שלי טרם הגיוס.

אשמח לשמוע את דעתכם בנידון.

שגיא

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

לא תירצה לחסוך קצת כסף ללימודים? בכל מקרה לא ממליץ לך על שבוע חופש... עדיף לדעתי לקחת את ה - 10 חודשים הללו להתאווררות ורענון מהשירות הצבאי, תעבוד, תרוויח כסף, וכן אתה יודע מה? אפילו תבלה, כי לימודים זה לא דבר קל אז אין סיבה לא לנצל את הזמן שיש לך עד ללימודים... בכל מקרה דעה אישית שלי, אולי אחרים לא יסכימו.

הסמל האישי שלאריאל מנהל כללי חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

לא ממליץ, אומנם 10 חודשים זוהי תקופה ארוכה אבל חופש אחרי צבא הוא דבר הכרחי, לדעתי אם תיכנס ישר לתואר אתה תרגיש שפיספסת משהו בין אם זה הטיול שאחרי הצבא ובין אם זה קצת להיות אזרח בלי משהו על הראש , כן אתה תתגעגע לזה .

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

הי,

תודה על התגובות שלכם.
    אבל האמת שאני לא נואש לכסף ואני חושב שיתנו לי איזה תפקיד דפוק בצבא פשוט ישגע אותי ולכן אני ארצה לצאת מהמסגרת הצבאית.

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 0

There are no members to list at the moment.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו