עמוד 4 מתוך 7 ראשוןראשון ... 2 3 4 5 6 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 46 עד 60 מתוך 103

אשכול: זימון לחיל המודיעין

הסמל האישי שלyuvalinkin משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי עדן9209 צפה בהודעה
    שלום לכולם , גם אני קיבלתי זימון למבחן מסלולי השפה הערבית רק רציתי לשאול שאלות ספציפיות יותר..
    לגבי שאלון 300 צריך להיות בעיקר עקבי ולהגדיר אותך כבחור סובלני ולא רגשני ?
    חוץ מזה לגבי המבחנים בערבית אמרו לי שמספיק ללמוד את שעורים 1-10 בחוברת מבוא לעיתונות ולשידורים בערבית בצבע ירוק ?-חוברת ירוקה.
    ויש שמה שאלות על פועל(כאלו לזהות איזה בניין) ? ואיזה שאלות בתחביר ישאלו? כאילו לנקד מילים ? לציין נשוא נושא, עתיד מנגום מנסוב ??
    בשאלון 300 יש הרבה שאלות שחוזרות על עצמן בניסוח קצת שונה, אז פשוט שים לב שאתה עקבי.
    לגבי המבחנים בערבית- תחזור על אוצר מילים. יש רק 2-3 שאלות בפועל והן ממש קלות, אין ממש על מה לחזור.. בתחביר שאלו מה התפקיד התחבירי של מילים כמה פעמים, וגם היו שאלות כמו "מה הניקוד הנכון של המילה _ בטקסט"

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי עדן9209 צפה בהודעה
    שלום לכולם , גם אני קיבלתי זימון למבחן מסלולי השפה הערבית רק רציתי לשאול שאלות ספציפיות יותר..
    לגבי שאלון 300 צריך להיות בעיקר עקבי ולהגדיר אותך כבחור סובלני ולא רגשני ?
    חוץ מזה לגבי המבחנים בערבית אמרו לי שמספיק ללמוד את שעורים 1-10 בחוברת מבוא לעיתונות ולשידורים בערבית בצבע ירוק ?-חוברת ירוקה.
    ויש שמה שאלות על פועל(כאלו לזהות איזה בניין) ? ואיזה שאלות בתחביר ישאלו? כאילו לנקד מילים ? לציין נשוא נושא, עתיד מנגום מנסוב ??
    אז ככה:
    בקשר לשאלון 300 - תהיה אתה, עזוב להיות עקבי, אני לא הייתי מי יודע מה עקבי ועברתי את זה כמו גדול.
    לגבי המבחנים בערבית - ההצעה שלי היא לא להתכונן, אבל אני לא יכול להכריח אותך. תעשה מה שנראה לך, אבל אני לא יכול לעזור לך לדעת איך להתכונן כי לא התכוננתי בעצמי למבחנים. בקשר לשאלות - יש שאלות על פועל ותחביר (למיטב זיכרוני) והן אכן כוללות ידע בניתוח פעלים (בניין וכאלה)... אני לא זוכר מה שאלו על התחביר במבחנים הראשוניים, אבל אל תשלול שום אפשרות - כך לא תהיה מופתע לרעה. שוב, אני אומר, בעיני אין סיבה שתתכונן אלא אם באמת שכחת את כל החומר... ואני בטוח שלא.

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

במבחנים בערבית נותנים לך 6 קטעי ידיעות ועל כל קטע 5-10 שאלות
    סה"כ יש 50 שאלות ובשעה אחת
    לגבי אוצר מילים זה בעיה להתכונן, כי הופיעו לי מילים שלא נתקלתי בהן בחיים, אפשר לנסות להבין אותן לפי המשמעות בקטע וכל הרעיון עצמו בקטע
    היו שאלות ממש מגוונות, כמו לנקד מילה כלשהי לפי תחביר כמובן(למשל פועל לנקד בעבר רגיל או עבר סביל, או לנקד לפי עתיד מנסוב או מג'זום..), לסמן את התפקיד התחבירי של מילה בתוך משפט, לסמן מילה נרדפת למילה שנתנו לך, לבחור את הכותרת המתאימה ביותר לקטע, לסמן את הניתוח הנכון לפועל(לשים לב לגזרות השונות המבלבלות), וכמובן היו פה ושם שאלות תוכן והבנה על הקטעים

ולירן, לגבי הראיון האישי, שואלים שם שאלות אופי? כאילו למשל מה התכונות הטובות והרעות שבי, או כל מיני שאלות אישיות כאלה?... מה בעצם הם רוצים לבדוק בראיון הזה? וכמה זמן בערך הראיון הזה לוקח?
    בא לי כבר שיגיע יום שני, לעבור את הראיון הזה, וגם באותה הזדמנות אני אבקר ברוטשילד שם במחאה

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי asaf105 צפה בהודעה
    במבחנים בערבית נותנים לך 6 קטעי ידיעות ועל כל קטע 5-10 שאלות
    סה"כ יש 50 שאלות ובשעה אחת
    לגבי אוצר מילים זה בעיה להתכונן, כי הופיעו לי מילים שלא נתקלתי בהן בחיים, אפשר לנסות להבין אותן לפי המשמעות בקטע וכל הרעיון עצמו בקטע
    היו שאלות ממש מגוונות, כמו לנקד מילה כלשהי לפי תחביר כמובן(למשל פועל לנקד בעבר רגיל או עבר סביל, או לנקד לפי עתיד מנסוב או מג'זום..), לסמן את התפקיד התחבירי של מילה בתוך משפט, לסמן מילה נרדפת למילה שנתנו לך, לבחור את הכותרת המתאימה ביותר לקטע, לסמן את הניתוח הנכון לפועל(לשים לב לגזרות השונות המבלבלות), וכמובן היו פה ושם שאלות תוכן והבנה על הקטעים

ולירן, לגבי הראיון האישי, שואלים שם שאלות אופי? כאילו למשל מה התכונות הטובות והרעות שבי, או כל מיני שאלות אישיות כאלה?... מה בעצם הם רוצים לבדוק בראיון הזה? וכמה זמן בערך הראיון הזה לוקח?
    בא לי כבר שיגיע יום שני, לעבור את הראיון הזה, וגם באותה הזדמנות אני אבקר ברוטשילד שם במחאה
    לא... זה יותר דומה לשיחת היכרות סתמית - אני לא זוכר יותר מדי, אבל יכול להיות ששואלים על תחביבים, ציונים, חברים... או שיבקשו ממך "לספר על עצמך". אני זוכר שאחר כך הם מציגים את המסלולים השונים הפתוחים בפניך, כמו שעשו בכנס המבחנים הראשון, רק שלא כל המסלולים מהכנס הראשון יהיו פתוחים בפניך - כי על פי התוצאות של המבחנים הראשוניים הם מסננים כבר חלק. אחר כך הם יבקשו ממך לדרג את המסלולים לפי מידת הרצון שלך להיות בהם.

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

תודה רבה לך על כל המענה d:
    היה לי את הראיון יום שני, מקווה לעבור אותו
    האמת היה ראיון קשה, המראיינים האלה ממש התקילו אותי בשאלות קשות!!!
    אני מקווה מאוד לעבור אותו
    ואם אני עובר אותו יש לי בשלב הבא תחקיר בטחוני נכון?

משתמש רשום

פרטי משתמש

אני חייב פרטים על הראיון האישי בבקשה תספר לי מה היה שם?
    מה שאלו?
    מה בידיוק הם התקילו אותך? הם שאלו על ציונים??
    ואיך בידיוק עוברים או לא עוברים?

הסמל האישי שלyuvalinkin משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

גם לי היה, ביום שלישי
    אילו מסלולים אמרו לך שפתוחים בפניך ?

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

יש מבחנים נוספים לפני התחקיר הביטחוני, וגם מועד התחקיר עצמו משתנה מאוד ממלש"ב למלש"ב. אני אישית זומנתי לתחקיר ביטחוני בדצמבר, אבל הוא נדחה לי עקב מיונים אחרים עד לחודש יוני.

משתמש רשום

פרטי משתמש

אתם יכולים בבקשה להסביר לי מה היה בראיון אישי?
    מה שאלו?
    ובמה לדוגמה יכולים להתקיל אותי?

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי iddo40 צפה בהודעה
    אתם יכולים בבקשה להסביר לי מה היה בראיון אישי?
    מה שאלו?
    ובמה לדוגמה יכולים להתקיל אותי?
    קודם כל כשאתה בא למקום, נותנים לך שאלון של 6 עמודים ואתה ממלא אותו בכתב(לוקח בערך 20-30 דקות למלא) ממש ששואל על הכל, על המשפחה, לימודים, עבודה, חברים, אינטרנט, מחשבים, מדעים
    המראיינים שלך מקבלים את השאלון שמילאת והם קוראים את כולו, אחר כך הם מזמינים אותך לראיון והם בעצם מתמקדים על מידע שהם הסיקו מהתשובות בשאלון
    הם למעשה מחדדים את רוב השאלות שהיו בשאלון, על מנת ללמוד עוד עליך ולהסיק עליך עוד מידע

הם הציגו בפניי את המסלולים- יש מסלול של תרגום שעוסקים שם בעיקר בתרגומים של קטעים והאזנות וכו'
    יש מסלול של מודיעין גלוי, שאתה מקבל את המידע בטלוויזיה אינטרנט רדיו לווינים ולמעשה מקשיב ומאזין תוך כדי סידור של מידע עם העיקר וללא התפל
    יש מסלול של קטעים ששם אתה ממש בונה קטעים ומסדר מידע
    בסה"כ המראיינים יסבירו לך על המסלולים ממש בפירוט, אפילו אמרו לי את הקורסים שעושים וכמה שעות עובדים ומה עושים בדיוק
    אתה צריך בסוף לדרג את המסלולים מ1 עד 6, ופה זה קצת קשה כי צריך להבין באמת את המסלול ולהסביר להם למה בחרת דווקא את הדירוג הזה, השאלות המתקילות זה שנגיד בחרתי במסלול לדרג 5 אז הם שאלו אותי למה בחרתי דווקא 5 ולא 6
    בכל מקרה הם שואלים אותך הרבה על השירות, האם תעמוד בלחץ, לחיות בשיתוף עם חברים גם אם אלה אנשים שלא תסתדר איתם, לחיות בבסיס סגור פעם בשבועיים הביתה
    גם על הבצפר שאלו אותי, ועל ציונים(אתה צריך להביא תעודת סוף שנה) וכל מיני שאלות סתם על הבצפר ועל הלימודים ומורים וכו'
    שואלים גם על התכונות שלך, מה תרצה לשפר אצלך, איך אתה מתמודד בכל מיני מצבים חברתיים שונים, איך זה מתבטא

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

היי גם אני קיבלתי זימונים למבחנים בערבית, ורציתי לשאול את מי שכבר ניגש לזימונים - איזה שאלות היו לכם בידע הכללי? אתם יכולים לתת דוגמאות? ולגבי הערבית - לחזור על עתיד מג'זום ומנצוב?

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי lironber צפה בהודעה
    היי גם אני קיבלתי זימונים למבחנים בערבית, ורציתי לשאול את מי שכבר ניגש לזימונים - איזה שאלות היו לכם בידע הכללי? אתם יכולים לתת דוגמאות? ולגבי הערבית - לחזור על עתיד מג'זום ומנצוב?
    לגבי הערבית כן מומלץ לחזור ממש ברפרוף על החוקים של עתיד מנצוב ומג'זום, ואינה ואחיותיה וכל הנושאים של הדקדוק
    כי יש במבחן הזה גם שאלות של איך לנקד פועל שנותנים לך, אז כמובן צריך לדעת לנקד אותו אם זה מנצוב מג'זום סביל אינה ואחיותיה וכל הדקדוק
    בידע כללי יש לך שאלות כמו:
    מה זה אפידרמיס? מי מהבאים לא היה בלהקת כוורת? מי מהבאים לא היה נשיא מדינת ישראל? מי כתב את הספר תום סויר?
    מה זה ליל הגלשנים? מי גילה את עקרונות הכבידה? באיזה שנה היה מבצע נחשון? מה זה עצת אחיתופל? מי המציא את הפניצילין?
    זה כל השאלות שאני זוכר שהיה אצלי... מקווה שזה יעזור לך d:

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

תודה רבה לך!!! עזרת לי מאד!

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

וצריך גם לדעת את הגזרות בפועל? נגיד ע"ו, פ"ו, הכפולים?

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי lironber צפה בהודעה
    וצריך גם לדעת את הגזרות בפועל? נגיד ע"ו, פ"ו, הכפולים?
    כן זה חשוב , ללמה אין לי כוח לחזור על זה

עמוד 4 מתוך 7 ראשוןראשון ... 2 3 4 5 6 ... אחרוןאחרון

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 4

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו