עמוד 7 מתוך 7 ראשוןראשון ... 5 6 7
מציג תוצאות 91 עד 103 מתוך 103

אשכול: זימון לחיל המודיעין

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

לא יודעת, זה מה שאמרו לי...
    ואני לא יודעת מה להחליט, ז"א מה יותר כדאי לי? מודיעין או ממר"ם? מישהו פה היה במודיעין ערבית ויכול להגיד לי מה דעתו על התפקיד הזה?

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי lironber צפה בהודעה
    לא יודעת, זה מה שאמרו לי...
    ואני לא יודעת מה להחליט, ז"א מה יותר כדאי לי? מודיעין או ממר"ם? מישהו פה היה במודיעין ערבית ויכול להגיד לי מה דעתו על התפקיד הזה?
    רגע קיבלת זימון גם למודיעין וגם לממר"ם?

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

זה פרויקט שמוביל אותי בסופו של דבר לממר"ם

הסמל האישי שלCrazyDiamond מנהל פורום מכניקה בדימוס חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי c}{en צפה בהודעה

חחח.. כל הדברים האלה עוד יכולים להשתנות.. אבל אלה הדברים שאני נמשכת אליהם עכשיו והם מעניינים אותי.
    שמעתי הרבה על התפקיד הזה וגם קראתי עליו וזה מעניין אותי מאוד.
    אחותך הייתה בזה של המודיעין או של חיל האוויר?
    מודיעין
    תמיד רעב, זוחל אלייך כמו תולעת
    לא מכיר שום דרך אחרת
    אני יודע שאני דביק, והסבלנות שלך פוקעת
    אבל ביום כזה אנלא עוזב, אנלא עוזב

במציאות אני נחמד יותר.

"One good thing about music, when it hits you - you feel no pain"
    (Bob Marley, 1945-1981)

משתמש רשום חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

מודיעין ערבית וממר"ם זה 2 יחידות שונות לגמרי שאת פשוט צריכה להסתכל על היתרונות והחסרונות והחליט מה את מעדיפה
    אם את הולכת לממר"ם - את צריכה לזכור שיש לך קורס חצי שנה לא בפז"מ + עוד שנתיים וחצי קבע - בעצם 6 שנות שירות,
    ואת יוצאת משם עם מקצוע לחיים - מתכנתת - את צריכה להחליט אם זה המקצוע שאת רוצה לעבוד בו במשך החיים.
    אם כן - אין דבר יותר טוב בשבילך מאשר ממר"ם, את יוצאת מהקורס עם ניסיון ועם שם גדול וכולם ירצו שתעבדי אצלם
    ואיך שתצאי מהקורס עוד לפני שתעשי תואר במחשבים כבר תוכלי לקבל משכורת דו ספרתית.
    אבל את צריכה לזכור שאת הולכת לראות הרבהה מאוד מחשב כל השירות שלך וכל החיים.. וזו בעצם הבחירה שלך לחיים - לעבוד בנושא המחשבים.
    מודיעין ערבית.. קורס של כמה חודשים ללמוד ערבית.. ואז יש לך מגוון אפשרויות שאת יכולה לקבל בטח כבר אמרו לך לאילו מסלולים את ממויינת. לדעתי זה מעניין ומציל חיים וזה כל אחד והבחירה שלו מה יותר מעניין אותו.
    אם את שואלת אותי? אני נורא אוהב מחשבים אבל אני עם פרופיל גבוה, בראסמי הייתי הולך לממר"ם, אבל אני הולך למודיעין ערבית אבל לא ל8200 אלא למשהו קרבי יותר כי מבחינתי היה נשמע לי קצת משעמם לעשות עבודה עם ערבית בלי איזו תוספת של גיוון קרבי מסוים.

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

תודה רבה על התשובה המפורטת ועדיין לא היה לי ראיון אישי...יהיה לי בעוד מס' ימים...
    השאלה שלי היא מה בדיוק ישאלו אותי שם? ישאלו אותי גם על מנהיגים במזרח התיכון?

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי lironber צפה בהודעה
    תודה רבה על התשובה המפורטת ועדיין לא היה לי ראיון אישי...יהיה לי בעוד מס' ימים...
    השאלה שלי היא מה בדיוק ישאלו אותי שם? ישאלו אותי גם על מנהיגים במזרח התיכון?
    בכלל לא
    בראיון האישי זה כבר לא קשור לידע שלך בערבית, את זה כבר קיבלו ממך במבחנים וזה שעברת אותם זה מראה שאת מסומנת כמתאימה אצלהם מבחינת הידע
    בראיון זה פשוט ראיון אישי, כמו שזה, ראיון על עצמך ועל החיים שלך

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

אני באמת מודה לכם על זה שאתם עוזרים אבל המון חברים שלי לא עברו את הראיון ! ואני רוצה להבין למה ?
    בטוח יש שמה משהו מכשיל, משהו שאסור להגיד,אני אשמח לטיפים רציינים כי ישלי עוד כמה ימים או למספר שאלות שאתם זוכרים שצריך למלות בדף

משתמש רשום חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

מוטיבציה.
    זה ראיון עליך אין פה שאלות ידע ואין נכון לא נכון או שאת מתאימה או שלא ושום דבר פה לא יעזור לך.
    אל תשקרי שם, ושוב- מוטיבציה.

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי antique צפה בהודעה
    מוטיבציה.
    זה ראיון עליך אין פה שאלות ידע ואין נכון לא נכון או שאת מתאימה או שלא ושום דבר פה לא יעזור לך.
    אל תשקרי שם, ושוב- מוטיבציה.
    איך הם בודקים תמוטיבציה ? עי" שאלות עם אני הסתדר ע"י הפחדה כאלו שזה בסיס סגור ושאין הרבה חופשות וכאלה?
    אתה זוכר שאלות שהיו בדפים או שאלות שהמראיינים שאלו ?חוץ מזה שמעתי הם שואלים על אקטואליה וכאלה נכון ?

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

בדיוק היום הזמינו אותי לראיון נוסף שבוע הבא
    חח סופסוף אחרי כמעט 3 חודשים מאז עבר הראיון יש תשובה, אבל לא הבנתי למה הזמינו אותי לעוד ראיון... בשביל מה?
    גם הזמינו אותי דרך הטלפון, אז מוזר לי, כי זה לא רשום באתר ולא שלחו לי זימון בדואר עם השוברי נסיעה :/

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

יש לי מחר מיונים לחיל המודיעין לשפה הערבית יצא שזה יום לפני הבגרות שלי בערבית אני בכיתה יב מה אתם ממליצים שאני אעבור היום על כל התחביר והפועל שיש לי ? זה יעזור לי לעבור את המבחנים? כי אני ממש רוצה להתקבל למודיעין. ולגביי המבחנים הפסיכוטכניים והמבחני אישיות יש איזה משהו שצריך לדעת, איך לגשת לזה, מה ללמוד לזה?

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

מה הדבר הבא אחרי ראיון אישי?? ותוך כמה זמן מקבלים תשובה אם עברת את הראיון??

עמוד 7 מתוך 7 ראשוןראשון ... 5 6 7

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 4

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר כלים שרובם חינמים, ביניהם פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במעמדו או במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו