מציג תוצאות 1 עד 11 מתוך 11

אשכול: מט"מ - אשמח לקצת הסבר :)

חבר ותיק חבר Emath

פרטי משתמש

ברירת מחדל מט"מ - אשמח לקצת הסבר :)

קיבלתי זימון למט"מ, ולא ממש הבנתי מה זה . מה המבחן הראשון כולל? הבנתי שזה מבחן אישיות ולא ידע .. מה הם רוצים לבדוק במבחן אישיות ?
    ממה שקראתי זה נשמע די מבטיח ובנתיים אני יותר ממעוניין .

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

יש הרבה מבחנים בשלב הראשון , המבחן הראשון הוא אנליטי מביאים לך להשלים את הצורה המתאימה ביותר , יש מבחן זיכרון שמביאים לך דף עם מספרים בטבלה שבסדר מסויים ואז אתה צריך לשבץ את המספרים באותו סדר בטבלה , יש מבחן באנלוגיות (כמו בפסיכומטרי) , יש מבחן במתמטיקה (משהו דומה לפסיכומטרי) , יש מבחן מבחן כמו בצו ראשון .. מביאים לך טקסט ותביא כותרת או מביאים טקסט קצר ויש שאלות עליו , יש מבחן מבחן היגיון .. מביאים לך 2 משפטים ואז מה אפשר להסיק או מה יכול להיות וכאלה דברים, ובסופו יש שאלון 300 המפורסם..

יום מאוד ארוך ועמוס מאוד במבחנים , עד 5 אם אני לא טועה ויש הפסקה אחת אם אני לא טועה .. בקשר האם או טוב או לא.. אני לא ממש יודע לא ממש מספרים עליו , הראשי תבות מסווגים אבל אני חושב שזה מפעיל טכנולוגיה מודיעינית , קשה מאוד לדעת על המסלולים של חמן ואפילו אחרי הריאיון לא ממש ידעתי על מה מדובר.. בהצלחה במבחנים.

משתמש רשום חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

אם הראשי תיבות מסווגים מה גורם לך לרשום אותם פה?

הסמל האישי שלtototomer1 אסיסטנט חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי exzoty צפה בהודעה
    קיבלתי זימון למט"מ, ולא ממש הבנתי מה זה . מה המבחן הראשון כולל? הבנתי שזה מבחן אישיות ולא ידע .. מה הם רוצים לבדוק במבחן אישיות ?
    ממה שקראתי זה נשמע די מבטיח ובנתיים אני יותר ממעוניין .
    אתה לפני או אחרי צו ראשון? ואיזה מגמות אתה לומד?
    ממש שהבנתי זה נראה מסלול מעניין
    בברכה, תומר

עזרו לכם? תגידו תודה/תעשו "אהבתי" - זה לא עולה כסף

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי antique צפה בהודעה
    אם הראשי תיבות מסווגים מה גורם לך לרשום אותם פה?
    זאת רק הנחה, לא גורם רשמית כך שלא בטוח שזה בכלל זה ..

ציטוט פורסם במקור על ידי tototomer1 צפה בהודעה

אתה לפני או אחרי צו ראשון? ואיזה מגמות אתה לומד?
    ממש שהבנתי זה נראה מסלול מעניין
    אי אפשר להתמיין לחמן לפני הצו ראשון , או שכן ולא שמעתי על כך?

מסלול מעניין? למה מה אתה יודע על המסלול? חוץ מזה שהוא עוסק בטכנולוגיה אין כלום ברש..וזה תלוי למי, שמעתי שיש שם הרבה אנשים שבוזים אז כנראה שלא כל הנוצץ זהב..

דרך אגב למי שמעוניין במסלול מטמ אך יותר קרבי אז יש בחמן מסלול שקוראים לו "לוחם אתגרים" לפי השמועה זה אותה עבודה רק בשטח או משהו כזה..
    נערך לאחרונה על ידי talmid1, 22-06-2012 בשעה 19:41

חבר ותיק חבר Emath

פרטי משתמש

אחרי צו ראשון, מרחיב מדעי המחשב + פיסיקה + מתמטיקה ואנגלית ברמת 5 יח"ל, נשמע שיש המון מבחנים, נקווה שאצליח במיונים ואגלה עוד

הסמל האישי שלtototomer1 אסיסטנט חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

תודה על התשובה =]. וזה מה שקראתי:
    https://www.aman.idf.il/Modiin/Maslu...53&docId=72237
    בברכה, תומר

עזרו לכם? תגידו תודה/תעשו "אהבתי" - זה לא עולה כסף

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

אתה ב- 4/7 ?

משתמש רשום

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי talmid1 צפה בהודעה
    יש הרבה מבחנים בשלב הראשון , המבחן הראשון הוא אנליטי מביאים לך להשלים את הצורה המתאימה ביותר , יש מבחן זיכרון שמביאים לך דף עם מספרים בטבלה שבסדר מסויים ואז אתה צריך לשבץ את המספרים באותו סדר בטבלה , יש מבחן באנלוגיות (כמו בפסיכומטרי) , יש מבחן במתמטיקה (משהו דומה לפסיכומטרי) , יש מבחן מבחן כמו בצו ראשון .. מביאים לך טקסט ותביא כותרת או מביאים טקסט קצר ויש שאלות עליו , יש מבחן מבחן היגיון .. מביאים לך 2 משפטים ואז מה אפשר להסיק או מה יכול להיות וכאלה דברים, ובסופו יש שאלון 300 המפורסם..

יום מאוד ארוך ועמוס מאוד במבחנים , עד 5 אם אני לא טועה ויש הפסקה אחת אם אני לא טועה .. בקשר האם או טוב או לא.. אני לא ממש יודע לא ממש מספרים עליו , הראשי תבות מסווגים אבל אני חושב שזה מפעיל טכנולוגיה מודיעינית , קשה מאוד לדעת על המסלולים של חמן ואפילו אחרי הריאיון לא ממש ידעתי על מה מדובר.. בהצלחה במבחנים.
    אתה הולך למסלול הזה? מתי התאריך גיוס שלך? עברת כבר סיווג ביטחוני? שלח לי בהודעה פרטית בבקשה.

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

מישהו יכול לספר על הראיון האישי למסלול מט״מ?

אסיסטנט חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

זה לא ראיון קשה במיוחד - שואלים אותך שאלות כלליות, מה אתה לומד, אם עבדת, משפחה וכו'. בהמשך שואלים קצת שאלות על מערכות - יכולים לשאול איך עובד טלפון, מחשב וכו'; יכולים להביא לך מידע על מערכת חדשה (פרי דמיון המראיין) ולשאול אותך שאלות ניתוחיות עליה וכו'.

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 0

There are no members to list at the moment.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו