עמוד 11 מתוך 11 ראשוןראשון ... 9 10 11
מציג תוצאות 151 עד 165 מתוך 165

אשכול: שאלות ותשובות: תכנית תלפיות

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי theidan צפה בהודעה
    מה שאתה אומר לא מדויק.
    הייתי במיונים לשלב ב ואמרו לנו שם שזה מאוד אידיבידואלי.
    יש שתי סיבות עיקריות למה לא יאשרו לך את הקורס-
    1. האוניברסיטה העיברית (איפה שתלפיות לומדים) לא מאשרת לך את הקורס, יכול להיות בגלל ציון סופי לא מספיק טוב בשביל שהיא תתחשב בו, או בגלל שהיא לא מכבדת את המוסד שבו למדת.
    2. יש עניין חברתי בתלפיות שרוצים ליצור קבוצה אחידה, ואם אתה לא לוקח הרבה קורסים שרוב החברה לוקחים אז אתה תהיה קצת בצד מבחינת החברה ובגלל זה לא רוצים שלא תיקח את הקורסים.
    לרוב על קורסים של סמסטר א הם לא מוותרים ואחרי שהם מכירים אותך אז יכול להיות שתקבל פתורים מקורסים מתקדמים יותר.

כשתגיע לגשר תעבור אותו. תתמיין לתלפיות, וכשתגיע לשלב ב או לראיונות אפילו תוכל לקבל תשובה ממישהו מוסמך יותר, וככה תוכל להחליט טוב יותר.
    גם אני הייתי בשלב ב :\

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

מישהו מהפורום עבר ומתגייס לזה בקרוב?
    אני אישית נפלתי בשלב האחרון :(

משתמש רשום

פרטי משתמש

היי, אני שי- ילידת נוב' 94, סיימתי יב' בשנה שעברה.
    רציתי לשאול אם מישהו מכם יודע על גיוס חריגים לתלפיות? כאלו שמצטרפים לתכנית במהלכה ולא ביולי כמו כולם?
    בנוסף, כמה בנות יש במחזור בממוצע, אם בכלל?
    בוגרי התכנית- כמה מרגישים שפספסתם את "חוויית הלימודים באוניברסיטה"? כמה זה משמעותי?

תודה רבה על תשובות

עריכה: הא כן, אני ממש אשמח אם בוגר/ת תלפיות או מישהו שלומד בימים אלו יוכל ליצור איתי קשר.
    10shai.ng@gmail.com
    תודה רבה

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

שלחו לי זימון למיון שלב א
    האם מישהו יכול למקד אותי, לתת לי סוגי שאלות שאני עלולה להשאל?

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי shaing צפה בהודעה
    היי, אני שי- ילידת נוב' 94, סיימתי יב' בשנה שעברה.
    רציתי לשאול אם מישהו מכם יודע על גיוס חריגים לתלפיות? כאלו שמצטרפים לתכנית במהלכה ולא ביולי כמו כולם?
    בנוסף, כמה בנות יש במחזור בממוצע, אם בכלל?
    בוגרי התכנית- כמה מרגישים שפספסתם את "חוויית הלימודים באוניברסיטה"? כמה זה משמעותי?

תודה רבה על תשובות

עריכה: הא כן, אני ממש אשמח אם בוגר/ת תלפיות או מישהו שלומד בימים אלו יוכל ליצור איתי קשר.
    10shai.ng@gmail.com
    תודה רבה
    נשמע לי מאוד לא סביר שיתנו לך להצטרף באמצע.
    מה שיכול להיות שהוא שתוכלי להתגייס, ולעבור במקביל מיונים לתלפיות. בהנחה שתתקבלי תחמתי דחש עד לגיוס תלפיות ותהיה איזה קומבינה אני מניח. אבל את זה את צריכה לברר דרכם.
    אני לא התקבלתי לתלפיות- אבל מהמיונים היו משהו כמו 7~ בנות ל200 בנים. אני מניח שהיח קצת מתאזן ויש משהו כמו 5 במחזור.
    ציטוט פורסם במקור על ידי הודיה כהן 123 צפה בהודעה
    שלחו לי זימון למיון שלב א
    האם מישהו יכול למקד אותי, לתת לי סוגי שאלות שאני עלולה להשאל?
    אמממ קשה למקד. בפיזיקה הכי חשוב זה מכניקה, ובמתמטיקה חשוב להיות עם ראש פתוח.
    השאלות בפיזיקה טריקיות אז צריך להיות ערני ולעבוד לאט ומסודר. יש מספיק זמן להכל.
    יש גם חלק של ידע כללי, אבל באמת שלא צריך ללמוד אליו. ויש גם חלק של חשיבה לוגית או משהו בסגנון שבא לראות את יכולת החשיבה הניסויית שלך או משהו בסגנון.
    בגדול מבחנים מאתגרים, אבל מאוד פתירים ואפשריים לתלמיד תיכון חזק. שיהיה לך בהצלחה

6. אהבתי הודיה כהן 123 אהב \ אהבו את התגובה
    משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי theidan צפה בהודעה
    נשמע לי מאוד לא סביר שיתנו לך להצטרף באמצע.
    מה שיכול להיות שהוא שתוכלי להתגייס, ולעבור במקביל מיונים לתלפיות. בהנחה שתתקבלי תחמתי דחש עד לגיוס תלפיות ותהיה איזה קומבינה אני מניח. אבל את זה את צריכה לברר דרכם.
    אני לא התקבלתי לתלפיות- אבל מהמיונים היו משהו כמו 7~ בנות ל200 בנים. אני מניח שהיח קצת מתאזן ויש משהו כמו 5 במחזור.

אמממ קשה למקד. בפיזיקה הכי חשוב זה מכניקה, ובמתמטיקה חשוב להיות עם ראש פתוח.
    השאלות בפיזיקה טריקיות אז צריך להיות ערני ולעבוד לאט ומסודר. יש מספיק זמן להכל.
    יש גם חלק של ידע כללי, אבל באמת שלא צריך ללמוד אליו. ויש גם חלק של חשיבה לוגית או משהו בסגנון שבא לראות את יכולת החשיבה הניסויית שלך או משהו בסגנון.
    בגדול מבחנים מאתגרים, אבל מאוד פתירים ואפשריים לתלמיד תיכון חזק. שיהיה לך בהצלחה
    תודה רבה על התשובה העניינית והמועילה, מקווה שהמבחנים ילכו בהצלחה

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

עברתי את שלב א', ואמרו לי שאני עכשיו מוקפא מהמיונים למודיעין.
    מה אני יעשה אם בסוף אני לא יעבור, וכבר יגמרו המיונים?
    חוץ מזה קראתי את הבלוג הזה, וזה נשמע די מרתיע..
    -אריאל-

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי help123 צפה בהודעה
    עברתי את שלב א', ואמרו לי שאני עכשיו מוקפא מהמיונים למודיעין.
    מה אני יעשה אם בסוף אני לא יעבור, וכבר יגמרו המיונים?
    חוץ מזה קראתי את הבלוג הזה, וזה נשמע די מרתיע..
    בקשר להקפאה- תתקשר לתלפיות. אני זוכר שהייתה איזה קומבינה בשביל לא לפספס את המיונים.

משתמש רשום

פרטי משתמש

היי,
    אני הולכת לסדרת מיון בשבוע הבא והבנתי שיהיו מבחני למידה.
    רציתי לדעת אם יהיו שם מבחני קצונה או מבחנים אישיותיים ואם יש לכם איזה עצות חשובות.
    תודה רבה!

משתמש רשום

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי aye צפה בהודעה
    היי,
    רציתי לדעת אם יהיו שם מבחני קצונה או מבחנים אישיותיים ואם יש לכם איזה עצות חשובות.
    תודה רבה!
    מצטרף לשאלה/בקשה (:
    תודה מראש..

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי aye צפה בהודעה
    היי,
    תודה רבה!
    ציטוט פורסם במקור על ידי shift צפה בהודעה
    מצטרף לשאלה/בקשה (:
    תודה מראש..
    עברתם? (הייתם בסדרת מיון הראשונה?)
    -אריאל-

הסמל האישי שלSMath משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

למרות שהאשכול לא היה פעיל הרבה זמן, אשמח אם בוגר כלשהו של התכנית או מישהו שהתמיין אליה יעזרו לי.
    מכיוון שאני קטנה יחסית לשנתון שלי (ילידת אוקטובר 96), קיבלתי צו ראשון רק עכשיו והזימון שלי הוא לסוף דצמבר.
    ניסיתי כבר להקדים אותו מכיוון שאני מאוד רוצה להתמיין לתלפיות והבנתי שהמיונים מתחילים לפני הזימון שלי, אבל כרגע עוד לא הצלחתי. השאלה שלי היא אם מישהו יודע מה קורה לגביי הצעירים בשנתון כמוני, זאת אומרת- האם אני אוכל להתמיין ולהתגייס עם המחזור שלי או שאצטרך לחכות שנה?

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי SMath צפה בהודעה
    למרות שהאשכול לא היה פעיל הרבה זמן, אשמח אם בוגר כלשהו של התכנית או מישהו שהתמיין אליה יעזרו לי.
    מכיוון שאני קטנה יחסית לשנתון שלי (ילידת אוקטובר 96), קיבלתי צו ראשון רק עכשיו והזימון שלי הוא לסוף דצמבר.
    ניסיתי כבר להקדים אותו מכיוון שאני מאוד רוצה להתמיין לתלפיות והבנתי שהמיונים מתחילים לפני הזימון שלי, אבל כרגע עוד לא הצלחתי. השאלה שלי היא אם מישהו יודע מה קורה לגביי הצעירים בשנתון כמוני, זאת אומרת- האם אני אוכל להתמיין ולהתגייס עם המחזור שלי או שאצטרך לחכות שנה?
    גם אני יליד אוקטובר ופשוט עשיתי את המיון אחרי יב'. אם תתקבלי ידחו לך את השירות עד תחילת שנת הלימודים הבאה.
    בלי שום קשר לנושא, נפלתי בשלב האחרון
    -אריאל-

הסמל האישי שלSMath משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי help123 צפה בהודעה
    גם אני יליד אוקטובר ופשוט עשיתי את המיון אחרי יב'. אם תתקבלי ידחו לך את השירות עד תחילת שנת הלימודים הבאה.
    בלי שום קשר לנושא, נפלתי בשלב האחרון
    אתה בטוח שאין אפשרות שאני אתגייס עם המחזור של ילידי 96 כמוני? כי באתר של תלפיות כתוב שאפשר להתגייס לתכנית גם לפני גיל 18 באישור הורים ובתנאי שאתה בן יותר מ17. אני פשוט ממש לא רוצה לחכות שנה שלמה לגיוס, במיוחד כשזה גם ככה שירות ארוך של 9 שנים...
    ועוד שאלה- כשנפלת היית צריך לחכות למיונים שפספסת ליחידות אחרות (כי הבנתי שתלפיות חוסם מיונים למיניהם), או שפשוט התגייסת במרץ?

משתמש רשום חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

יש כאן עדיין מענה?

עמוד 11 מתוך 11 ראשוןראשון ... 9 10 11

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )