מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: סדרות עם פרמטרים

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ברירת מחדל סדרות עם פרמטרים
    שם הספר במתמטיקה: לא מספר \ מדף עבודה \ אחר

היי,
    נתקעתי בסעיף הראשון,אשמח לעזרתכם
    יצא לי בכלל שq= 3
    אשמח להבין איך מגיעים לתוצאה הנכונה
    מצ"ב תמונה של השאלה והתשובה
    תודה רבה!!
    קבצים מצורפים קבצים מצורפים
    • סוג הקובץ: jpg 15931843216106454834923337958596.jpg‏ (917.9 ק"ב , 11 צפיות) PDF מיקדית קיץ 2020 שאלון 582, ו IE X הרשמות - Emath - בגרות במת( XPDF מיקודית קיץ 2020, שאלון 581, 1xPDF מייק דתקי 2020 שאלון 502, זXגלישה בסתר םםdrive.google.comie LB90 EC 5402 : פ 4 גריפ סאונד ...PanasonFilm photographer... רשות המיסים - דוחות התחברות למערכת...CARTOONS KILL: ca... bmj convert2mp3.net -... אוניברסיטת אריאל... הפאנל היש... | iPanelI18. נתונים שלושה מספרים המהווים סדרה הנדסית עולה ומכפלתם 125a2. אם נוסיף לשני המספרים הראשונים a ונחסר מהשלישי 7a, התקבלה סדרה הנדסית חדשה. א. מצא את מנת הסדרה ההנדסית החדשה (המנה חיובית). ב. ממשיכים את הסדרה החדשה מעבר לאיבר השלישי כך שמתקבלת הסדרה ,a שהיא בעלת 3n איברים, אותם נסמן כ:.a,a.a. .....a. כעת מחשבים שני סכומים:S הוא הסכום :T הוא הסכום a +..a +4 +3 + 3 + ... + dan-2a+a, +a+a, - ...Tו חשב את היחס בין הסכומיםSעבר-O Type here to search612 PMHE 6/26/2020translate - חיפו... הקורסים שלי |ב... מיקודית קיץ 202...CAUsers\Dor\D... ויDOLL
    • סוג הקובץ: jpg 15931843364583039645956229778751.jpg‏ (2.46 מגה , 11 צפיות) 116. א. בשתי הסדרות:217. ב. (1) 6. (2) 9,83718. א. 5. ב. 31Iaq(q-1+2 -1)q - |19. ב יT-S)S-T,q = א.20

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

אני חושב שיש טעות בתשובות, לי יצא שמנת הסדרה המקורית היא 5, ומנת הסדרה החדשה היא 3.
    אהבתי ronsalomon אהב \ אהבו את התגובה

הסמל האישי שלavi500 מדריך ויועץ חבר Emath

פרטי משתמש

התשובות לא תקינות
    בסעיף א. המנה של הסדרה המקורית היא 5 ושל הסדרה החדשה 3
    בסעיף ב התשובה היא פונקציה של $n$ ושל $a$ ולא מספר קבוע.
    אהבתי ronsalomon אהב \ אהבו את התגובה

מעיון חטוף בפורום אפשר לחשוב שמשוואה ריבועית נמצאת בקידמת המדע...
    קשה להאמין שהבבלים כבר גילו את הפיתרון לפני 3000 שנה...

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

מדהים!! כלומר באסה שהשאלה לא נכונה אבל לפחות גם אני לא טעיתי ויצא לי כמוכם
    תודה רבה על הזמן שהקודש ומצטער שהתשובות לא נכונות:/

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )

ביקרו באשכול זה : 9

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
אודות Emath
האתר Emath הינו יוזמה פרטית והוקם בתחילת שנת 2008 .
מטרתנו הינה למנף את הישגי התלמידים למתמטיקה ופיסיקה בארץ בכלל ובפרט בקרב תלמידי התיכון .
אנו מספקים מספר שירותים לתלמיד, ביניהם גישה למאות אלפי פתרונות איכותיים לתרגילים, פורום עזרה במתמטיקה ופיסיקה הגדול מסוגו בארץ, מאגר סיכומים, מרתונים בוידאו, פתרונות לבגרויות ועוד.
כלים אלו, מאפשרים לכל אחד, ללא תלות במיקומו, ללמוד, לתרגל ולהתמקצע על-מנת להתכונן בצורה מיטבית לבגרות במתמטיקה או פיסיקה .

לכל שאלה ניתן ליצור איתנו קשר
הצטרפו אלינו