PDA

צפה בגרסה המלאה : [הסבר] נא לקרוא - מערכות חדשות בפורום - השלכות והסברים

אריאל
25-11-2009, 11:34
שלום לכל חברי האתר .

להלן מספר הודעות :

החדשות הטובות

מהיום יהיה ניתן לקטלג כל אשכול לפי ספר עמוד ומספר תרגיל, מה שאומר שיהיה גם ניתן לחפש (ב"חיפוש") לפי ספר עמוד ומספר תרגיל . וכמו כן את כל התרגילים שנפתרו עד כה גם כן נקטלג אט אט .
תוקם קבוצת "אסיסטנטים"(עוזרים) שצוות האתר יבחר, ואלה כמובן האנשים הדומיננטים שעוזרים מעת לעת באתר .(לקבוצה זו יהיו הרשאות מיוחדות)
אנחנו עובדים קשה על כתיבת סיכומים למאגר המקוון שתוכלו להנות ממנו כמה שיותר .
בקרוב נכניס פתרונות לבגרויות משנת 2006 , להנאתכם .
החדשות הפחות טובות(השלכות)

על פי חוק, ומפני שאיננו מעוניינים לעבור על זכויות יוצרים, אסור לקטלג שאלות שמצולמות מהספרים אלא רק את הפתרונות, אי לכך ובהתאם לכך שאנו מעוניינים לקטלג את האשכולות כאמור, משתמשים רגילים לא יוכלו להעלות קבצים אל האתר , ולכן יהיו צריכים להעלות את השאלות מהספרים לשרתים אחרים ( יינתנו מדריכים מתאימים ) .
ייתכן שבעקבות ההתמקדות של צוות האתר בהכנסת תוכן(סיכומים) ובגרויות פתורות לאתר משך הזמן עד למענה לשאלותכם יהיה ארוך מהרגיל, ועל כן אני מבקש ממי שיכול ויודע לעזור, זה הזמן .
יש להבין שצוות האתר ישב וחשב כיצד לבצע את הדברים הנ"ל בצורה היעילה ביותר,
אם מישהו יש הערות\הארות או דרך שונה לביצוע הנ"ל מוזמן לפנות אליי.
כמו כן לכל בעיה, אפשר לפנות אליי.

בנוסף, במידה ואתם מחזיקים בספר שאיננו נמצא ברשימת הספרים ב"בחירה" נא להודיע לי על כך.

אם לא יכולו שינויים, או רעיונות חדשים ואחרים כל האמור לעיל ייכנס לתוקף בשבוע הקרוב .

לבנתיים משתמשים רגילים יוכלו להעלות קבצים אל האתר , עד לבירור מלא בנושא עם עורך דין .

בברכה,

צוות האתר.

אריאל
25-11-2009, 15:38
מקפיץ

מיכאל
25-11-2009, 17:12
יישר כוח גדדדדדדדול

Yael
25-11-2009, 19:31
יש! (: סוף כל סוף הכל יהיה מקוטלג [= אני מתנדבת לעשות עבודה שחורה ולקטלג חלק אם אתם רוצים [:

אם מעלים את השאלה דרך שרת אחר אבל מציגים את זה עדין בפורום זה לא דרך לנסות לעקוף את החוק אבל בתכלס השאלה כן מוצגת פה? כלומר- אין פה מעבר על חוקים?

אריאל
25-11-2009, 21:22
יעל, בואי לא נדון על עקיפת החוק כרגע .. ;)

ולא אין פה מעבר על החוקים, איך נראה לך אתרים גדולים שמציגים קישורים לסרטים מלאים קיימים עדיין ?

ולא נרחיב בעניין החוק, השאירי נושא זה לנו .

כמו כן נשמח שתעזרי לנו בקיטלוג כמה שאת יכולה ויפה שמת לב לזה . נדבר בפרטי

מי שעוד מוכן שידבר איתי(יש הרבה עבודה)

Hurricane
26-11-2009, 17:34
אני מוכן לעזור. :)
ישר כוח אריאל! כל הכבוד!! :]

אריאל
26-11-2009, 18:15
שמח לשמוע ברק, נצטרך את העזרה, דבר איתי במסן ...

lori
26-11-2009, 18:52
אשמח לעזור בהעלאת פתרונות.

אריאל
26-11-2009, 19:15
לורי, אם תעלי פתרונות ותקטלגי אותם - מה טוב, וזו יוזמה מבורכת .

אבל כרגע מתמקדים בקיטלוג האשכולות הקיימים, אשמח אם תצטרפי ותעזרי, תודיעי לי אם כן .

lori
26-11-2009, 19:17
אין לי בעיה רק תן משימה.

אריאל
26-11-2009, 19:27
אוקי, לבנתיים לורי ברק ויעל הנה מה שעושים :

1. קיבלתם גישה לערוך אשכולות - צורפתם לקבוצת האסיסטנטים של האתר .

2. הנה איך שנעבוד, רוב האשכולות עם הפתרונות המלאים והטובים פה(בלי לפגוע באף אחד) הם של(לפי שם וניק) :

א. מיכאל - מיכאל
ב. דפנה - dafnaw
ג. ג'ואי - joeye
ד. גל כהן - גל כהן
ה. איציק - איציק מימון
ו. בוריס - bogri74
ז. ספיידרמן - spiderman
ח. יואב זילברמן - yoavzilberman

ואם פיספסתי מישו אז תגידו, בכל מקרה נתחיל איתם.

יותר נכון נתחיל עם מיכאל - ניגש לחיפוש מתקדם - > נעשה חיפוש לפי שם משתמש -> נרשום "מיכאל" -> מצא הודעות שנכתבו על ידי משתמש -> הצג תוצאות .

בכל אשכול, לפחות ברובם רשמו את העמוד ואת הספר ומספר השאלה באותו אשכול.
אם יש שתי עמודים, תבחרו את העמוד שממנו יש הכי הרבה פתרונות באותו האשכול וקטלגו לפיו .

עלינו לקטלג את האשכול לפי אותם נתונים,
כלומר ללכת ל-> הגדרות אשכול-> ערוך אשכול -> ולבחור שם ולרשום את הספר, עמוד ומספר שאלה המתאימים לאותו אשכול.

לא להסתבך יותר מידי איפה שאפשר אפשר איפה שאי אפשר אז לעזוב(לדוגמא דפי עבודה) .

מקווה שמובן,
לורי תגידי לי שיש לך גישה והכל עובד..

לעבודה :)

אין צורך לקטלג מיקודיות , אם יש שאלות משני עמודים באותו אשכול, קטלגו רק אחד מהעמודים .

lori
26-11-2009, 19:41
איך אני מגיעה ל- "ערוך אשכול"?

אריאל
26-11-2009, 19:44
נכנסת לאשכול -> הגדרות אשכול ותבחרי שם ערוך אשכול

lori
26-11-2009, 21:53
בינתיים ערכתי את כל האשכולות של מיכאל עד עמוד 10 כולל.. אמשיך מאוחר יותר או מחר . לילה טוב

Hurricane
27-11-2009, 07:51
יש להוסיף את הספרים "אלגברה א'" ו"אלגברה ב'" של בני גורן. נתקלתי בינתיים בשאלה מאלגברה ב'.

אריאל
27-11-2009, 10:10
הוספתי את אלגברה חלק ב של בני גורן.

חלק א'.. איך אומרים כבר פאסה (חלף מן העולם)

lori
27-11-2009, 14:06
אני חושבת שסיימתי לעבור על כל האשכולות של מיכאל. ותייגתי אותם [את מה שאפשר].

אריאל
27-11-2009, 14:29
עדיין נשאר פה ושם אבל אני עובר אחרייך , תמשיכו עם דפנה עכשיו.. dafnaw

אריאל
27-11-2009, 14:51
לורי נראה לי שאת מסננת באופן שגוי אשכולות, בכל דף אני מקטלג עוד 10 לפחות של מיכאל..

אם יש כמה עמודים, לקטלג אחד מהם.

בד"כ רשום העמוד והספר אבל לא הספר המלא אבל אפשר להבין באיזה ספר מדובר מאותו שאלון שבו האשכול נמצא..

http://www.emath.co.il/forums/showthread.php?t=11012 למשל האשכול הזה, מה מצאת בו שגוי?

lori
27-11-2009, 15:39
לא ראיתי אותו. הוא לא הופיע לי. הופיעו לי 19 דפים בלבד

Yael
28-11-2009, 18:36
אני לקחתי על עצמי לערוך את ההודעות של ג'ואי (כמו שאריאל אמר לי p:)
להיום ערכתי את 3 העמ' האחרונים של כל ההודעות שהוא כתב <79-77> אמשיך מחר לקטלג (:

Ohadush
28-11-2009, 18:55
כן יפה מאוד :)
אני שמח שהפורום מתקדם.

Corpes
28-12-2009, 22:23
הבעיה הכי גדולה בהעלאה לשרתים אחרים - היא שבסוף ההעלאות יימחקו.
אימיג'שייק, לפי מדיניותה, מוחקת צילומים שהועלו ושלא קיבלו אף כניסה למשך שנה.
ככל שעובר הזמן, האשכולות פה ייעשו פחות ופחות יעילים, משום שהתלמידים
יראו רק את הפתרונות - ולא את השאלה.

:yes2:

Yael
28-12-2009, 22:39
מסכימה

dafnaw
28-12-2009, 22:44
לא מסכימה בכלל, אם זה נכון הרי שזה מצוין.
הבעיה היא הרי של זכויות יוצרים, וזו מן הסתם הסיבה שזו מדיניות האתרים להעלאת התמונות.
בסופו של דבר, כאשר את עושה חיפוש לפי ספר ומספר עמוד ושאלה, פירוש הדבר (בדר"כ) שאת יודעת מהי השאלה כי יש לך אותה, וכל מה שאת צריכה היא התשובה.
לעומת זאת, אםאת שואלת שאלה, את לא יכולה לצאת מנקודת הנחה שלכולם יש את הפתרון וזוהי הסיבה שאת חייבת להעלות את השאלה מלכתחילה...

dafnaw
28-12-2009, 22:46
האם במקרה למישהו יש גם את הספר "אלגברה 4/5 יחידות לימוד) של בני גורן בצבע חום, וגם את הספר של בני גורן לשאלון 005?
יש לי פתרונות מלאים לכל הפרק של סדרות חשבוניות, שמופיעות גם בספר של 005 אבל בסדר קצת אחר... אז אשמח אם מישהו יוכל לעזור במיפוי כדי שאוכל להעלות הכל.

אריאל
29-12-2009, 14:37
יש לי את הספרים הנל דברי איתי במייל.. ולגבי מה שנאמר לעיל לגבי הבעיה אזי אני אגיד לכם למה זה כן טוב וזו האופציה הכי יעילה אם התרגילים עצמם מאוכסנים באתר אזי זה יוצר בעיות של זכויות יוצרים וכדומה מונע את התקדמות האתר וכל הזמן רק צריך לדאוג אם כן עוברים על זכויות יוצרים או לא בכל אופן זו לא אופציה .. המטרה העיקרית היא לשמור על הפתרונות שבמידה ויש לכם את הספר תוכלו לראות את הפתרון מיד במידה והתרגיל נפתר כאן בעבר. אנחנו מעוניינים לקטלג ולשמור את הפתרונות ורק אותם. מקווה שמובן