PDA

צפה בגרסה המלאה : צו ראשון:)

ortald
31-05-2010, 17:33
היי..

אני יודעת שנערכו על הנושא הזה מיליון ואחד דיונים..ולא הספקתי לקרוא ממש את כולם,

אם אפשר קצת על מה שהולך להיות שם מאלו שעברו כבר את הצו הראשון, קצת על המבחנים

הפסיכוטכניים (האם באמת אני צריכה להתכונן לדבר הזה..)

ועד שאלה: בתאריך שמצוין על הצו הראשון, זה התאריך שאני צריכה להתייצב בו, או שאפשר

גם שבוע לאחר מכן (אם הבנתי נכון, כי כתוב +10 ליד היום)

בתודה מראש!

ortal

sivan1233210
31-05-2010, 17:34
בס"ד

זה התאריך שאת צריכה להתייצב בו.
+10 אני חושבת שזה שנת 2010.

http://www.shavuz.co.il/recruit/article.asp?artid=694&secid=715

מיכאל
31-05-2010, 17:34
בהצלחה

asherm01
01-06-2010, 07:28
סתם שאלה- לא חשבת על שירות לאומי?

ortald
01-06-2010, 11:16
חשבתי ..

אבל בצבא יש תפקידים יותר מעניינים, ויש לי גם סיבות אישיות.

למה שאלת? אתה נגד זה ?

**תודה מיכאל וסיוון :)

ד"א סיוון את היית בצבא?

sivan1233210
01-06-2010, 11:40
בס"ד

הייתי בצו ראשון.
עוד לא התגייסתי.

אביביתי:]]]
01-06-2010, 15:04
אורטל...

נכון שבצבא יש תפקידים מעניינים תלוי למי ותלוי גם אם מתקבלים אלייהם.
אבל גם לגבי שירות לאומי את יכולה למצא המון דברים שכן יעניינו אותך השאלה מה את מחפשת.
בכל אופן לדעתי אני חושבת שעבור בנות התרומה עבור המדינה תהיה גדולה יותר בשירות(וזה ל-א אומר שהן ל-א תורמות בצבא פשוט יותר לדעתי בשירות), אך זאת רק דעתי וזכותך לחלוק עלייה.

שיהיה בהצלחה :)

אריאל
01-06-2010, 15:17
אני גם לא רוצה להיכנס פה לוויכוח רק מביע דעה בתוך אחד שמכיר בנות שעשו שירות לאומי ותפקידים בתחום ובתור אחד שתכף מסיים את ה3 שנים שלו בצבא . כרנאה שראיתי קצת..

הסיכוי שבת תעשה משהו מועיל ,איכותי, מעניין, אתגרי בצבא נמוך בהרבה יותר מהסיכוי לעשות כזה תפקיד בשירות לאומי .

רוב התפקידים לבנות זה פקידות, במידה וזה לא פקידות זה תפעול של איזה כמה מכשירים ולא יותר מזה, כן גם במודיעין וכדומה.

את מסתכלת על הקנקן, אני הייתי בו (אורטל) , ממליץ לך בחום ללכת לשירות לאומי במידה וזה אפשרי.

asherm01
02-06-2010, 08:41
חשבתי ..

אבל בצבא יש תפקידים יותר מעניינים, ויש לי גם סיבות אישיות.

למה שאלת? אתה נגד זה ?

**תודה מיכאל וסיוון :)

ד"א סיוון את היית בצבא?
תראי, אם זה סיבות אישיות, אז מי אני שאתערב?!
ובנוגע לשאלתך- אני ממש לא נגד זה, אני פשוט פועל על פי שכל ישר, ואין כאן שום, אבל ממש שום פן או צד דתי או כעין זה!-->
אריאל הסביר את הסיבה באופן פנטסטי! אין לי מילים-כל מה שהוא אמר אמת ויציב, ועוד בעובדה "שאין חכם כבעל ניסיון".
אחותי עשתה שירות לאומי, בביה"ס שנמצא בעיר מגורי, היא נהנת מאוד, החבר'ה מצחיקים, התלמידים חברותיים וכו... האמת שהיא חשבה לעשות שנה-ולעזוב!
תתפלאי עכשיו היא רוצה שנה שניה, ושלישית אם תוכל... ולא רק אלא גם שהיא רוצה ללמוד הוראה ויעוץ חינוכי!!!!!
ורק להכניס את הדברים לפרופורציות הנכונות- אחותי עם ממוצע תעודת בגרות 118 +הצטיינות יתרה+ניתן לה מלגת לימודם אקדמאית עקב ציונים והישגים והצטינותה...
יש לה את כל הפרמטרים להייטק, לרפואה, לעריכת דין ונוטריון, ולמקצועות חופשיים אחרים- אבל האווריה והכיף שלה נבע רק מהתחום הזה, וכל זה אודות השירות לאומי- זה ממש פותח "דרך חיים"!

c}{en
03-06-2010, 10:42
תראי, אם זה סיבות אישיות, אז מי אני שאתערב?!
ובנוגע לשאלתך- אני ממש לא נגד זה, אני פשוט פועל על פי שכל ישר, ואין כאן שום, אבל ממש שום פן או צד דתי או כעין זה!-->
אריאל הסביר את הסיבה באופן פנטסטי! אין לי מילים-כל מה שהוא אמר אמת ויציב, ועוד בעובדה "שאין חכם כבעל ניסיון".
אחותי עשתה שירות לאומי, בביה"ס שנמצא בעיר מגורי, היא נהנת מאוד, החבר'ה מצחיקים, התלמידים חברותיים וכו... האמת שהיא חשבה לעשות שנה-ולעזוב!
תתפלאי עכשיו היא רוצה שנה שניה, ושלישית אם תוכל... ולא רק אלא גם שהיא רוצה ללמוד הוראה ויעוץ חינוכי!!!!!
ורק להכניס את הדברים לפרופורציות הנכונות- אחותי עם ממוצע תעודת בגרות 118 +הצטיינות יתרה+ניתן לה מלגת לימודם אקדמאית עקב ציונים והישגים והצטינותה...
יש לה את כל הפרמטרים להייטק, לרפואה, לעריכת דין ונוטריון, ולמקצועות חופשיים אחרים- אבל האווריה והכיף שלה נבע רק מהתחום הזה, וכל זה אודות השירות לאומי- זה ממש פותח "דרך חיים"!
כל הכבוד לאחותך :)
אבל רק לגבי המשפט שהדגשתי: אני לא חושבת שזה נכון לחשוב על זה מהנקודה הזאת- כל אדם צריך לעסוק במשהו שהוא אוהב, במשהו שעושה לו טוב, ולא לחשוב על הנתונים שיש לו (ככה לפחות אני חושבת).
הרבה ששואלים אותי במה אני רוצה לעסוק בעתיד ושומעים את תשובתי, מרימים גבה ואומרים שאני יכולה למצוא דברים שיותר מתאימים ליכולות שלי. אבל- אני חושבת שאני צריכה לבחור במקצוע שאני אתחבר אליו, אוהב אותו, כי אם נהנים ממשהו- עושים אותו הכי טוב שרק אפשר.

חן :)

matan1212
07-07-2010, 08:45
בטח שיש תפקידים מועילים לבנות,אם זה לא בקרבי אז יש את השירות בחיל המודיעין!

כל בת יכולה לתרום בדיוק כמו בן מבחינת שכלית , אולי לא גופנית כמו בן אבל עדיין בנותת יכולות לתרום בצבא!