PDA

צפה בגרסה המלאה : [דיון] אממ קצת עזרה ויעוץ מה אתם אומרים..

Edenil
10-07-2010, 15:53
שאלון 05 :אם יש לי מגן 56 נכשלתי במועד א' ואני יכשל גם במועד ב' אני יוכל שנה הבאה או בעוד שנתיים לעושת שוב פעם תשאלון ואם כן המגן ישאר אותו מגן ואם לא אני יעשה שו בפעם מתכונת או מה?

ודרך אגב אני יורד ל4 יחידות מ5 מכיוון שנראה לי שאני לא אצליח ב5 אם את 05 לא עברתי אחרי שהשקעתי כמה שאני יכול מה דעתכם? אממ ואם אפשר תנו לי כמה טיפים ללמידה למועד ב' ובמה להתמקד בעיקר תודה (=

דרך אגב נראה לכם שעשיתי החלטה נכונה שבחרתי לרדת ל4? אני לא יודע s: מצד אחד קשה לי בשאלון 05 ואמרו שהשאלונים הבאים יותר קשים ואני לא יודע אם אני מסוגל לעושת אותם כבר באמצע שנה המליצו לי לרדת אך רציתי להמשיך ובסוף נדפקתי עם מגן כזה וגם ל עברתי מועד א' ואני מפחד ממועד ב'..

odp
10-07-2010, 19:27
תשמע, יש לי חבר שקיבל ציון לא מלהיב בשאלון 005 בכיתה י' (סביבות ה-60) ונשאר ב-5 יחידות כמעט עד סוף כיתה י"ב מתוך רצון לשמור על ממוצע סופי של 60 (כדי לקבל את הבונוס). הוא לא השיג ציונים טובים לא ב-006 ולא ב-007, ולכן הוא עכשיו צריך לעשות את כל השאלונים של 4 יחידות במועד ב'. אני ממליץ לך ללכת ללמוד ב-4 יחידות ולעשות את זה כמה שיותר מהר. את שאלון 005 תוכל לשפר בכיתה י"ב.

Edenil
11-07-2010, 10:42
OK תודה אשמח לעוד תגובות

tzvi
11-07-2010, 10:52
אחי אל תרד... בכיתה י עמדתי על ציונים של 60-70 בשאלון 05... אבל אז חרשתי בקיץ שבין י ליא....
תלמד טוב הקיץ אם זה חשוב לך ותתחיל 06 אם זה קשה מידי אז רד... בכל מקרה נסה לשפר מגן ב05..
אגב, בסוף סיימתי 96 סופי ב5 יחידות.... ובע"ה נשפר ביום רביעי....

Edenil
11-07-2010, 10:56
אבל יש לי מגן 56 קיבלתי 20 בבגרות s: אין למרות שאני לא מאמין שקיבלתי 20 כדי להגיש ערעור? אממ אבל נעזוב את זה כדי בכלל להמשיך אם בשאלון הזה קשה לי s: אני לא יודע וכבר הגשתי תמכתב הזה של ירידה ל4 למרות שהמורה שאלה אותי מה אתה רוצה לרדת... בתחלאס אני לא יודע אני מפחד שוב פעם להשאר ולהדפק בכלל נראה לי שעדיף לי לרדתת לעשות מועד חורף את 03 של 4 לעושת 04 עם הכיתה ואז בי"c יהיה לי זמן לשפר את 05 אם אני יצטרך... ואולי אחרי הבית ספר אני ישלים ל5 יחידות עם השיטה החדשה או משהו כזה

tzvi
11-07-2010, 10:58
טוב תעשה מועד ב ביום רביעי ותראה איך ילך לך...
אתה השקעת הרבה השנה וזה קשה לך? או שלא השקעת כל כך?

Edenil
11-07-2010, 11:00
לא יודע איך להגדיר את זה אפשר להגיד שכל המבחנים שלי ניסיתי להשקיע כמה שאני יכולל למדתי עם מורים פרטיים והכל אבל כשאני מגיע למבחן מנסה לפתור בום אני פתאום נכנס ללחץ ל אמצליח את זה עובר ל תרגיל הבא מנסה לפתור לא מצליח וכך הלאה ואז נדפקק אפשר להגיד שגם קצת זלזלתי

Yael
11-07-2010, 11:04
יש תוכנית חדשה שנה הבאה!! תתייעץ עם המורה שלך מה כדאי לעשות...

אני אישית לא ממש מכירה אותך באופן אישי ולכן אענה לך כך:

אם אתהאוהב מתמטיקה ו/או מוכן להשקיע הרבה ו/או משתוקק לעשות 5 יחידות- אם אתה מוכן להקריב את כל החופש הגדול על-מנת להשלים חומר, אז אומר לך להישאר ב-5

אחרת- אני הייתי ממליצה לך לעבור ל-4 יח"ל כי גם שם יש בונוס [כמובן שהוא מחצית מ-5 יח"ל] אבל זה יותר קל ופשוט מ-5 יח"ל

בכל מקרה הייתי מתייעצת עם מורה שמכיר אותך [=

בהצלחה (:

נוי =]
12-07-2010, 22:37
אחי אל תרד... בכיתה י עמדתי על ציונים של 60-70 בשאלון 05... אבל אז חרשתי בקיץ שבין י ליא....
תלמד טוב הקיץ אם זה חשוב לך ותתחיל 06 אם זה קשה מידי אז רד... בכל מקרה נסה לשפר מגן ב05..
אגב, בסוף סיימתי 96 סופי ב5 יחידות.... ובע"ה נשפר ביום רביעי....

אפשר עוד לשפר את המגן? המורה שלי אמרה לנו שמותר לערער עליו עד ליום הבגרות..

--
לפותח האשכול- תשקיע בקיץ, תיגש למועד ב' ותראה כמה תקבל!.. אני מאמינה שאם תיתן את כל כולך בחופש , ותפתור המון תרגילים בסוף תצליח!

לילה טוב:happy:

tzvi
12-07-2010, 22:46
התכוונתי לשנה הבאה... אם את ממש לא מרוצה מהמגן שלך את יכולה לבקש שהמורה ייתן לך מגן חדש- ואז הוא יעשה לך מבחנים ומתכונת ואז תקבלי מגן חדש ועליו תיגשי... ככה זה אצלנו בבצפר....
לילה טוב!!!

asherm01
12-07-2010, 22:47
תיגש בחורף של שנה הבאה (תבדוק עם המורה אם זה אפשרי)- אחרת תצטרך לעשות 806.
שילוב של 005 ו: 006.
לכן, תשקיע- תלמד היטב, פתור שאלות- ונקווה שתצליח- מחזיק לך 10 אצבעות :takdir:
לילה טוב.

נוי =]
13-07-2010, 09:56
התכוונתי לשנה הבאה... אם את ממש לא מרוצה מהמגן שלך את יכולה לבקש שהמורה ייתן לך מגן חדש- ואז הוא יעשה לך מבחנים ומתכונת ואז תקבלי מגן חדש ועליו תיגשי... ככה זה אצלנו בבצפר....
לילה טוב!!!

את זה לא ידעתי!... תודה רבה :happy: