PDA

צפה בגרסה המלאה : ספרו על עצמכם

risto
29-11-2008, 15:58
כל אחד מוזמן לספר על עצמו ...
אז ככה אני אהיה הראשון ,אני בן 22 ואני מתכוון ללמוד הנדסה...
עושה כעת בגרות בפיזיקה 5 יחל ומתמטיקה 5 יחל (:

Hurricane
29-11-2008, 16:08
קוראים לי ברק ואני בן 16, בעוד כחודשיים בן 17, לומד הנדסת תוכנה בבית הספר מכללת אורט: גבעת רם. כאשר אהיה גדול אני מתכוון לעסוק בנושא המחשבים, רק שעדיין אין לי מקצוע ספציפי.
כרגע אני בכיתה של 4 יחידות במתמטיקה, וניגש בסוף שנה לשאלון 005. יחד עם זאת, אני ניגש לשאלון 006, ושנה הבאה עולה ל- 5 יחידות, לשאלון 007.
אני גם כן עושה בגרות בפיזיקה ברמה של 5 יחידות.
אני מגיש עבודת חקר בנושא הקריפטולוגיה, כל נושא ההצפנות והפענוח במחשבים עם נוסחאות במתמטיקה, ברמה של 4 יחידות לימוד.
וזהו... אני חושב. o.o

גל_כהן
29-11-2008, 16:29
אני אעתיק לכאן את מה שרשום עליי במאגר המקוון ואם מישהו מעוניין הוא מוזמן לכתוב
את פרטיו בסגנון בו כתבתי אני :
שם+משפחה : גל כהן
אזור מגורים : איזה מושב אי שם בדרום...
כיתה : י"ג (לומד הנדסת אלקטרוניקה במכללת עמית עמל בראשון לציון)
מספר יחידות : 5
ציון סופי : 98
השאלון שהכי אהבתי : 007 - שאלון שאוגד בתוכו כל כך הרבה תחומים מרתקים ומעניינים וכן טומן בחובו
יצירתיות מבחינת מגוון וגוון השאלות (ואל תבקשו שאסביר) וחשיבה רבה הקודמת לפתרון התרגיל.
בשאלון יש מן הנושאים הנלמדים אך ורק בו , דבר היוצר בו ייחוד מסוים והופך אותו לאפילו מעניין יותר.
השאלון שהכי פחות אהבתי : 005 - שאלון שכל הנדרש בו זה הקאה של החומר הנלמד - למדת - תדע ובאם
לא למדת - לא תדע , פשוטו כמשמעו. אין בשאלון שום דבר המביא את התלמיד לידי מחשבה מאומצת ומוציא
ממנו את היצירתיות (אולי מעט בגיאומטריה) וזה הופך את השאלון למשעמם ותפל (ושוב - אני לא מתכוון להסביר).
הנושא שהכי התחברתי אליו : מרוכבים - הנושא הזה העוסק במספרים שהם בסגנון של warewolf - חצי אמיתיים וחצי
דמיוניים גרם לי לראות את הנושא באור קצת שונה מאשר תפסתי את המתמטיקה.
העיסוק במספרים הללו הסב לי הנאה ועניין וגרם לי להתחבר למתמטיקה ולחוש זיקה ורצון ללמוד.
הנושא הכי פחות מעניין בעיניי : הסתברות... במילה אחת : משעמממממממם!
תחומי עניין - מגמות לימוד : פיסיקה ואלקטרוניקה. במסגרת מגמת האלקטרוניקה בניתי יחד עם שתי בנות נוספות
מקל נחייה מדבר , משמע מקל שתפקידו לזהות מכשולים בדרכו של העיוור ולהתריע בפניו על כך.
תוכניות לעתיד : סיום לימודים כהנדסאי והתגייסות לחיל המודיעין.
לאחר הצבא אני מעוניין לעסוק במתמטיקה ובתעשייה וניהול וכן לנהל חברת היי טק שאפתח בשותפות עם מספר חברים.
הצעות : אין לי לבינתיים...
המלצות : תשאלו שאלות וכמה שיותר - אנחנו נהנים מזה :D !
רצונות : שהפורום יהפוך לטוב ביותר בתחומו (ולדעתי לא רחוק היום :))

ולבינתיים , זה כל מה שאספר על עצמי.
ושיר קטן :
טיול ישראלי - האחרות היא הכל האחרות היא אהבה / יהודה עמיחי (וכן אני זוכר אותו בעל פה) :
אני זוכר שאלה בספר לימוד החשבון
על רכבת שיוצאת ממקום אחד
ועל רכבת אחרת שיוצאת ממקום אחר. מתי יפגשו?
אז שכולנו נזכה להנות מהמתמטיקה ובעיקר מהמתמטיקה של החיים (שעליה אגב מדבר השיר - הכתוב לעיל אינו השיר
במלואו) כי זה בסך הכל טעם החיים.
אז בואו נמשיך לנגן על ניתרי הגיאומטריה והאלגברה כי את המנגינה הזו פשוט אי אפשר להפסיק !

יום טוב :) !

נ.ב
אם מישהו מעוניין לשמור על קשר :
email - [email protected] / [email protected]
ICQ - 329821924

BSc
29-11-2008, 16:36
אני בן 17, עוד שבועיים 18.
סיימתי את התיכון עם 4 יחידות בציון לא מזהיר בכלל.
אני לומד הנדסת תוכנה במכללה הטכנולוגית בבאר שבע ובסמי שמעון במקביל במסגרת מסלול פעמי עתידים.

אריאל
29-11-2008, 16:40
ראו אודותי .. (ללחוץ על הניק שלי :) )

Netanelm7
30-11-2008, 20:08
אני בן 16 , לומד 4 יח' מתמטיקה , 5 מדעי המחשב , 5 הנדסת תוכנה , 5 חקר ו 5 פיסיקה - מקווה לציונים טובים - כי נכונות יש חח
לגבי עבודת גמר חשבתי בכיוון של Hurricane - משהו שמשלב מחשבים עם מתמטיקה ... שילוב מעניין מאוד.

יום טוב לכולם !

Netanelm7
30-11-2008, 20:10
השאלה שלי היא: האם אני יכול להשלים ל5 יח' מתמטיקה אם אני ממשיך יג' יד'?

אריאל
30-11-2008, 20:16
יש לך פורום דיון וייעוץ !

שיר_א
11-07-2012, 00:00
עברו כבר 4 שנים חחחח
[גל עשיתי כמוך]
שם: שיר
אזור מגורים : המרכז
כיתה : י"א [עולה לי"ב]
ציון סופי :עוד לא יודעת מקווה 90+
השאלון שהכי אהבתי : לא אהבתי ;)
השאלון שהכי פחות אהבתי : שנה הבאה רק אוכל להגיד [אחרי 807]
הנושא שהכי התחברתי אליו :גיאומטריה וטריגונומטריה !
תחומי עניין - מגמות לימוד : טכנולוגיה מוכללת. במסגרת מגמת האלקטרוניקה (לא יודעת אם זה נחשב ככה, אבל זה מזכה אותי ב5 יחידות והסיכווים לקבל 95+ הם מאוד גבוהים) אני בונה ביחד עם עוד חברה וילד מהכיתה שבב שיוצמד לגב של החולה ויתריע על נפילה נגיד במקרה והוא אוכל ויושב בכיסא גלגלים ולפתע מאבד שיוווי משקל ונגיד הראש שלו נוטה קדימה הוא עלול להיחנק, האחיות שיושבות בחדר בקרה אמורות לראות שהנורה שלו מהבהבת ולגשת לעזור לו.... (אני לא כ"כ זוכרת על מה הפרויקט כי השנה הגשנו את הרעיון למשרד החינוך ורק שנה הבאה עובדים על החלק היצירתי.
תוכניות לעתיד : לסיים י"ב בשלום. להתגייס לצבא וולמוד כימיה / מהנדסת מזון
הצעות : אין
המלצות : אושרית יכולה להמליץ עליי בתור שותפה לחפירה
רצונות : לקבל 95 ב806

ולבינתיים , זה כל מה שאספר על עצמי.

גל, מצטערת אני לא יכולה להינות כמוך מ"ספר לימוד החשבון" בגללו לא ניגשתי השנה לבגרות בספרות, אז אני איאלץ לגשת בחורף [לבד :( ]

סורי על החפירה :dil:

ELLAMEOW
13-07-2012, 23:26
אלה, בת 18 מהמרכז, סיימתי (ונהנתי) עם ציון 95 ב-5 יחידות ומגמות פיזיקה וביולוגיה. מתכננת ללמוד מדעים ביורפואיים בפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית, או רפואה (גם כן, בעברית/ת"א או אם יתאים אז בגרמניה), בכל מקרה יש שנים עד אז, כרגע אני עומדת לפני שנת שירות עם הנוער העובד והלומד (לא הייתי בתנועה עד שהחלטתי לצאת לש"ש) וזהו בערך :)

antique
14-07-2012, 09:16
איך הגעת לאשכול מלפני 4 שנים ומה גרם לך להגיב בו חחחח

ELLAMEOW
14-07-2012, 09:21
שיר הגיבה בו והוא הופיע בעמוד הראשון, מסתבר, חחח לא שמתי לב

antique
14-07-2012, 09:56
חחחח לא את זה היה מיועד לשיר

שיר_א
14-07-2012, 15:34
חחחחחחחחח לא יודעת D: שים לב לשעה היה לי משעמם אז התחלתי לשוטט ב"דיבורים" עד שהגעתי לזה ...

antique
14-07-2012, 18:12
יש לי הרגשה שהגעת איזה 100 עמודים אחורה חח

שיר_א
14-07-2012, 18:13
יש לי הרגשה שהגעת איזה 1000 עמודים אחורה חח
חחחחחחחחח אל תגזים..

noysoffer
15-07-2012, 13:53
סבבה, אם כבר עונים לאשכול הפרה-היסטורי הזה, אז גם אני אענה. אני גונבת ממכם רעיונות, ואני אקח את ההצעה של shonny לרשום דברים קצת פחות יבשים על עצמי:

שם: נוי סופר
איזור מגורים: רמת אביב
לימודים: כרגע עושה תואר ראשון בכימיה ומתמטיקה באוניברסיטת ת"א (שנה א' מ-4 שנים), אחרי ששיניתי תואר פעמיים
המקצוע שהכי אהבתי בתואר: רק לקחתי קורס אחד בכימיה עד כה (מבוא לכימיה אורגנית) ובמתמטיקה, קשה לקבוע
הנושא שהכי התחברתי אליו: כנראה פשוט הפורמליות המתמטית
הנושא שהכי פחות הבנתי: גיאומטריה, וכל דבר שדורש ראיה מעל מימד 1
תוכניות לעתיד: להיות מתרגלת, תוך כדי תואר שני ושלישי בשיטות בגנומיקה חישובית לחיזוי התמיינות של תאי גזע (כן, ביולוגיה היה התואר המקורי שלי)
תחביבים: תיאוריה מוסיקלית, הוראה, מספרים ראשוניים (קבלו משהו מדהים: השערת גולדבך – ויקיפדיה (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A9%D7%A2%D7%A8%D7%AA_%D7%92%D7%95%D7%9C% D7%93%D7%91%D7%9A)), חדר כושר, קרבות בחרבות ספוג, תאי גזע

הצעות: תביאו תרגילים שאהבתם או משפטים\הוכחות שאתם אוהבים, כי רק דרך המשפטים\תרגילים\הוכחות שאדם אוהב, אפשר באמת להכיר את האדם :)

הנה שני דברים קטנים שאני אוהבת:
תהי f מחזורית ורציפה ב-R. הוכח כי f רציפה במ"ש.
הוכח כי: 2^{\aleph_0}=\aleph

:)

gadi
15-07-2012, 21:29
לאנשים שלומדים כבר בגיל כזה, מה הסידור שלכם עם הצבא?

noysoffer
15-07-2012, 21:36
אני לא צריכה לעשות צבא מסיבות בריאותיות, אז אני ישר ניגשתי ללימודים. :)

shonny
15-07-2012, 21:39
לאנשים שלומדים כבר בגיל כזה, מה הסידור שלכם עם הצבא?
אני בנתיים קיבלתי דחיית גיוס כי נרשמתי למכללה. זה אומר שאחרי שאשלים את הלימודים הם יכולים (לא חייבים) לקחת אותי לתקופת שרות של יותר משנתיים שקשורה למקצוע שאני לומדת. הם גם יכולים לממן לי את המשך הלימודים לתואר אם הם יראו שיש לי ציונים גבוהים. אבל אני מקווה בכל זאת לעשות עתודה בזמן הקרוב.

Beni015
17-07-2012, 22:06
אחחח השיעמום...

שם: בן
אזור מגורים : קריית גת
כיתה : סיימתי י"ב
ציון סופי : 96 (עם אופציה לשיפור אחרי מועד ב' שהיה)
השאלון שהכי אהבתי : 007 - השאלון שהכי מפתח תראש, גורם לך לחשוב מחוץ לקופסה. ניגשתי ל007 ארבע פעמים. פעמיים ל006, וארבע פעמים גם ל005 - שהוא הטופס שאני הכי שונא, הכל הצבת בנוסחה ולמידה של משפטים בעל פה. לא משהו מעניין במיוחד. 006 שאלון נחמד, סביר שכזה. (אגב, אתם בטח תוהים איך ניגשתי כל כך הרבה לבגרויות האלה, ניגשתי לבגרות בכיתה י' - לשלושת השאלונים, ובפעם הראשונה קיבלתי 86, במועד שאחרי זה קיבלתי 90, אחרי זה 96, ואם הכל יסתדר אז יש מצב ל98 אחרי המועד ב' האחרון שהיה).
הנושא שהכי התחברתי אליו : וקטורים. בעיקר כשזה במרחב.
הנושא הכי פחות מעניין בעיניי : אינדקוציה, בעיות מילוליות למיניהם, הסתברות...
תוכניות לעתיד : בעיקרון התכנון שלי היה לעשות עתודה, אבל בגלל שפסיכומטרי הוא דבר כל כך חשוב ומשמעותי מבחינת ציון לא הצלחתי להתקבל לאוניברסיטה בתחום שבו אני מעוניין ללמוד. אני מעוניין ללמוד רוקחות או משהו בסגנון ובשביל התואר הזה נדרש ציון פסיכומטרי גבוה של 680 ומעלה. ולי יש איזה 100 נקודות פחות. בגלל זה אני עושה מכינה קדם-אקדמית של "עתידים" שאוטוטו מתחילה. אני מקווה שהמכינה הזאת תעלה לי את הסיכויים להתקבל לאוניברסיטה.
תחביבים וכאלה: מוזיקה באוזניים כמעט כל הזמן. מידי פעם יוצא לי לכתוב ויש לי חלום קטן להוציא ספר שלי. גיליתי שיש לי יכולת משחק אם כי אני לא עושה איתה שוב דבר. קורא ספרים כשיש לי זמן. אני מהאנשים האלה שאם הם לא יעסיקו את עצמם במשהו הם ישתגעו משיעמום, זו בין היתר הסיבה שאני כותב כאן עכשיו.
:)

אגב- מישהו היה במכינה הזו כבר? יודע פחות או יותר איך זה הולך?

אושרית
17-07-2012, 22:16
תחביבים וכאלה: מוזיקה באוזניים כמעט כל הזמן. מידי פעם יוצא לי לכתוב ויש לי חלום קטן להוציא ספר שלי. גיליתי שיש לי יכולת משחק אם כי אני לא עושה איתה שוב דבר. קורא ספרים כשיש לי זמן. אני מהאנשים האלה שאם הם לא יעסיקו את עצמם במשהו הם ישתגעו משיעמום, זו בין היתר הסיבה שאני כותב כאן עכשיו.

וואי התחביבים שלך זה קצת מלחיץ כי אני גם ככה...חוץ מלקרוא ספרים חחח אני מהאלה שרואים את הסרטים שלהם :P

שיר_א
17-07-2012, 22:26

יאאאאאאאאאא אני גם כותבת ספר (חח סיפור) :) וגם לי יש חלום להוציא אותו ..

avishay12456
18-07-2012, 14:00
אני היחידי שלא כותב כאן סיפורים?

אושרית
18-07-2012, 14:03
אני היחידי שלא כותב כאן סיפורים?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
וואי זה הצחיק אותי ואני לא יודעת למה :D

avishay12456
18-07-2012, 14:10
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
וואי זה הצחיק אותי ואני לא יודעת למה :D