PDA

צפה בגרסה המלאה : באיזו מידה האתר Emath.co.il תורם לקידום הישגיך בלימודים הריאליים ?

אריאל
09-12-2008, 18:10
במטרה לשפר ולקדם את האתר, צוות האתר מבקש מכולם להשתתף בסקר , גם משתמשים שאינם רשומים יכולים להצביע !

הסקר יוצג לפרויקטים בהם משתתף Emath ביניהם פרס רקנאטי-צ'ייס-רש"י - המורה היזם וכנסים שונים.

הסקר היה לפני יותר משנתיים ולכן מצאנו לנכון לעדכן אותו

כמו כן אתם מוזמנים לרשום גם איך האתר Emath תרם לקידום הישגיכם הלימודיים בתחומים הריאלים (מתמטיקה ופיסיקה).

חשוב שכולם ישתתפו בסקר.

תודה על שיתוף הפעולה .

גל_כהן
09-12-2008, 19:32
בנוסף , הצוות מבקש מכל מי שרוצה לחוות את דעתו ולספר על הצבעתו בסקר
ועל המניעים להצבעה להוסיף כאן תגובה.
בתגובה ניתן לפרט את המניעים , את הדברים שיש לשפר באם אתם חושבים שיש
פינות בפורום שניתן לשפר וכן לציין מה תרצו שיתווסף לאתר (לא שיפורים לקיים , אלא דברים
חדשים).
כל תגובה תיקרא ותקבל תשומת לב מהצוות ובאם השיפורים וההצעות יהיו רלוונטיים
הם יובאו לידי יישום.

יום טוב :) !

Hurricane
09-12-2008, 20:00
האתר השפיע עליי בצורה עצומה. מתלמיד שלא אהב מתמטיקה, ונהג לקבל 60 במתמטיקה בשאלון 003, התחיל לקבל 90+ בשאלון 006. הדברים שלמדתי מהפורום, לא נגמרים אך ורק במתמטיקה, אלא גם בשאר המקצועות. הפורום עזר לי לאהוב ללמוד ולהשכיל, ולעלות מממוצע של 70, לממוצע של 90.
הפורום לימד אותי גם דברים שאינם קשורים ללימודים, אלא לעזרה לזולת. בהתחלה עזרתי לאחרים רק כדי לחזור על החומר, ולאחר מכן, זה נהיה מהנה וגרם לי להרגיש טוב כל-כך. :)

מקווה שיהיו כאן עוד אנשים כמוני, ושכולנו נוכל ללמוד ולהנות. :)

Netanelm7
09-12-2008, 20:16
לקחת לי את המילים Hurricane :)!!!!!
אני רוצה להוסיף - קודם כל אני לא מכיר אנשים שיתנו כל כך מעצמם בשביל אחרים (זהו ממש לא דבר מובן מאליו).
נתנם לי כל כך הרבה אפשרויות לגבי כל כך הרבה דברים - לדוגמא מתמטיקה (הייתי תלמיד ממוצע וכאשר התחלתם לעזור לי ראיתי כי הדרך אינה אבודה ובזכותכם קיבלתי 100 בבגרות ב003 וזוהי רק ההתחלה) !!!

הייתי רוצה להגיד כל כך הרבה אך אין מקום בהודעה חחח

cultric
10-12-2008, 01:14
בתור מישהו שכבר סיים תיכון לפני כמה שנים טובות, ולומד לבד לבגרות במתמטיקה... אתם מאוד עוזרים!

DJO
10-12-2008, 12:04
ת'כלס אם הייתי מכיר את האתר הזה לפני שנרשמתי לקורס (בעלות של 5000 ש"ח) אולי הייתי מוותר עליו..

העזרה שלכם מוערכת מאוד

--

אני חושב דבר שיוכל לעזור לאנשים שמנסים ללמוד לבד לבגרות זה המלצה של איזה נושאים ללמוד לפני מה כמו גם ציון הפרקים המדוייקים בספרים של בני גורן שרלוונטיים לבגרות עפ"י תכנית הלימודים העדכנית ועכשיו גם המיקוד.

מיכאל
10-12-2008, 15:26
תגובות שכאלה , מחממות את הלבבות ומאיצות את הרצון לתת עוד ועוד........

מאור בחמט
10-12-2008, 18:27
פורום מעולה עם המון אנשים תומכים ועוזרים אשר לא מצפים לשום דבר בתמורה . זה באמת דבר נדיר ובימינו על כך תודה ענקית על היוזמה והעזרה הבלתי פוסקת .

Dodo
11-12-2008, 15:37
האתר תורם במידה רבה..
חסך לי אישית הרבה כסף לשיעורים פרטיים
במיוחד שכיום שיעור פרטי עם מורה מוסמך עולה 100 שקל..
האנשים הבאים עזרו לי במיוחד: מיכאל, גל כהן, yoavzilberman, אריאל

תודה רבה !

sergames
12-12-2008, 00:26
האתר מאוד עזר ועוזר לי!
אני אחד שממש לא מתחבר למתמטיקה, אבל ממצב של נכשל בטוח הגעתי ל-70 ואז 80 וזה ממשיך לעלות! אני מאוד מקווה שהאתר יהיה יותר פעיל ממה שהוא עכשיו
אני ממש שמח שגל כהן ממשיך לענות להטרדותיי במסנג'ר וממשיך לעזור לי להגיע למצב שבו אני כן אוהב מתמטיקה באופן יחסי =]
תודה רבה לצוות האתר, תרומתכם חיונית לנו - המתקשים! תודה!

admon_r
13-12-2008, 18:49
יישר כח על עזרתכם בפתרונות.
האתר מאוד עוזר גם בשיעורי הבית וגם בהכנה למבחן.
האתר נותן מענה מידיי בכל שעה ומכל מקום בלי להמתין לעזרה של שיעורים פרטיים.
בימנו אנו מאוד קשה למצוא אנשים שנותנים מעצמם ומזמנם על מנת לעזור לאחרים וזאת ללא תמורה כספית - ועל כך תבורכו.
הפתרונות מוסברים בצורה עניינית ובצורה מאוד מובנת.
שוב תודה רבה רבה לכל העוזרים.

חרא1
13-12-2008, 22:59
כמה אוהב ת'פורום אתם לא מבינים, מרגיש כמו טיפש בלעדיו:d
כי גם ביום ובלילה, מתמטיקה ופיסיקה, נשאר בפורם בכל זמן
וגם אפילו שלא בא לי, נשאר תמיד כאן
כי יש חשמל בלימודים כשאני נכנם לכאן, אני נבהל מהידע מפגינים כאן
זו מסירות גדולה, תרגישו איזו עוצמה, תודה לכל מי שעוזר.....

Yael
15-12-2008, 21:48
הצבעתי במידה בינוית כי הפורום עוזר לי אבל לא תמיד אני מקבלת תשובות...בנוסף, אני בדר"כ לא משתמשת בו לדברים מהותיים שאני צריכה הסבר בהם כי אני יודעת שלא תמיד אקבל תשובה וחוצמזה אין לי כוח לכתוב שאלות שלמות על המחשב לפורום p:

אריאל
16-12-2008, 18:53
אם את מתעצלת לרשום שאלה זה לא בעיה שלנו, ואני כן יכול להגיד לך ש98 אחוז מהשאלות פה מקבלות פתרון עד שהשואל לגמרי מבין את התשובה, את תמיד מוזמנת להקפיץ אם לא ענו לשאלה הרבה זמן.. יום טוב:)

chenfire
16-12-2008, 21:39
יעל את שוגה.
תוצאות הסקר עד כה הראו שמחצית מהמצביעים מרוצים מאוד, והפורום עזר להם במידה רבה מאוד , ועוד למעלה מ 25 אחוז העידו כי הפורום עזר להם במידה רבה.
כלומר, עד כה, נאמר כי הפורום תרם מאוד- בין היתר לענות תשובות בזמן. העצלות שלך (יעל) אינה הבעיה שלנו, ואין לנו דרך לעזור לך אם לא תציגי את בעייתך.

איציק מימון
16-12-2008, 23:37
לגל כהן ולמיכאל ולאריאל יישר כוחכם. אתם עוסקים בעשייה חשובה מאד. מנסיוני כאדם שלומד לבדו, ומעת לעת נזקק לעזרה, אני יכול להעיד שאתרכם נותן תמיד, אבל תמיד, שזה ממש מעולה בכל קנה מידה, פיתרון והתייחסות מנומקת לכל שאלה באשר היא. ישנם עוד אתרים דומים לשלכם, אך שם השאלות זוכות לתשומת לב קטנה הרבה יותר, ולעיתים אף אינן זוכות לתגובה.
אתרכם בנוי היטב, מסודר ומאורגן.
היות שאינכם חוסכים במאמצים על מנת לשפר את שירותי האתר לגולשים, אז אני ארשה לעצמי להציע לכם להוסיף אולי עוד מדור או פורום שבו תהיה התייחסות לדברים שמעבר למספרים והנוסחאות, כמו היסטוריה של המתמטיקה, אישים במתמטיקה ותרומתם להתפתחותה, סיפורים יפים ואנקדוטות מתמטיות, יש הרי למכביר רק צריך איזושהי יד מלקטת.
קחו למשל את יחס הזהב - פי , יש כל כך הרבה סיפורים מדהימים מסביב לעיניין הזה...אחת הבעיות הגדולות של הוראת המתמטיקה היא העדר הפן החוויתי שבלמידה. אין לי ספק שיצירת חדווה בלמידה היא המבוא ותחילת הדרך להחזרת עטרה ליושנה, ליצירת הזיקה הכל כך חיונית...
אני סמוך ובטוח שתרימו את הכפפה. לפחות על פי שיחותיי עם גל כהן אני מתרשם שמדובר בצוות נמרץ ביותר, חדור שליחות ולהט לעזור ממניעים אציליים ונשגבים.

אתם ושכמותכם משרים אופטימיות ונותנים תקווה לעתיד טוב יותר לא רק למתמטיקה כמקצוע מוביל אלא גם לעתידנו כחברה סולידארית ותומכת.
אוהב אתכם,
איציק

Netanelm7
25-12-2008, 17:36
אם הייתי יכול להצביע יותר מפעם אחת הייתי מבציע 1000 פעם (למרות שאני רק מקדים את המאוחר אם אעשה זאת - זה רק עניין של זמן עד ש1000 חברים יצביעו "עזר במידה רבה" :)

המשך יום מצויין !

אריאל
14-12-2010, 21:19
פתחנו את הסקר מחדש , אני מבקש מכולם להשתתף ..

יום נפלא

מעיין 17
15-12-2010, 17:48
ברור ש"במידה רבה מאוד",יש ספק בכלל?:no:
עדיין לא המציאו את המילים שיתארו עד כמה שהאתר הזה עוזר לי...כול העזרה והנתינה של החבר'ה באתר זה פועל יוצא לציונים שלי במתמטיקה שהולכים ומשתפרים.
Emath נותן מענה לכול בעיה וקושי שיש- בדרך המהירה ביותר ולא מדובר רק בנתינת פיתרון ,את זה אפשר להשיג בכול מיני דרכים אלא על ההסבר המופרט והדרך לפיתרון .
אני אישית מקבלת המון מהאתר הזה..הוא ממש הפך לי לעזר..אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיי ההעזרה של רבים מכאן,וודאי הייתי מנסה ונשברת בסוף,אבל עכשיו כבר לא..זה מדהים שבן אדם יכול להיות חלש בדבר מסוים אך עם תמיכה הוא יכול אף להוביל..
בהזדמנות זו ,אני רוצה להודות לצוות הנהדר ולמשתמשים, שמנסים ופותרים תרגילים וזאת ללא שום אינטרס אישי אלא מתוך תחושת ערבות הדדית שמחממת את הלב ..
המילה "תודה" בחיים לא קיבלה אצלי כ"כ הרבה משמעות,אבל emath בהחלט ראוי לה.
טוב,עכשיו די לרגשנות..וחזרה לפתירת התרגילים;)
המשך יום טוב !

asherm01
15-12-2010, 23:50
"פשוט יפה שמקצים מקום להביע הערכה לאתר ולפועלו"
אני לא נוהג להעריך... אבל כאן דווקא אכביר במילים.;)
כתלמיד בכיתה י' כבר הכרתי את האתר, חיפשתי עזרה בזמנו במתמטיקה,
בכיתה יא' אם זכרוני איננו מתעתע בי, פתחתי שם משתמש, ושאלתי שאלות וכן ביקשתי ייעוץ, הן בנושא המיקוד שיתבטל והתוכנית החדשה והן בשאלות במתמטיקה ופיזיקה בטריגו' בעיקר!
כמה מהאשכולות-
http://www.emath.co.il/forums/%D7%99%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%A5/11555.htm
והטריגו'-
http://www.emath.co.il/forums/%D7%A9%D7%90%D7%9C%D7%95%D7%9F-006/11831.htm
אני פשוט חייב לציין שהייתי פשוט בהלם!!!! -באים אנשים, גוזלים לעצמם מן זמנם הפנוי והפרטי, ונותנים עזרה לילדים-נערים-תלמידים-סטודנטים ומי לא... וכל זה בחינםם!!! {מיותר לציין ש: זמן = כסף}, והזמן שמשקיעים פה הוא עצוום!!!! שעות על גבי שעות, בפיתרון תרגילים, בהדרכות, בתשובות ללא הרף, במענה רציני ומקצועי, בחישובים, בייעוץ בלמידה מקוונת והכל מתעדכן באופן שוטף תוך מתן דגש על נושאים שעולים על הפרק.
אני באמת כותב את הדברים- אבל בתוך תוכי עדיין לא מאמין שיש כאלה דברים בעולם, בעידן 2011(!!!).
כתלמיד- אני רואה את עצמי עסוק ולחוץ וטרוד בטרדות הזמן פשוט "רץ במרוצת החיים", ואילו כאן אנשים שלוחצם רב משלי, טירדותיהם כפולים משלי, ודוחקם שבעתיים משלי - צריכים לדאוג למשפחותיהם, ביתם, לימודם ומה לא..., אולם, בראש מעיינם עומד דבר אחד ויחיד - לעזור לתלמידים שמתקשים או "רוצים לדעת", תלמידים שרוצים להרחיב אופקים. וכל זה רק למען מטרה אחת- "למנף את ההישגים" . (מישהו כאן ראה מה כתבתי, ולא נופל מהכיסא?!) :o_o:
ואגב, רק להמחיש את גודל ועוצמת העזרה הניתנת כאן- באשכול ההוא לעיל (על הטריגו'), פירסמתי שאלה או שתיים מתוך כל הדף, תוך ציון שאין אני מבקש פיתרון להכל,אבל, כמובן, - פתרו את כל התרגילים!!
עוד אציין, בכיתה י'- הישארותי על כף המאזניים בין 4 יח"ל ל: 5 יח"ל, תוך כך שהמורה "דוחף" ל: 4 יח"ל, בכיתה י"א-בעזרת האתר תירגלתי תרגילים, קראתי סיכומים פתרתי בגרויות וברוך השם- היום אני תלמיד 5 יח"ל פורמלי, עם ציון בגרות 80+... מכובד ביותר.!
בפיזיקה - המורה ויתר עליי כליל. בעזרת האתר והפיתרונות של כל העוסקים במלאכה (מיכאל, אריאל, גל וכל השאר שבאמת קצרה היריעה מלתאר ולפרט) אני עברתי את שאלון מכניקה עם ציון מגן 90.
האתר ממש חולל נפלאות רבות בקירבי ובקרב תלמידים רבים בישראל.
מצער, שהממשלה או הגופים האחרים לא תומכים כאן כספית, פשוט מגיע לאתר הזה.
אני רוצה לפרסם קישור לאשכול שלדעתי ממחיש הכי טוב את הסקר-
http://www.emath.co.il/forums/%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%91/21248.htm (http://www.emath.co.il/forums/%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%91/21248.htm)
וכמובן שנתתי קולי כאן-
בואו להמליץ על "מיכאל" למורה של המדינה ! (http://www.emath.co.il/forums/%D7%93%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D/28525.htm)

admon_r
17-12-2010, 18:14
ברור ש" במידה רבה מאוד"
אין ספק שהאתר עוזר בפתירת תרגילים, נותן מענה בד"כ גם כשלא מבינים ברוב הפעמים שלא הבנתי קצת הפדאחתי להגיד שלא הבנתי אבל בEMATH נתנו לי הרשגה שאני יכולה לשאול כמה שצריך ויסבירו לי!
לדעתי צריך להמשיך לקדם, לפתח ולהפיץ את האתר.
שנכנסתי לפה לראשונה בכיתה ז' או ח' אני כבר לא זוכרת חחחחחחחחחח חשבתי מי המשועמם שישב ויפתור תרגילים למישהו שהוא לא מכיר- וכבר שהפניתי את השאלה הראשונה שלי הופתעתי לתשובה המהירה נכון שלפעמים לוקח זמן לענות על תרגילים אבל צריך להבין שהאנשים שפותרים ועוזרים לא חייבים לנו כלום! הם עושים את זה מטוב ליבם ומהרצון הטוב שלהם לעזור!
כיף להפנות תרגילים ולקבל תשבות אבל כיף גם סתם "לשוטט" באתר בפורום "דיבורים" או לקרוא על הצבא, עתודה וכאלה....
אני לא אמשיך לחפור... [= אני מסכימה לגמרי עם מה שכתב asherm01http://www.emath.co.il/forums/images/x.gif וכל מילה מיותרת!

כ ל ה כ ב ו ד ל EMATH

Genia
23-12-2010, 14:28
עזר במידה רבה!!!
כשעשיתי בגרויות הפתרונות שלכם למיקודית של מריאן עזרו לי מאוד
כל הכבוד ותמשיכו להיות תותחים!!

גיל ישראלי
24-12-2010, 14:33
אחד האתרים המעולים שיש ושאני מכיר!!!

לא יכלתי שלא להגיב! אע"פ שאשר כתב הרבה אבל עדיין זה לא הכל! אני ג"כ בפיזיקה בקושי שרדתי ב-3 יח"ל ואם מישהו זוכר איזה אשכול שפתחתי חודש-חודשיים ליפני הבגרות שלא היה לי רקע בסיסי ואמרו לי שאין לי מצב! (אפילו אשר (שמאמין בכל אחד) אמר שאין סיכוי! ;)) והוצאתי סופי 98!!! כי היו כאן חברה שעודדו, תמכו וענו על שאלות באופן ברור! ומהיר! עכשיו אני עושה 5 יח"ל היה לי השבוע מבחן ברוך השם הלך לי טוב!
אני מאוד מודה לכם על הכל! (אע"פ שלא יוצא לי הרבה להכנס!)

האתר עזר לי גם הרבה במתמטיקה רק הבאתי דוגמא אישית שלי מפיזיקה!

שבת שלום! :)

natalia
25-12-2010, 11:24
קודם כול רציתי להגיד תודה ענקית לצוות של האתר! אתם פשוט גדולים , אני לא מכירה עוד האתר כזה שבאמת עוזר כמו שאתם .
אני ממש שמחה שמצאתי את האתר אז. עם האתר נהייה לי יותר ביטחון במתמטיקה התחלתי להבין יותר טוב ומקווה שהבגרות תהייה בהתאם.
באמת כל הכבוד ....
רציתי רק להוסיף משהו שאני חושבת שחשוב .
היותי רוצה לראות בשאלונים 003 /004 גם את הסיכומים כמו שיש ב005 מסודר מול העיניים ו
לא צריכה לחפש היותי רוצה לראות את הסדר גם בשאלונים אחרים כמו שפרטתי מקודם השמח עם תוכלו לעשות כך !!! (אבל זאת רק הערה שלי)

NIRNIRNIRV1
25-12-2010, 11:34
האמת היא שאני במת' ובפיסיקה אני מצויין,אך בכל זאת ידעתי שאצביע במידה רבה מאוד כי באתר זה יש פוטנציאל לעזור לאנשים מתקשים.

עדי 3>
25-12-2010, 15:46
אתר מעולה גיליתי אותו בדיוק בזמן
תודה רבה לכולם

ytzhak
25-12-2010, 23:54
פרום פשוט ענק! עוזר לי מאוד בלימודים .העזרה ההדדית והנתינה פשוט מחממים תלב ישר כך לכול העוסקים במלאכה.

yehezkel
26-12-2010, 16:00
וואלה אתם ממש עוזרים כל שאלה מסבירים עד שמבינים ואתם גם נורא נחמדים..
בלעדיכם כנראה שלא הייתי ב5 יחידות
אני מודה לכם ומעריך כל אחד מכם !!
תודה רבה ותמשיכו ככה :)

asherm01
26-12-2010, 17:56
חבר'ה מוזמנים גם לכתוב כאן ולהגיב- זה ממש חשוב לנו לכל המשתמשים-
בואו להמליץ על "מיכאל" למורה של המדינה ! (http://www.emath.co.il/forums/%D7%93%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D/28525.htm)

mzrh
02-01-2011, 19:46
האתר הזה פשוט מצוין, אני ממש מעריכה את כל הצוות שעוזר ללא תמורה.
אני בטוחה שלהרבה אנשים האתר הזה חוסך את הצורך במורים פרטיים.
על כל שאלה שכתבתי פה ענו לי תוך זמן ממש קצר, יש פה הרבה אנשים שמוכנים לטרוח, לפתור תרגילים ארוכים והעלותם לאתר בכל זמן. רק חבל שספרי המתמטיקה לבגרות של בני גורן עומדים להתחלף בספרים אחרים, ומאגר השאלות שנוצר בשנים האחרונות לא יעזור. בכל מקרה אני בטוחה שבתוך זמן קצר יווצר מאגר חדש בזכות כל האנשים החרוצים שיש פה.

תודה רבה לכל העוזרים!

Keyser
13-01-2011, 12:42
וודאי. משרד החינוך צריך להשתתף בהוצאות האתר :d

niNio
16-01-2011, 22:12
האתר שיפר את הישגיי בצורה משמעותית ביותר
מכיתה י ממוצע של 63 וייאוש אינסופי ורצון לרדת ל 4 יחידות
עד לי"א על 99 ב 5 יחידות. אין על הקהילה שלנו :)
כל אחד עוזר אחד לשני וכל אחד לומד.
מאז שאני פה אני רק מבין כמה האתר הזה תורם למי שנמצא בו.
באמת חברה תותחים אחד אחד פה

asherm01
16-01-2011, 22:15
יישר כח!
תחשוב איזה כיף זה "להאזין" לדברים בצד השני.
פרפקט אתה!

sin4it
22-01-2011, 23:40
הההה אני מקבל 95 ו 100 כל הזמן אבל אחי השינוי שעשית באמת לוקח את המילים רק אתמול הצטרפתי .... אבל לא נורא זה יעזור לי ב07 שיהיה לך יום טוב

גל_כהן
10-05-2013, 11:59
הסקר הזה לא רוענן כבר למעלה משנתיים ובזמן הזה הצטרפו חברים חדשים ונשמח לשמוע גם את דעתם על
האתר ותרומתו וכן על דברים שאולי אפשר להשתפר בהם.

nick12
01-04-2014, 20:59
הסר;)