PDA

צפה בגרסה המלאה : המלצה על מיקודית אנקורי

antique
11-04-2011, 20:08
טוב, לצערי אני לא מקבל כסף על כל אחד שקונה את הספר..
אבל המיקודית הזאת פשוט נהדרת!
אם אתם זוכרים את המיקודית של עידו מרבך שנה שעברה בפיזיקה (של בונוס) -
מיקודית עם שאלות ברמה מאוד גבוהה,
אז השנה המחבר כתב את המיקודית עבור אנקורי - והמיקודית והתרגילים ברמה מאוד גבוהה
(קניתי אתמול וכבר יצא לי לפתור מספר תרגילים).
שנה שעברה המיקודית במכניקה פגעה בול באיזה 2 תרגילים שהופיעו בבגרות (רק שבמיקודית הם היו ברמה הרבה יותר גבוהה),
וזו השנה הראשונה של פרסום המיקודית הזאת - ככה שלכו תדעו על כמה תרגילים הוא יפגע בחשמל!
שיהיה בהצלחה בבגרות חבר'ה, זו ההמלצה שלי - בכל זאת מגיע לאיש הזה המון תודה על זה שהוא הציל אותי לבגרות במכניקה עם המיקודית שלו חח

ilmichal1
11-04-2011, 20:10
חח..חבל, עם כזאת פרסומת היית יכול להרוויח הרבה..;)

ilmichal1
11-04-2011, 20:22
למה שינית את השם של האשכול?
השם הזה- "חבר'ה, רוצו לקנות את המיקודית של אנקורי" היה הרבה יותר טוב..לדעתי..

antique
11-04-2011, 20:43
חח נראה לך שאני שיניתי? :\
המנהלים פה שינו.. הכל פה צריך להיראות בול כאהבת עיניהם

matan1212
11-04-2011, 20:47
התחלת לפתור כבר מהמיקודית..שאתה יודע שהיא טובה?

ilmichal1
11-04-2011, 20:49
חח נראה לך שאני שיניתי? :\
המנהלים פה שינו.. הכל פה צריך להיראות בול כאהבת עיניהם

במחשבה שנייה..השם הקודם היה סוג של פרסום, ואסור-(ע"פ חוקי הפורום..)
אז אפשר להבין אותם..

antique
11-04-2011, 21:06
במתמטיקה הם חופשי ממליצים לקנות מיקודיות.. פתאום עכשיו באמת קריטי מה כתבתי בכותרת
וברור מתן חח כתבתי באשכול.. אני לא סתם ממליץ על מיקודית בצורה כזאת..
עד עכשיו תמיד אמרו שהמיקודיות של אנקורי זה פשוט לקיחת תרגילי בגרויות ושינוי נתונים..
פה זה תרגילים באמת ברמה גבוהה..

ilmichal1
11-04-2011, 21:19
נכון, כמו שאמרת, הם ממליצים על מיקודיות..ולא כמו שאתה כתבת-"רוצו לקנות" וכו'
שזה כבר משכנע. (נראה לי קוראים לזה פרסומת סמויה..;))

יאללה בקטנה..גם בלי זה (שם האשכול לשעבר) מה שכתבת בהודעה הראשונה מספיק משכנע ויקנו אותה..
בכל מקרה תודה על ההמלצה..:takdir:

antique
11-04-2011, 21:22
האמת שממש לא איכפת לי איך תראה הכותרת לאשכול ואם זה יראה מושך או לא חח
אם אתם רוצים תקנו אם אתם לא רוצים אל תקנו..
לדעתי זו מיקודית מצוינת והפסד של מי שלא קונה
אני רק כתבתי את זה כי איכפת לי מכם.. לא באמת יעזור לי בחיים אם תוציאו את ה-100 בבגרות או לא,
ולדעתי המיקודית הזאת די יכולה להעלות ציונים
לילה טוב והמשך שבוע טוב

Macho57
11-04-2011, 21:43
מה השם של המיקודית?

sl3500
11-04-2011, 22:26
אני רוצה לומר שאני משתמש בה והיא ממש מעודדת חשיבה. עם זאת, השאלות ברמה מאוד גבוהה ולא מתאימות למי שרוצה לתרגל בזמנים. מי שרוצה לתרגל עקרונות היא מיקודית מעולה.

antique
11-04-2011, 22:50
כן די מסכים איתך.. ואם תגיד בחנות ספרים המיקודית של אנקורי של עידו מרבך בחשמל אני מניח שיבינו על מה מדובר..
הייתי מכנה אותה "המריאן של הפיזיקה".. היא מיקודית קשה מאוד ביחס לבחינה..
אם אתם חושבים שיירד לכם הבטחון מזה שלא תצליחו חצי מהתרגילים במיקודית - תוותרו עליה,
אבל המיקודית כוללת פתרונות מלאים ומפורטים מאוד - ככה שבסופו של דבר אולי לא מצליחים כלום, אבל לאחר קריאת הפתרון מבינים את הכל -
ואז בבחינה עצמה שום דבר לא יפתיע אתכם - זו דעתי.

talmosko
12-04-2011, 20:40
אחי באתר של אנקורי לא כתוב מילה על מיקודית בחשמל, רק מכניקה, תוכל להביא לי קישור לזה?

יש מיקודית שלו גם בקרינה וחומר?

ilmichal1
12-04-2011, 20:52
הנה תסתכל כאן- פיזיקה - מכניקה נוסחת הצלחה (http://www.ankori.com/index.php?dir=site&page=forum&op=topics&id=3117)
בערך בתגובה ה-10 הם מדברים על זה..

בהצלחה..;)

antique
12-04-2011, 21:40
אין לו מיקודית במכניקה אבל הוא אמר שהוא הוציא 2 ספרים בקרינה וחומר שיצא במקרה והם פוגעים בול בכל החומר שנשאר במיקוד כי במיקוד נפלו דברים קטנים ולא נושאים גדולים
הוא אמר שהתרגילים שם ברמה מאוד גבוהה ויפה, לא יצא לי עדיין לעיין בהם לכן לא קניתי ואני גם לא יכול להמליץ לך עליהם בעצמי, אלא זה רק מה שמחבר הספר מעיד על עצמו -
ככה שקח את זה בערבון מוגבל, למרות שאני באמת סומך על הבן אדם הזה אחרי המיקודית שלו במכניקה ובפיזיקה
ובטוח בטוח יש בחשמל תתקשר לחנויות ספרים שמקבלים ספרים של הוצאת בונוס ספרים www.bonusbooks.co.il (http://www.bonusbooks.co.il)

talmosko
12-04-2011, 23:28
אין אין הוא מלך מרבך הזה פשוט אח יקר

guy-marcus
13-04-2011, 12:03
כן די מסכים איתך.. ואם תגיד בחנות ספרים המיקודית של אנקורי של עידו מרבך בחשמל אני מניח שיבינו על מה מדובר..
הייתי מכנה אותה "המריאן של הפיזיקה".. היא מיקודית קשה מאוד ביחס לבחינה..
אם אתם חושבים שיירד לכם הבטחון מזה שלא תצליחו חצי מהתרגילים במיקודית - תוותרו עליה,
אבל המיקודית כוללת פתרונות מלאים ומפורטים מאוד - ככה שבסופו של דבר אולי לא מצליחים כלום, אבל לאחר קריאת הפתרון מבינים את הכל -
ואז בבחינה עצמה שום דבר לא יפתיע אתכם - זו דעתי.

עד עכשיו הצלחתי לפתור כל תרגיל שניגשתי אליו במיקודית, אם כי לא במסגרת הזמן הניתן בבחינה. ככה זה אמור להיות? כאילו, מישהו כאן אמר שהשאלות לא מתאימות למי שרוצה לתרגל בזמנים. מה הכוונה? אני אמור להישאר רגוע שאני מצליח לפתור את התרגילים אבל לא בזמן הנתון ולהגיע לבגרות רגוע בהסתמך על זה שאני כן עומד בזמני בחינת בגרות, וזו פשוט המיקודית של עידו (שמציבה רף עמידה בזמנים גבוהה מידי ביחס לתרגילים הקשים)??

talmosko
13-04-2011, 12:13
אחשלי, מנסיון, בתרגול לבגרות לא מומלץ לתרגל זמנים. ההגיון הבריא אומר שאם תפתור הרבה תרגילים (גם עם זמן ארוך יותר) אתה תדע טוב יותר את החומר ואז שתבחוא לתרגילים תדע כבר לפתור אותם בקלות ובמהירות. אני ממליץ לך להתרכז עד יומיים לפני הבחינה במיקודית שלו, ואז ביום- יומיים האחרונים לקחת תרגילים מבגרויות או ממתכונות של בתי ספר אחרים שפתחתי פה אשכול עם קישורים ולראות אם אתה עומד בזמנים. אתה תראה שככל שתתקדם במיקודית שלו אתהת תפתור תרגילים יותר מהר. אין סיבה להלחץ מזה כרגע.

אני אף פעם לא מתרגל זמנים לבגרות, לא במתמטיקה, לא במחשבים, לא בפיסיקה, באף מקצוע, ואני תמיד סבבה איתם.

guy-marcus
13-04-2011, 13:19
אחשלי, מנסיון, בתרגול לבגרות לא מומלץ לתרגל זמנים. ההגיון הבריא אומר שאם תפתור הרבה תרגילים (גם עם זמן ארוך יותר) אתה תדע טוב יותר את החומר ואז שתבחוא לתרגילים תדע כבר לפתור אותם בקלות ובמהירות. אני ממליץ לך להתרכז עד יומיים לפני הבחינה במיקודית שלו, ואז ביום- יומיים האחרונים לקחת תרגילים מבגרויות או ממתכונות של בתי ספר אחרים שפתחתי פה אשכול עם קישורים ולראות אם אתה עומד בזמנים. אתה תראה שככל שתתקדם במיקודית שלו אתהת תפתור תרגילים יותר מהר. אין סיבה להלחץ מזה כרגע.

אני אף פעם לא מתרגל זמנים לבגרות, לא במתמטיקה, לא במחשבים, לא בפיסיקה, באף מקצוע, ואני תמיד סבבה איתם.

אתה אומר לי שאין סיבה להילחץ מזה כרגע, אלא רק ממש לפני הבגרות לראות אם אני עומד בזמנים. ואם לא אעמוד? אולי בכל זאת עדיף עכשיו להשקיע יותר תרגול מהרגיל כדי לוודא שאעמוד בזמנים?

talmosko
13-04-2011, 14:38
אחי עזוב ת'זמנים אל תדאג סמוך עליי. תפתור מלאן תרגילים יהיה בסדר

guy-marcus
13-04-2011, 17:03
סבבה אחי.. רק אני אשתדל לרדת בזמנים ברמה סבירה...
תודה ובהצלחה! :)

antique
13-04-2011, 18:59
ברור שהמטרה היא לרדת בזמנים..
אבל זה שתשב עם שעון על תרגיל ותראה כמה זמן הוא לוקח לך מעבר לזה שהוא יבאס אותך אם לא תצליח,
הוא לא יעזור לך וזה לא שעכשיו תצליח לחשוב יותר מהר ולמצוא את הפתרון לשאלה -
הדרך היחידה לרדת בזמנים היא לתרגל לתרגל ולתרגל כדי להכיר מגוון רחב ביותר של תרגילים,
כדי שתגיע למבחן ותגיד - וואלה פתרתי משהו דומה, או שלפחות זה יעזור לך בגיבוש דרך מהירה לפתרון הבעיה.
בגלל זה לדעתי אם אתה פותר תרגילים ברמה גבוהה זו הדרך הטובה ביותר,
עכשיו אני אישיתלא סובל לפתור תרגילים ברמה גבוהה כשאין פתרונות מלאים (סתם מבאס תתחת ועושה כאבי ראש אם אתה לא מגיע לתוצאה הנכונה),
ומה שיפה זה שבמיקודית הזאת יש פתרונות מלאים ככה שאתה לא מוצא את עצמך אבוד אלא אתה תמיד לומד מהפתרונות של המיקודית.

talmosko
13-04-2011, 19:07
צודק מאוד זה שמעליי. כל מילה בסלע!

guy-marcus
13-04-2011, 20:04
דוגרי נכון :) ^^

c}{en
13-04-2011, 20:22
שגיא צודק, למרות שלפתרונות מלאים יש גם צדדים מעצבנים- לפעמים אתה מתייאש מהר ואז הולך לפיתרון.
ברגע שאין פיתרון מלא אתה מכריח את עצמך לשבת ולהצליח לבד..

guy-marcus
14-04-2011, 00:13
שגיא צודק, למרות שלפתרונות מלאים יש גם צדדים מעצבנים- לפעמים אתה מתייאש מהר ואז הולך לפיתרון.
ברגע שאין פיתרון מלא אתה מכריח את עצמך לשבת ולהצליח לבד..

לדעתי, יש שלב מסוים שאולי עדיף לעשות הפסקה מהתרגיל אם, נניח, הוא לוקח לך למעלה משעה, או כל זמן לא סביר אחר. כדאי לעשות הפסקה, לשתות משהו, אולי לדבר קצת עם חברים... אחרי כמה דקות יכול להיות שתחזור לתרגיל עם גישה שונה, תשבור את הקיבעון הקודם ותפתור די מהר את התרגיל... אפשר גם מקסימום להיעזר בפתרונות מלאים קיימים, ואם לא, אז בחברים. כמובן שהשיטה הזו לא מתאימה לכל אחד כמו כל דבר. אני, אישית, שואף להצליח לפתור לבד כל תרגיל, אם כי במסגרת זמן סבירה... לא לבזבז יותר מדי זמן חשוב.

חן, גם לפתרונות מעבר לדף יש חסרונות... אבל נראה לי שהסברה של כל שלבי הפתרונות שווה את זה, ובלבד שנשתדל לא להתפתות להפוך את הדף ;)

מקווה שיעזור למישהו... בהצלחה בבגרות אחים! :happy: