PDA

צפה בגרסה המלאה : [דיון] הרשמה למועד ב' קיץ 2011 במתמטיקה

מתמטיק
26-04-2011, 01:22
היי,
אני רוצה לגשת לשאלון 006 על מנת לשפר את הציון, אני כבר סיימתי בי"ס.
השאלות שלי הם אם בכלל אפשר עוד להירשם כי לפי מה ששמתי לב ההרשמה נסגרה ב-31.3,
אבל ראיתי בשוטטות באינטרנט שאפשר להירשם יום/יומיים לפני הבחינה... לא ממש ברור לי כל העסק הזה :wacko:
בכל אופן (אם זה עדיין אפשרי לגשת), זה אומר שאני נבחן אקסטרני נכון? ובשביל זה צריך לפתוח תיק, מה שלא עשיתי עדיין..

אם מישהו בבקשה יוכל לעשות לי סדר בכל הבלאגן הזה ולהגיד לי אם יש עדיין תקווה למועד הזה או שנצטרך לחכות לחורף :/ .

תודההה

guy-marcus
26-04-2011, 03:37
מקווה שזה יעזור לך:
"
נוהלי הרשמה לנבחנים האקסטרנים
תלמיד אקסטרני חייב לפתוח תיק (אם לא עשה זאת כבר בעבר) באחת השלוחות של משרד החינוך שפועלות עבור הנבחנים האקסטרנים . שלוחת גוש דן, שהיא השלוחה המרכזית, נמצאת ברח' עמל 48, קרית אריה, פתח-תקווה. טל' 6164022 - 03. למפת הגעה לשלוחת ת"א והמרכז לחץ כאן .

לצורך פתיחת תיק אקסטרני בשלוחה:
א. חובה להצטייד ב-2 תמונות דרכון.
ב. חובה להביא תעודת זהות.
ג. חובה לשלם סכום של כ- 127 ₪, עבור פתיחת התיק, עדיף בכרטיס אשראי.
ד. אם יש לתלמיד ציוני בגרות מהמערכת האינטרנית שברצונו להעביר למערכת האקסטרנית, יביא בבקשה לשלוחה האקסטרנית גם את גיליון ציוני הבחינות שנבחן בהן במערכת האינטרנית.
ה. תלמיד שאושרו לו הקלות בתיכון, הוא מתחת גיל 25 ופותח כעת תיק אקסטרני מאיזו סיבה שלא תהיה, יבקש ויקבל אותן הקלות כנבחן אקסטרני, ללא אבחון מחדש (הוא יצטרך להציג בשלוחה אישור מהתיכון בו למד, על ההקלות שניתנו לו כשהיה בתיכון).

תאריכי הרשמה
התאריך האחרון לפתיחת תיק נבחן אקסטרני ורישום לבחינות הבגרות הוא 31.03.2011 . ניתן להירשם גם באמצעות אתר האינטרנט של משרד החינוך. יוכל לעשות זאת רק מי שפתח כבר תיק נבחן בשלוחה ורק בין התאריכים 23.02.2011 - 23.03.2011 עד השעה 9:00.

להרשמה באמצעות אתר האינטרנט לחץ כאן .

נבחנים שצריכים לבצע את הפעולות הבאות, יוכלו לעשותן בכתב רק עד ה- 20.03.2011:
העברת תיק משלוחה לשלוחה.
שינוי בפרטים האישיים ו/או שינוי כתובת.
החלפת מקצוע או רמת בחינה.
הוספת מקצוע להרכב הבחינות.
הזמנת שוברים מודפסים לנבחנים שאין להם שוברים.
ההרשמה בעיצומה, אל תשתהו, הירשמו בימים אלו!

בעת פתיחת התיק יבקש התלמיד שוברי תשלום עבור הבחינות אליהן בכוונתו לגשת.
אם בכוונתו לגשת לכמה בחינות בכמה מועדים שונים, יבקש שוברים עבור כולן. בכל מועד בחינות, ישלם התלמיד את השוברים של הבחינות אליהן הוא מתכוון לגשת באותו מועד, ובכך הוא יירשם לבחינות של אותו מועד. רק ע"י תשלום השובר באינטרנט או בבנק הדואר , נרשם התלמיד לבחינה. לקיחת השוברים בשלוחה האקסטרנית איננה מהווה הרשמה עד שלא בוצע התשלום.

מי שכבר פתח תיק אקסטרני בעבר, מספיק שישלם את השוברים של הבחינות הרלוונטיות למועד זה, ובכך יירשם. אם אין לתלמיד שוברים מתאימים, הוא יכול לבקש בפקס מאנשי השלוחה, שישלחו לו.

הקלות
יש תלמידים הזקוקים להקלות עקב לקויות למידה. ניתן להגיש בקשה להקלות עד תאריך 20.03.2011. אשר על כן, כל מי שצריך לעבור איבחונים, חייב להזדרז לבצעם ממש בימים הקרובים, ולהגיש את הבקשה להקלות מייד!
ניתן לערער על החלטת ועדת החריגים, ע"י פניה לועדת עירעורים, אך חובה לעשות זאת לא יאוחר מ-20 ימים מיום קבלת התשובה של ועדת החריגים. בכל מקרה של דחיית ההמלצות של המאבחנים ע"י ועדת החריגים, פנו במהירות למורה המלמד/ת אתכם ולמאבחן/נת על מנת לפעול להגשת עירעור, תוך 20 ימים!!!

מי שהיה זכאי להקלות בבית הספר התיכון, או כאקסטרני, זכאי לקבלן עד גיל 25 ללא אבחון חדש. מי שמעבר לגיל 25 יצטרך להגיש אבחון חדש רק אם חלפו 5 שנים מאז הגיש את האבחון הקודם ואושרו לו הקלות. כשהוא נרשם כעת לבחינות, חובה עליו להזכיר שהיה זכאי להקלות ושהוא מבקשן גם כעת. לא למסור כעת בשנית את האבחון שעשיתם בעבר, לדיון מחודש בוועדת חריגים! רק אבחון חדש, לצורך קבלת הקלות שלא אושרו לתלמיד בעבר, יש למסור כעת.

כמה שבועות לאחר ההרשמה יקבל הנרשם בדואר "כרטיס נבחן" אותו הוא אמור להביא עימו לבחינת הבגרות בנוסף לתעודת הזהות ולשובר המשולם. בכרטיס הנבחן יפורטו הבחינות אליהן נרשם, מקום הבחינה וזכאות להקלות אם יש.

נבחנים אקסטרנים שאושרו להם אחת או יותר מההתאמות הבאות: שעתוק, הכתבת תשובות לבוחן ניטרלי, בחינה בע"פ שאלון מותאם או הקראת שאלון, חייבים לפנות לשלוחת הבחינות האקסטרניות חודש לפני המועד שבו הם מבקשים להיבחן במקצועות שאושר להם לקבל התאמה כזו, ולהודיע על כוונתם להיבחן.

הקפידו להירשם בזמן!!! מי שיאחר להירשם, יצטרך לעשות זאת במרב"ג, יום -יומיים לפני כל בחינה, יצטרך לעמוד בתור במרב"ג, בדואר ושוב במרב"ג, ישלם כפליים על כל י"ל, לא יהיה זכאי להקלות, גם אם אושרו לו, וייבחן במרב"ג, ולא בסמוך למקום מגוריו.

תלמיד אקסטרני שנבחן כבר ב"לשון" או "חיבור" בעבר, וצריך להשלים את היחידה האחרת, יירשם כעת וייבחן ב"עברית ב' ". לא משנה איזו יחידה בהבעה חסרה לו, הוא ישלים "עברית ב' ".

את השאלונים של בחינות המתמטיקה ניתן להזמין מהשלוחה בתרגום לרוסית או ערבית.

המיקוד
משרד החינוך הודיע שהמיקוד יפורסם ב- 31.03.2011.

נחזור ונדגיש שחובה עליכם לעיין בהודעות המתפרסמות באתר האינטרנט שלנו ו/או על לוחות המודעות בסניפינו.

מחירים
נבחן שלא מלאו לו עדיין 18 שנה ביום ההרשמה, על כל מקצוע בו הוא נבחן בפעם הראשונה בבגרות, לא יצטרך לשלם כלל (אקסטרנים מתחת לגיל 18 יכולים להירשם בשלוחה או באתר האינטרנט של אגף הבחינות).
מחיר יחידת בגרות הוא 30 ₪, ואילו 60 ₪ בגין השאלונים הבאים:

מקצוע שאלונים שעלותם 60 ₪
אנגלית 4 יח"ל 405
אנגלית 5 יח"ל 405, 406
מתמטיקה 4 יח"ל 305
מתמטיקה 5 יח"ל 305, 306
פיזיקה 5 יח"ל 652, 653 - 45 ₪

(תלמידים שניגשים לתוכנית הניסוי במתמטיקה, המחיר בגין השאלונים שונה).

בהצלחה!

לצפייה בלוח בחינות קיץ 2011 לחץ כאן
"
(מתוך גבע נוהלי הרשמה לנבחנים האקסטרנים, רישום לנבחן האקסטרני, איך להירשם אקסטרניים - יואל גבע (http://www.geva.co.il/bagrut_harshama_extern) )

בהצלחה.

guy-marcus
26-04-2011, 03:37
גם את זה מצאתי שם:
"
עמוד הבית > בגרויות > בחינות הבגרות > נוהלי הרשמה לבחינות הבגרות
נוהלי הרשמה לבחינות הבגרות
נוהלי ההרשמה שונים לגבי תלמידים אינטרנים, נבחני משנה אינטרנים, נבחני משנה אקסטרנים, בוגרי חינוך דתי שרוצים לשפר הישגיהם באמצעות הבחינות הרגילות, אינטרנים שאינם מעוניינים או יכולים להיבחן בבית ספרם ועוד. לכן, קראו את כל האמור בעמוד זה, רק אח"כ החליטו לאיזו קטגוריה אתם משתייכים, ופעלו בהתאם לנוהל הרלוונטי לגביכם.
תלמיד אינטרני הוא תלמיד שלומד כעת בבית ספר תיכון. על תלמיד זה להירשם לבחינות הבגרות בבית ספרו, והוא ייבחן בבית ספרו.
נבחן משנה אינטרני הוא בוגר תיכון שסיים 12 שנות לימוד בבי"ס תיכון שכפוף למשרד החינוך, נבחן לפחות בבחינת בגרות אחת במסגרת בית ספרו (ולא המיר את תיקו לתיק אקסטרני). אם הינך נבחן משנה אינטרני, לחץ כאן.
אם הינך נבחן משנה אינטרני בוגר בי"ס דתי שרוצה כעת להיבחן בתנ"ך, בספרות או בהיסטוריה, ואינך זכאי לתעודת בגרות, לחץ כאן.
אם הינך נבחן משנה אינטרני בוגר בי"ס דתי שרוצה כעת להיבחן בתנ"ך, בספרות או בהיסטוריה, והינך זכאי לתעודת בגרות, לחץ כאן.
אם הינך נבחן משנה אינטרני שאיננו רוצה להיבחן בבית ספרו ועדיין אינך זכאי לתעודת בגרות, לחץ כאן.
אם הינך נבחן משנה אינטרני שאיננו רוצה להיבחן בבית ספרו ויש לך תעודת בגרות או שהינך זכאי לתעודת בגרות, לחץ כאן.
אם הינך נבחן משנה אינטרני שבית ספרו נסגר, לחץ כאן.
נבחן אקסטרני הוא כל מי שלא סיים 12 שנות לימוד, או שסיים 12 שנות לימוד, אך לא ניגש לאף בחינת בגרות בתקופת לימודיו בתיכון, או שהמיר את תיקו לתיק אקסטרני מסיבה כלשהי. אם הינך נבחן אקסטרני, לחץ כאן.
אם הינך מבולבל ולא יודע לאיזו קטגוריה אתה שייך,
בוא למשרד הסניף של ביה"ס של יואל גבע בו אתה לומד והיועצות יסייעו לך לצאת מהבילבול.
בהצלחה!
".

c}{en
26-04-2011, 08:10
ההרשמה למועד ב' עדיין לא נפתחה..

מתמטיק
26-04-2011, 18:10
אהה אוקיי עזרתם לי מאוד, תודה רבה
רק עוד משהו אחד.. ההרשמה למועד ב' נפתחת אחרי שמסתיים מועד א'?

c}{en
26-04-2011, 20:24
אהה אוקיי עזרתם לי מאוד, תודה רבה
רק עוד משהו אחד.. ההרשמה למועד ב' נפתחת אחרי שמסתיים מועד א'?

זה נפתח עוד לפני לפי מה שאני יודעת.