PDA

צפה בגרסה המלאה : מה הקב"א והדפ"ר שלכם ואיזה זמונים קיבלתם?

eliorsh2
30-05-2011, 14:48
כל אחד שיכתוב מה הנתונים שלו ואיזה זימונים הוא קיבל....

antique
30-05-2011, 15:35
56 90 והכל חח

c}{en
30-05-2011, 15:38
56 90 והכל חח

פשש.. גאון אחד!! :)

ולי אין כלום.. צו ראשון עדיין לא היה לי ;)

matan1212
30-05-2011, 15:39

אל תדאגי נארגן לך קב"א 56...

c}{en
30-05-2011, 15:50
אל תדאגי נארגן לך קב"א 56...

חחח.. יש לך פרוטקציות? ;)

the-myst
30-05-2011, 16:10

לא נראה לי שאת צריכה פרוטקציות בשביל לקבל 56...

matan1212
30-05-2011, 16:13

בטח איך את חושבת השגתי לעצמי קבא 53?

svpam123
30-05-2011, 16:27
בטח איך את חושבת השגתי לעצמי קבא 53?
עם הפרוטקציות הוצאת רק קב"א 53?

יש לי 56 ו90, אבל לא קיבלתי שום זימון מעניין חוץ מצוות אוויר שהיה לפני חודש בערך ועברתי

ואגב, 56 ו90 זה סתם חרטא, באחריות...
יש לי כ"כ הרבה ילדים בשכבה עם הנתונים הללו... יש להמון ילדים איבחונים שונים ותוספות זמן, והם מקבלים כל מיני 'הטבות' גם במבחן הפסיכוטכני בצבא. לי לדוג' במבחן היו כל מיני בעיות מילוליות שצריך לעשות כפל חילוק חיבור וחיסור מהיר בראש, ויש מלש"בים שאין להם שום דבר שקשור למתמטיקה במבחנים בגלל ההקלות האלו! רק צורות ודברים בסגנון.
אז הנה דפ"ר 90 בלי להתאמץ.

לגבי הקב"א? אומרים בראיון שרוצים לשרת בקרבי והופה 56
רוב השכבה אצלי עשו צו ראשון, וחלק גדול מהם, כולל כל מיני ערסים (בלי להעליב אף אחד כן? פשוט זו האמת... הילדים האלו לא מגיעים לביה"ס וכשהם מגיעים הם לא נכנסים לשיעורים בכלל), יש את הנתונים בין הכי גבוהים
הכל בדיחה

antique
30-05-2011, 16:53
אתה קצת חי בסרט אבל בסדר
וחן גם לך יהיה אל דאגי חחח

elixvx
30-05-2011, 17:31
דפ"ר 54, קב"א 70
בנתיים לא קיבלתי עוד כלום.
אני עוד צריך ללכת להשלים פרופיל (שהוא כרגע 82)

תמיר94
30-05-2011, 17:40
דפ"ר 54, קב"א 70

נראה לי שהתבלבלת קצת ><

antique
30-05-2011, 17:42
למה? זה הגיוני

matan1212
30-05-2011, 17:44
למה? זה הגיוני

הוא כתב דפ"ר 54, קב"א 70

זה אמור להיות דפ"ר 70 קב"א 54...בסדר גם אני לא עליתי על זה בהתחלה....

matan1212
30-05-2011, 17:45
עם הפרוטקציות הוצאת רק קב"א 53?

אם לא הבנת זה היה בצחוק...

antique
30-05-2011, 17:59
חח לא שמתי לב חשבתי שאתה אומר שאין התאמה בין הקב"א לדפ"ר שכאילו אי אפשר עם דפ"ר 70 לקבל קב"א 54

elixvx
30-05-2011, 18:25
חחח כן מצטער התכוונתי ההפך.., ואני ממש מאוכזב מהנתונים האלה כנראה שהמתמטיקה דפקה לי את הדפ"ר =/
אגב למה אני לא יכול להתקבל בגלל הנתונים?.

matan1212
30-05-2011, 18:31
חחח כן מצטער התכוונתי ההפך.., ואני ממש מאוכזב מהנתונים האלה כנראה שהמתמטיקה דפקה לי את הדפ"ר =/
אגב למה אני לא יכול להתקבל בגלל הנתונים?.

תאמין לי האכזבה שלך קטנה מאצלי..קב"א 54 זה כברמתחיל להיות טוב...

אתה תקבל זימונים אל דאג,אתה תקבל גם זימונים טובים, יש הרבה תפקידים שאתה לא יכול לקבל ורובם חסויים אבל העיקריים שאפשר לדעת זה תלפיות,שחקים,חבצלות שמבקשות קבא 55+

svpam123
30-05-2011, 20:02
אתה קצת חי בסרט אבל בסדר
וחן גם לך יהיה אל דאגי חחח
בוא תסביר לי איך אני חי בסרט
אני אומר לך שאני רואה מה הולך אצלי בשכבה...
נכון לא כולם 56 90 אבל יש המון המון שנעים בין 54-56 עם דפר 80-90
אני אומר לך :\

c}{en
30-05-2011, 20:09
אולי כי אנשים לומדים לזה לפני..?
או שהם פשוט חכמים..חח

antique
30-05-2011, 20:13
אתה חי בסרט בעובדה שאתה משווה בין בית ספר למבחנים בצה"ל.
כדי לקבל דפ"ר 90 אתה צריך 3 יחידות מתמטיקה, לדעת עברית, שיהיה לך מינימום היגיון ולחשוב מהר.
כמובן שזה לא כזה פשוט כמו שאני מציג פה, אבל המטרה של מה שאני מציג פה היא להראות שלא צריך להיות אחד שלומד 5 יחידות מתמטיקה,
לא צריך להגיע לשיעורים, לא צריך כלום כלום כלום. כל מה שצריך זה את מה שכתבתי קודם.
אז בטח שילדים "ערסים" וילדים שמבריזים וילדים שנכשלים בכל מבחן יכולים לקבל בפסיכוטכני ציון גבוה.
אחר כך במיונים האמיתיים הם כנראה לא יצליחו.
באותה מידה יכול להיות ילד שאתה רואה אותו כיום כ"גאון" שמקבל 100 בכל מבחן,
אבל הוא כל היום עם מורים פרטיים וחורש תחיים שלו בבית, לא יצליח במבחנים האלה של הצבא.
ולהגיד שאתה רוצה קרבי בראיון משפיע על הקב"א אולי בנקודה אחת, לא יותר מזה.

svpam123
30-05-2011, 20:49
אתה חי בסרט בעובדה שאתה משווה בין בית ספר למבחנים בצה"ל.
כדי לקבל דפ"ר 90 אתה צריך 3 יחידות מתמטיקה, לדעת עברית, שיהיה לך מינימום היגיון ולחשוב מהר.
כמובן שזה לא כזה פשוט כמו שאני מציג פה, אבל המטרה של מה שאני מציג פה היא להראות שלא צריך להיות אחד שלומד 5 יחידות מתמטיקה,
לא צריך להגיע לשיעורים, לא צריך כלום כלום כלום. כל מה שצריך זה את מה שכתבתי קודם.
אז בטח שילדים "ערסים" וילדים שמבריזים וילדים שנכשלים בכל מבחן יכולים לקבל בפסיכוטכני ציון גבוה.
אחר כך במיונים האמיתיים הם כנראה לא יצליחו.
באותה מידה יכול להיות ילד שאתה רואה אותו כיום כ"גאון" שמקבל 100 בכל מבחן,
אבל הוא כל היום עם מורים פרטיים וחורש תחיים שלו בבית, לא יצליח במבחנים האלה של הצבא.
ולהגיד שאתה רוצה קרבי בראיון משפיע על הקב"א אולי בנקודה אחת, לא יותר מזה.
אתה מאבחנת בצו ראשון במקרה?

antique
30-05-2011, 21:06
לא, אבל אני עברתי את המבחנים האלה כדי לדעת שלא באמת צריך להיות גאון כדי לקבל בהם ציון מקסימלי אלא צריך לדעת לחשוב מהר, דבר שלא כל "גאון" שאתה מכיר יודע לעשות, ודבר שהרבה "טיפשים" שאתה מכיר כן יודעים לעשות. ובנוגע לקטע עם הקרבי, זה ידוע שזה מעלה בנקודה אחת את הקב"א.

the-myst
30-05-2011, 21:17
אנטיקה צודק.
הבצפר לא ממש משקף את הקב"א והדפ"ר.

אני הבנתי שקב"א זה שטויות ברגע שאחד האנשים הכי חכמים שאני מכיר שקיבל קב"א 53 (היום הוא לקראת גיוס אחרי שהוא סיים תואר ראשון בהנדסת חשמל במסגרת עתודה) ואני קיבלתי קב"א גבוה יותר ממנו (ובביצפר לא הייתי מוצלח בלשון המעטה).

וגם אומרים שלהרבה טייסים אין תעודת בגרות בכלל p:

svpam123
30-05-2011, 22:16
לא, אבל אני עברתי את המבחנים האלה כדי לדעת שלא באמת צריך להיות גאון כדי לקבל בהם ציון מקסימלי אלא צריך לדעת לחשוב מהר, דבר שלא כל "גאון" שאתה מכיר יודע לעשות, ודבר שהרבה "טיפשים" שאתה מכיר כן יודעים לעשות. ובנוגע לקטע עם הקרבי, זה ידוע שזה מעלה בנקודה אחת את הקב"א.
אוקיי
תן לי להבהיר את עצמי מחדש
זה לא קשור לידע שנרכש בבית הספר, המבחנים האלו לא דורשים ידע קודם.
אבל לא משנה כמה תתכשח לזה - כל עוד אין לנבחן פרק של מתמ' או שיש לו מחשבון לצידו בזמן המבחן, אז כל אדם יוציא את המקסימום. גם אם הוא דביל גמור.
וזה מה שקורה. היום לכל אחד יש איבחון ונוצר מצב שבמבחנים האלו יושבים אנשים עם מחשבונים או מבחנים שונים מהמבחן הרגיל.

וכמו שאמרת, אתה לא מאבחנת בצו ראשון, ולכן זה לא "ידוע" שזה מעלה בנקודה אחת בקב"א.
יש לך מסמך צבאי שמראה שזה הניקוד? לא. אז עד שלא תביא, נלך על ההנחה שזה מעלה הרבה יותר מנקודה. למה? כי מה זה קב"א הרי - מוטיבציה לשרת. אם אני בא מבית טוב (וכל הסטיגמות האחרות על החדרים בבית ולא יודע מה) אבל אני אומר שלא מתאים לי קרבי ואני אשב בכלא אם צריך, מה יקבע את הקב"א שלי? זה שיש לי הורים בהייטק ובית גדול, או זה שאני אומר להם בפנים שאני שם עליהם ***?
אם אני ממשפחת קשת יום, הורים גרושים ואני גר בקרוואן (ושוב, כל שאר הדברים שאומרים שקובעים קב"א...) אבל אני אומר שאני מוכן למות למען המדינה ומצידי שיתקעו אותי בשיריון, אז מה יקבע את הקב"א שלי?
זה הרבה הרבה יותר מהמעמד הסוציו-אקונומי.

ושוב פעם לגבי ה"ערסים" - אני לא מזלזל באף אחד, לא בתלמידי 3 יחידות ולא תלמידים שלא מגיעים לביה"ס. בן דודי כמעט לא הגיע לתיכון כי הוא פשוט לא הסתדר עם המסגרת ולא הוציא תעודת בגרות. בשנה"ל הבאה הוא יתחיל את השנה האחרונה שלו בצמרת.
אז זה שלאדם זה או אחר יש ציונים גרועים בתיכון לא קשור בכלל לפסיכוטכני, נכון. אבל זו לא הייתה הנקודה שלי! אני מדבר על ההקלות ההזויות שנותנים לאנשים, מה שהופך את ה'דפ"ר 90' ללא כזה ביג דיל.

the-myst
30-05-2011, 22:56
קב"א זה קבוצת איכות.
זה מכלול של דפ"ר, ראיון אישי ועוד כמה דברים שאין לי מושג.

הקב"א זה לא מוטיבציה לשירות ולתרום. הקב"א זה כביכול כמה הבנאדם איכותי.
יכול להיות בנאדם שרוצה להשתמט ולא אכפת לו מהמדינה והוא גם הצהיר על כך בראיון. אבל מכיוון שיש לו דפ"ר ממש גבוה וסימון (אם ככה קוראים לזה, אני לא זוכר...) 9 בעברים ובאנגלית ובראיון האישי הבוחנת התרשמה שהבנאדם אגואיסט אבל אסרטיבי וחברותי
ולכן הוא יקבל עדיין קב"א 55 (אולי אפילו 56, אולי בכלל 54, לא יודע).
יכול להיות גם מקרה הפוך כמובן, אדם עם מוטיבציה בשמיים אך לא חכם במיוחד שמקבל קב"א ממש נמוך.

ועוד משהו. אתה רשמת:
"כמו שאמרת, אתה לא מאבחנת בצו ראשון, ולכן זה לא "ידוע" שזה מעלה בנקודה אחת בקב"א.
יש לך מסמך צבאי שמראה שזה הניקוד? לא. אז עד שלא תביא, נלך על ההנחה שזה מעלה הרבה יותר מנקודה."

אתה עשית בדיוק מה שאמרת לו שהוא לא יכול לעשות, יצאת מנקודת הנחה חסרת כל ביסוס.

svpam123
30-05-2011, 23:35
קב"א זה קבוצת איכות.
זה מכלול של דפ"ר, ראיון אישי ועוד כמה דברים שאין לי מושג.

הקב"א זה לא מוטיבציה לשירות ולתרום. הקב"א זה כביכול כמה הבנאדם איכותי.
יכול להיות בנאדם שרוצה להשתמט ולא אכפת לו מהמדינה והוא גם הצהיר על כך בראיון. אבל מכיוון שיש לו דפ"ר ממש גבוה וסימון (אם ככה קוראים לזה, אני לא זוכר...) 9 בעברים ובאנגלית ובראיון האישי הבוחנת התרשמה שהבנאדם אגואיסט אבל אסרטיבי וחברותי
ולכן הוא יקבל עדיין קב"א 55 (אולי אפילו 56, אולי בכלל 54, לא יודע).
יכול להיות גם מקרה הפוך כמובן, אדם עם מוטיבציה בשמיים אך לא חכם במיוחד שמקבל קב"א ממש נמוך.

ועוד משהו. אתה רשמת:
"כמו שאמרת, אתה לא מאבחנת בצו ראשון, ולכן זה לא "ידוע" שזה מעלה בנקודה אחת בקב"א.
יש לך מסמך צבאי שמראה שזה הניקוד? לא. אז עד שלא תביא, נלך על ההנחה שזה מעלה הרבה יותר מנקודה."

אתה עשית בדיוק מה שאמרת לו שהוא לא יכול לעשות, יצאת מנקודת הנחה חסרת כל ביסוס.
יש לי ביסוס
אני בצו ראשון אמרתי שאני רוצה קרבי. יש לי קב"א 56.
יש לי חבר עם קב"א 53, הוא אמר שהוא רוצה מודיעין ולא רוצה קרבי. שאלו אותו מה הוא יעשה אם בכל זאת יהיה קרבי? "אני אנסה להפעיל לחצים" או לא זוכר איזו שטות הוא אמר להם.
דפ"ר של שנינו הוא 90, הוא יותר אסרטיבי וחברותי ממני (מדריך בנוער העובד), ואפילו הוא אשכנזי ואני בעל חזות מזרחית (דעות קדומות וזה :) לכו תדעו מה משפיע על הילדה בת 19 שיושבת מולנו)
אז למה הקב"א שלי 56 ושלו 53?
קיבלתי עוד 3 נקודות בגלל שהמראיינת נדלקה עלי?

וזה לא המקרה היחיד.
עזבו נו אי אפשר לדעת עד כמה הראיון קובע אבל אני משוכנע שיש למוטיבציה לשרת תפקיד חיוני בקביעה.
הרי למה להם לשאול "ומה תעשו אם לא תקבלו את השיבוץ שרציתם?"? כדי לבדוק האם אני אתאבד או כדי לבדוק עד כמה אני מתאים להם ואם אני טראבל מייקר?

matan1212
31-05-2011, 06:52
יש לי ביסוס
אני בצו ראשון אמרתי שאני רוצה קרבי. יש לי קב"א 56.
יש לי חבר עם קב"א 53, הוא אמר שהוא רוצה מודיעין ולא רוצה קרבי. שאלו אותו מה הוא יעשה אם בכל זאת יהיה קרבי? "אני אנסה להפעיל לחצים" או לא זוכר איזו שטות הוא אמר להם.
דפ"ר של שנינו הוא 90, הוא יותר אסרטיבי וחברותי ממני (מדריך בנוער העובד), ואפילו הוא אשכנזי ואני בעל חזות מזרחית (דעות קדומות וזה :) לכו תדעו מה משפיע על הילדה בת 19 שיושבת מולנו)
אז למה הקב"א שלי 56 ושלו 53?
קיבלתי עוד 3 נקודות בגלל שהמראיינת נדלקה עלי?

וזה לא המקרה היחיד.
עזבו נו אי אפשר לדעת עד כמה הראיון קובע אבל אני משוכנע שיש למוטיבציה לשרת תפקיד חיוני בקביעה.
הרי למה להם לשאול "ומה תעשו אם לא תקבלו את השיבוץ שרציתם?"? כדי לבדוק האם אני אתאבד או כדי לבדוק עד כמה אני מתאים להם ואם אני טראבל מייקר?

קב"א 53 דפ"ר 90?!?!?!?! המראיינת רצתה להתנקם בו...?

אני קיבלתי קב"א 53 ועם דפ"ר 60 ואמרתי שם שאני לא רוצה קרבי ואת כל הבולשיט הזה..יצאתי משם חסר ביטחון וכל התכונות הרעות...לא ציינתי אפילו תכונה טובה שלי שם..

antique
31-05-2011, 07:21
שאלו אותך מיליון ואחת שאלות בראיון, אולי מה שהפיל אותו זו דווקא השאלה "ספר מעשה טוב שעשית לחבר שלך" ופשוט לא היה לו מה לומר?
אולי הוא ענה עוד אלף ואחת דברים מפגרים בראיון? נפלת על שאלה אחת ויצרת עליה תקדים.
ויכול גם להיות שהוא נפל בשאלות בעברית במראיינת הראשונה הקצרה יותר, אולי זה בכלל מעלה 20 נקודות בקב"א? בוא נצא מנקודת הנחה כזאת - כמו שאתה אומר..
וכמו שזה שמעלי אמר, קב"א זו קבוצת איכות- לא מוטיבציה לשרת, המוטיבציה לשרת נכללת בתוך הקב"א - ויש לה תפקיד של נקודה ואני אזרום איתך במקסימום 2.
ואתה מדבר על ההקלות שילדים מקבלים בצבא,
אבל מה בנוגע להקלות שתלמידים מקבלים בבית ספר? זה לא אותו חרא רק הרבה יותר גדול?
אתה מודע למצב שבכתה שלי של 38 תלמידים ל-26 תלמידים יש הקלת תוספת זמן?
אתה הופך את הצבא כאילו הוא פתאום שונה מכל מקום אחר. ההקלות שבצבא זה אותו חרא בדיוק כמו בבית ספר.
ואוקי, נניח שהבן אדם יקבל קב"א 56 דפ"ר 90 והוא אידיוט רצח, אז הוא יגיע למבחנים בשחקים, גאמ"א, תלפיות, אתה באמת חושב שהוא יעבור שם מבחן?
הדירוג הזה רק נקבע כדי להפחית את מספר הנבחנים ליחידות האלה, אז יש לו נתונים גבוהים, אבל מה זה משנה? בסופו של דבר הוא כנראה יגיע לחרא מקום.

svpam123
31-05-2011, 12:03
שאלו אותך מיליון ואחת שאלות בראיון, אולי מה שהפיל אותו זו דווקא השאלה "ספר מעשה טוב שעשית לחבר שלך" ופשוט לא היה לו מה לומר?
אולי הוא ענה עוד אלף ואחת דברים מפגרים בראיון? נפלת על שאלה אחת ויצרת עליה תקדים.
ויכול גם להיות שהוא נפל בשאלות בעברית במראיינת הראשונה הקצרה יותר, אולי זה בכלל מעלה 20 נקודות בקב"א? בוא נצא מנקודת הנחה כזאת - כמו שאתה אומר..
וכמו שזה שמעלי אמר, קב"א זו קבוצת איכות- לא מוטיבציה לשרת, המוטיבציה לשרת נכללת בתוך הקב"א - ויש לה תפקיד של נקודה ואני אזרום איתך במקסימום 2.
ואתה מדבר על ההקלות שילדים מקבלים בצבא,
אבל מה בנוגע להקלות שתלמידים מקבלים בבית ספר? זה לא אותו חרא רק הרבה יותר גדול?
אתה מודע למצב שבכתה שלי של 38 תלמידים ל-26 תלמידים יש הקלת תוספת זמן?
אתה הופך את הצבא כאילו הוא פתאום שונה מכל מקום אחר. ההקלות שבצבא זה אותו חרא בדיוק כמו בבית ספר.
ואוקי, נניח שהבן אדם יקבל קב"א 56 דפ"ר 90 והוא אידיוט רצח, אז הוא יגיע למבחנים בשחקים, גאמ"א, תלפיות, אתה באמת חושב שהוא יעבור שם מבחן?
הדירוג הזה רק נקבע כדי להפחית את מספר הנבחנים ליחידות האלה, אז יש לו נתונים גבוהים, אבל מה זה משנה? בסופו של דבר הוא כנראה יגיע לחרא מקום.
יש משהו במה שאתה אומר, שכחתי לחלוטין מהמילים באימות נתונים
מעניין אותי לדעת ואני אשאל אותו פעם הבאה שאראה אותו איך הלך לו שם :)
בכל אופן זה לא משנה, זה מוסיף נקודות, אפילו נקודה אחת - זה כבר משהו.

ולא, מה שקורה בבית הספר זה לא חרא יותר גדול. זה מתגמד לדעתי לעומת מה שקורה בצבא ואני גם אסביר לך למה -
תיכון זה שכונה לעומת צה"ל, ואתה לא מצפה שמה שמותר לך שם יתנו לך גם בצבא.
נראה לך הגיוני שמבחן שחלק עצום ממנו זה פעולות חיבור וחיסור שצריך לעשות בראש, אנשים יקבלו מחשבון? תגיד לי שזו לא בדיחה
ועוד פעם אני לא מדבר על אלו שבאמת צריכים.
היום 1000 שקל וכל אחד יכול לקבל תוספת זמן ולא יודע אילו הקלות.
זה טרנד היום. אצל כולם ימצאו הפרעה כלשהי, והפרעה = הקלה. כל דבר קטן היום מקשרים להפרעות קשב וככה כל הדבר הזה נראה.

יחד עם זאת, אם אני לא טועה ההקלות תקפות אך ורק למבחנים בצו ראשון ואחרי זה כולם שווים וגם מי שיש לו הקלות לא מקבל אותן (או שאני טועה?)

טוב מה אני מתבכיין (:
שיהנו כל מי שקיבל את ההקלות האלו, אני עשיתי את שלי גם בלי

antique
31-05-2011, 12:15
ברור שבן אדם שאומר בראיון שהוא רוצה לתרום למדינה יקבל יותר נקודות כבן אדם "איכותי" מאשר בן אדם שאומר שהוא רוצה להשתמט,
לכן נורא הגיוני שבן אדם שיגיד שהוא רוצה קרבי יקבל תוספת של 1 לקב"א.
ואיך שבתי הספר שלנו נראים, זה מראה בדיוק על איך שכל המדינה הזאת מתפקדת.
וברור של-90% מאלה שיש הקלות לא באמת מגיע, אבל הכל מושחט ואנשים מקבלים את זה כי הם משלמים את הכסף של הבדיקות.
למיטב ידיעתי לא מקבלים תוספת זמן במבחנים של יחידות בצבא. בחיים האמיתיים אין תוספת זמן.
וברור שזה מעצבן, אבל אין מה לעשות חוץ מלהוציא בעצמך פטורים, אבל אני נגד זה.

matan1212
31-05-2011, 12:20
תגידו אמרתי למראיינת שאני רוצה להשתמט מצה"ל..אתם חושבים שזה יירד לי בקב"א?

תגידו אמרתי למראיינת שאני אמכור סודות מדינה..אתם חושבים שבגלל זה לא קיבלתי זימונים למודיעין?

svpam123
31-05-2011, 13:29
תגידו אמרתי למראיינת שאני רוצה להשתמט מצה"ל..אתם חושבים שזה יירד לי בקב"א?

תגידו אמרתי למראיינת שאני אמכור סודות מדינה..אתם חושבים שבגלל זה לא קיבלתי זימונים למודיעין?
מודה שלא הצלחתי להבין את הציניות
בוא תסביר לי? :)

אם היה פה ניסיון להראות שמה שאמרתי הוא שטויות, אז אתה באמת חושב שהדוגמאות שלך הן טובות?
אני בטוח שאם תגיד שאתה לא רואה שום דבר פסול ב"למכור סודות מדינה" ואתה מתכנן לעשות זאת, הם עדיין יזמנו אותך למבדקי מודיעין. וגם אם במקרה תקבל זימון בגלל ותעבור את המבחנים הראשוניים, אז בטח גם בראיונות האישיים לא יתייחסו לזה.

matan1212
31-05-2011, 13:49
מודה שלא הצלחתי להבין את הציניות
בוא תסביר לי? :)

אם היה פה ניסיון להראות שמה שאמרתי הוא שטויות, אז אתה באמת חושב שהדוגמאות שלך הן טובות?
אני בטוח שאם תגיד שאתה לא רואה שום דבר פסול ב"למכור סודות מדינה" ואתה מתכנן לעשות זאת, הם עדיין יזמנו אותך למבדקי מודיעין. וגם אם במקרה תקבל זימון בגלל ותעבור את המבחנים הראשוניים, אז בטח גם בראיונות האישיים לא יתייחסו לזה.

ואם אני אמרתי שאני מעריץ את ענת קם ואני רוצה ללכת בעקבותיה.?

svpam123
31-05-2011, 14:01
ואם אני אמרתי שאני מעריץ את ענת קם ואני רוצה ללכת בעקבותיה.?
לא בהכרח אבל זה מעיד משהו על הבן אדם.
וזה לא מה שאמרת. אתה אמרת "אם אני אגיד שאני רוצה למכור סודות מדינה".
יש הבדל בין "אני רוצה לעשות את זה" לבין "אני מעריץ את האדם שעשה את זה".

די נו מה אתה משחק אותה ראש קטן

c}{en
31-05-2011, 14:17
לא בהכרח אבל זה מעיד משהו על הבן אדם.
וזה לא מה שאמרת. אתה אמרת "אם אני אגיד שאני רוצה למכור סודות מדינה".
יש הבדל בין "אני רוצה לעשות את זה" לבין "אני מעריץ את האדם שעשה את זה".

די נו מה אתה משחק אותה ראש קטן

כנראה עוד לא הכרת את מתן.. הוא סתם צוחק.. אל תתעצבן כי אתה לא אמור לקחת את זה ברצינות..

דויד
31-05-2011, 14:36
קב"א 56 ודפ"ר 90..בנתיים קיבלתי זימונים לקד"צ p:

sonia_6
31-05-2011, 15:38

חח... גם לי. עדיין לא :)
אבל תכלס, החלטתי כנראה סופית שאני מצהירה שאני דתיה והולכת לשירות לאומי. אז, יש להם זמן עד תחילת שנה הבאה..

Leorre
31-05-2011, 17:49
חח... גם לי. עדיין לא :)
אבל תכלס, החלטתי כנראה סופית שאני מצהירה שאני דתיה והולכת לשירות לאומי. אז, יש להם זמן עד תחילת שנה הבאה..

תזהרי עם זה, הם שואלים שאלות וחוקרים ברב הפעמים.
אם את לא דתייה באמת, יש המון דברים בסיסיים יום-יומיים שאת לא יודעת שעלולים להפיל אותך.
אם את רוצה להשתחרר- דיכאון היא מילת המפתח.

c}{en
31-05-2011, 17:54
תזהרי עם זה, הם שואלים שאלות וחוקרים ברב הפעמים.
אם את לא דתייה באמת, יש המון דברים בסיסיים יום-יומיים שאת לא יודעת שעלולים להפיל אותך.
אם את רוצה להשתחרר- דיכאון היא מילת המפתח.

אני לא חושבת שזאת תהיה בעיה שלה.. נראה לי שהיא יודעת הרבה יותר מהם ;)

JustMe
31-05-2011, 18:51
דפ"ר 10
קב"א 41

זימונים - למודיעין

idan100
06-07-2011, 22:35
קיבלתי זימון לאופק,
מישהו מכיר?