PDA

צפה בגרסה המלאה : [דיון] מכוני פסיכומטרי, מה הכי עדיף?

matan1212
19-07-2011, 14:51
אני רוצה להירשם כבר לקורסים , וצריך לקבל החלטה היום או מקסימום מחר לאן הולכים, ולהירשם כבר

עומדות לרשותי 5 אפשרויות:

לחמן- מחיר זול , אבל כמו ששמעתי אחד המכונים הפחות טובים שיש...

היי-קיו- מחיר יחסית יקר אך שמעתי עליו טובות

אנקורי- לא יודע ממש איך הוא אבל המחיר לא זול ולא יקר

קידום- המחיר כמו היי-קיו וכמו שהבנתי המפגשים גם באותו כמות

מורה פרטי- קצת יקר אבל בניגוד למכונים שאתה לומד עם חבר'ה שאתה יכול ליפול על מטומטים(סליחה על הביטוי) ש"יתקעו" אותך, וגם יש דברים שאתה בכלל לא צריך להתעכב ופשוט לומדים איתו פחות, צריך לקנות את הספרים עצמאי ואין אתר..

אז מה אתם אומרים?

svpam123
19-07-2011, 15:14
http://www.emath.co.il/forums/%D7%93%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D/38566.htm

יש נושא על הפסיכו' :D

c}{en
19-07-2011, 15:27
אולי זה יעזור..: http://www.emath.co.il/forums/%D7%93%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D/19968.htm

the-myst
19-07-2011, 15:44
לחמן הם בסדר גמור.
אי אפשר לקבוע שמכון טוב או לא רק על פי דעה ששמעת מחבר.
לכל מכון יש מורים טובים ומורים פחות טובים.
ובכל כיתה יש אנשים מרוצים ואנשים מאוכזבים.
ותמיד יש כאלה שמתחברים לסגנון של המורה ויש כאלה שפחות.

אני אישית הייתי מרוצה מלחמן והמדריכה שהייתה לי, ואין לי דברים רעים לומר עליהם.

matan1212
19-07-2011, 16:13
אולי זה יעזור..: http://www.emath.co.il/forums/דיבורים/19968.htm

עזר בקטנה, המחירים בדקתי שכללתי את כל המבצעים של כל אחד, בדקתי כמה שעות כל אחד..השאלה מה יוצא הכי שווה..

היתי רוצה ללכת ליואל אבל נזכרתי מאוחר יותר וההרשמה נגמרה אז מה שנשאר זה המכונים להלהלן(מקווה שכתבתי את זה נכון..)

svpam123
19-07-2011, 16:19
מתן אני כרגע בהיי קיו אבל אני כנראה עובר למכון אחר, פשוט בגלל מרחק מהבית
סיכוי גדול שאני עובר לאנקורי
אז עדיין יש מקומות עם הרשמה פתוחה.
גם לי באנקורי אמרו שאי אפשר להירשם יותר אבל אחרי שהצקתי להם בטלפון הם הסכימו ואני צריך להחזיר להם תשובה סופית

c}{en
19-07-2011, 16:21
עזר בקטנה, המחירים בדקתי שכללתי את כל המבצעים של כל אחד, בדקתי כמה שעות כל אחד..השאלה מה יוצא הכי שווה..

היתי רוצה ללכת ליואל אבל נזכרתי מאוחר יותר וההרשמה נגמרה אז מה שנשאר זה המכונים להלהלן(מקווה שכתבתי את זה נכון..)

*להלן

שמעתי מהרבה שיואל גבע טובים, אבל אם פיספסת, אז זה לא כ"כ רלוונטי..
מתי אתה רוצה לגשת? באוקטובר?

matan1212
19-07-2011, 17:14
*להלן

שמעתי מהרבה שיואל גבע טובים, אבל אם פיספסת, אז זה לא כ"כ רלוונטי..
מתי אתה רוצה לגשת? באוקטובר?

חח הפירוש אותו פירוש, אבל יש מילה יותר גבווהה, שכחתי ממש איך כותבים

בקשר לספאם(חח ככה זה?) למה אתה הולך לאנקורי? למה לא לקידום, ולפי דעתי הייקיו עדיין לא התחילו , אז למה עזבת לפני שזה התחיל?

אנקורי אפשר עדיין להירשם, מתחיל מחר... לפי מה שביררתי יותר נכון.. גם קידום התחיל אבל הוא אמר שהפסדתי רק מבחן שאפשר להשלים..

כן למועד הקרוב באוקטובר

svpam123
19-07-2011, 17:19
ראה הודעה מקורית

מתן אני כרגע בהיי קיו אבל אני כנראה עובר למכון אחר, פשוט בגלל מרחק מהבית
סיכוי גדול שאני עובר לאנקורי
אז עדיין יש מקומות עם הרשמה פתוחה.
גם לי באנקורי אמרו שאי אפשר להירשם יותר אבל אחרי שהצקתי להם בטלפון הם הסכימו ואני צריך להחזיר להם תשובה סופית

פשוט בגלל מרחק מהבית

matan1212
19-07-2011, 17:23
ראה הודעה מקורית

כן אבל שנרשמת ידעת את זה.. לא התחלת את זה וראיתי פתאום שזה רחוק, זה מה שהתכוונתי..

lori
19-07-2011, 17:34
אני למדתי באיזי ווי והם היו מדהימים !

svpam123
19-07-2011, 17:38
כן אבל שנרשמת ידעת את זה.. לא התחלת את זה וראיתי פתאום שזה רחוק, זה מה שהתכוונתי..
יאפ, עשיתי טעות
לא חשבתי שזה יהיה כ"כ נורא, ולא כ"כ התלהבתי מאנקורי בגלל המלצה שקיבלתי מאיזה דביל אחד, אבל הלכתי לשיעור ניסיון של מועד יולי לפני כמה שבועות והיה נראה לא רע בכלל, אז החלטתי שאולי שווה לעשות את המעבר

matan1212
19-07-2011, 17:44
אני למדתי באיזי ווי והם היו מדהימים !

אין סניף לעיר שלי והכי קרוב ממש רחוק בשבילי, אז זה לא ממש רלוונטי לגביי..

lori
19-07-2011, 17:56
אה חבל.. ממש מומלץ הקורס שלהם יחס אישי והכל. נסה סטודנטס.

guy-marcus
19-07-2011, 18:00

חח "כדלקמן" כאילו? ;)

sonia_6
19-07-2011, 20:39
המ.. מה שאני יודעת זה רק משמועות בעקרון..
לחמן אני לא התנסיתי וגם אף אחד מהמשפחה שלי לא. שמעתי בעקרון שיש הרבה לא מרוצים. אבל זה רק שמועות וסתם הפצת שם רע.
תמיד יהיו כאלה שמרוצים וכאלה שלא. אי אפשר לגבש דעה בלי להתנסות בעקרון.

קידום כנ"ל.

היי קיו, אח שלי עשה לפני כמה שנים שם והוא מרוצה. ואני מכירה עוד בנות שעשו שם והן מרוצות. הבנתי שהקורס טוב. שוב לא התנסיתי.
נרשמתי לשם ואני מתחילה שם שיעור פעם ראשונה יום חמישי הבא בעז"ה.
והמידע בקישור לא מעודכן. היי קיו יש שיעורים פעמיים בשבוע 5.5 שעות. מהשבוע השלישי של הקורס יש סימולציה מידי שבוע ומרתון בשבועיים האחרונים כמובן.
(זה לפחות מה שנאמר לי כשנרשמתי)

אנקורי- גם שמעתי שהם טובים מאוד. ושוב לא התנסיתי אז אין לי דעה משל עצמי.

טוב לא כ"כ עזרתי אני חושבת בתכלס..

Leorre
19-07-2011, 23:26
אם השאיפה שלך היא לציון גבוה (720+) ויש לך משמעת, "אחד על אחד"- מורה פרטי, לא הכי זול, אבל מאוד מאוד משתלם.

matan1212
20-07-2011, 12:21
המ.. מה שאני יודעת זה רק משמועות בעקרון..
לחמן אני לא התנסיתי וגם אף אחד מהמשפחה שלי לא. שמעתי בעקרון שיש הרבה לא מרוצים. אבל זה רק שמועות וסתם הפצת שם רע.
תמיד יהיו כאלה שמרוצים וכאלה שלא. אי אפשר לגבש דעה בלי להתנסות בעקרון.

קידום כנ"ל.

היי קיו, אח שלי עשה לפני כמה שנים שם והוא מרוצה. ואני מכירה עוד בנות שעשו שם והן מרוצות. הבנתי שהקורס טוב. שוב לא התנסיתי.
נרשמתי לשם ואני מתחילה שם שיעור פעם ראשונה יום חמישי הבא בעז"ה.
והמידע בקישור לא מעודכן. היי קיו יש שיעורים פעמיים בשבוע 5.5 שעות. מהשבוע השלישי של הקורס יש סימולציה מידי שבוע ומרתון בשבועיים האחרונים כמובן.
(זה לפחות מה שנאמר לי כשנרשמתי)

אנקורי- גם שמעתי שהם טובים מאוד. ושוב לא התנסיתי אז אין לי דעה משל עצמי.

טוב לא כ"כ עזרתי אני חושבת בתכלס..

בקשר להייקיו היו כמה דברים שהרתיעו אותי מהם...

1) יש הרבה ילדים בכיתה( אצלנו יש 28 בכיתה)

2) לא ממש הבנתי איך התוכנה שהם בנו ללמידה מילים ממש עוזרת? איך היא שונה מכרטיסיות..? אח שלך למד עם התוכנה שלהם?

3) הרוב שם ממחושב כאשר בפסיכומטרי את עושה עם דף ועט...

matan1212
20-07-2011, 12:23
אם השאיפה שלך היא לציון גבוה (720+) ויש לך משמעת, "אחד על אחד"- מורה פרטי, לא הכי זול, אבל מאוד מאוד משתלם.

מה זאת אומרת משמעת? הרי גם לקורסים צריך משמעת... זה נשמע אותו דבר עם מורה ותלמיד, פה אתה יכול למקד אותו לדברים שאתה מתקשה, נגיד אתה טוב במת' אתה צריך רק ללמוד את השיטות (לא את הכל) ואיך להצליח לעשות את זה עם 8 פרקים אבל בקורס הם עובדים ולפעמים הם עובדים על דברים טיפשיים כי הם צריכים להתאים עצמם לכל הילדים ולא רק ל"מתן" ככה שיוצא שצריך פחות שיעורים..

דרך אגב איך נשמע קורס בלחמן + שיעורים עם המורה להשלמה...?

svpam123
20-07-2011, 12:25
מתן לא יודע מה קורה בסניף אצלך אבל גם אצלי ואני יודע שזה ככה גם במקומות אחרים - הכיתות מאוד קטנות
אצלי אנחנו 19 אם אני זוכר נכון

ביואל גבע לדוגמא המספרים מגיעים גם ל40

Dvich
20-07-2011, 12:35
אני עשיתי באנקורי עם חבר והיה מצויין, אני והוא היינו מאוד מאוד מרוצים, גם מהקורס וגם מהציון כמובן, "שלחתי" לשם עוד שני חברים שלי שהיו מרוצים והודו לי מאוד לאחר שהקורס הסתיים.

אחד היתרונות של אנקורי לדעתי זה שבכל כיתה יש עד 20 תלמידים, כשאני עשיתי את הקורס היינו 2 כיתות של 20 תלמידים ולכן היו 2 מורים, ביואל גבע למשל היו לוקחים את שני הכיתות, מאחדים אותן ומוסיפים עוד כמה תלמידים, בהתחשב בזה שלאורך כל הקורס יש המון "אחד על אחד" עם המורה נראה לי הזוי שדבר כזה מתאפשר עם כיתות של 40+ תלמידים ומורה אחד.

matan1212
20-07-2011, 13:30
מתן לא יודע מה קורה בסניף אצלך אבל גם אצלי ואני יודע שזה ככה גם במקומות אחרים - הכיתות מאוד קטנות
אצלי אנחנו 19 אם אני זוכר נכון

ביואל גבע לדוגמא המספרים מגיעים גם ל40

באנקורי? באנקורי באמת יש קצת תלמידים(עד 20 תלמידים בכיתה) בקידום יש עד 22 תלמידים ובהיייקיו יש 28 תלמידים שזה ממש הרבה...

svpam123
20-07-2011, 13:55
לא אני מדבר על הסניף היי קיו אצלי
יש אצלנו 18 או 19

matan1212
20-07-2011, 14:41
לא אני מדבר על הסניף היי קיו אצלי
יש אצלנו 18 או 19

אצלנו יש 28 תלמידים...

תגידו מה עם קידום? מישהו יכול להגיד מילה או שתיים?

svpam123
20-07-2011, 14:47
קידום = לחמן אם אני לא טועה, קראתי על זה משהו בתפוז
זה כאילו שלוחה של לחמן או משהו כזה
אל תתפוס אותי במילה אבל אני כמעט בטוח

בכל אופן כן קראתי שהם לא רעים
שמע מתן בתכלס? הכל טוב... זה הרבה מאוד אתה. לך על מקום שיהיה לך נוח להגיע אליו, בלי יותר מדי תלמידים בכיתה וכמובן לא יקר מדי.
מפה זה המון מזל של ליפול על מרצה טוב, כיתה של אנשים שלומדים ולא שואלים שאלות דביליות ויעקבו אותך, בייחוד אם המתמ' עדיין טרייה אצלך בראש (*אהם* הכיתה שלי בהיי קיו), והשקעה שלך

matan1212
20-07-2011, 14:51

שמע מתן בתכלס? הכל טוב... זה הרבה מאוד אתה. לך על מקום שיהיה לך נוח להגיע אליו, בלי יותר מדי תלמידים בכיתה וכמובן לא יקר מדי.
מפה זה המון מזל של ליפול על מרצה טוב, כיתה של אנשים שלומדים ולא שואלים שאלות דביליות ויעקבו אותך, בייחוד אם המתמ' עדיין טרייה אצלך בראש (*אהם* הכיתה שלי בהיי קיו), והשקעה שלך

חח איך אתה יודע? אתה ויתרת עליהם בשביל אנקורי..

the-myst
20-07-2011, 14:56
קידום ולחמן הם תחת אותה בעלות, אך חברות שונות לגמרי. יש להם מורים אחרים, ספרים אחרים ואין בכלל קשר ממשי בין החברות.
קידום נחשבת בין החברות הטובות. אני אישית אם היו נותנים לי קורס בחינם באיזה מכון שאני רוצה, אין לי ספק שהייתי לוקח קידום.

svpam123
20-07-2011, 14:59
מעניין מאוד
אני די בטוח שהבהרתי אתמול שהסיבה היחידה שאני הולך לעזוב את היי קיו היא בגלל מרחק ועד כה אין לי שום תלונות לקורס עצמו ומה שתלוי במכון (הרי אין להם השפעה על מי שבא ללמוד אצלם)
ואני גם די בטוח שאמרתי שעוד לא עזבתי לאנקורי, אלא שזו האופציה שכרגע נראית לי הכי טובה מבין מה שעוד ניתן להירשם אליו.

האם זיכרוני מטעה אותי?

בכל אופן אני כעת מנסה להבין למה התכוונת ב"איך אתה יודע?".
האם זה לגבי הרמה של התלמידים? אז אחרי הסימולציה הראשונה שמעתי איזה שאלות הם שאלו את המדריכה והבנתי שבשיעורים יהיה הרבה מאוד חזרה על הבסיס של הבסיס.

guy-marcus
20-07-2011, 15:00

ת'כלס...

sonia_6
20-07-2011, 15:18
בקשר להייקיו היו כמה דברים שהרתיעו אותי מהם...

1) יש הרבה ילדים בכיתה( אצלנו יש 28 בכיתה)

2) לא ממש הבנתי איך התוכנה שהם בנו ללמידה מילים ממש עוזרת? איך היא שונה מכרטיסיות..? אח שלך למד עם התוכנה שלהם?

3) הרוב שם ממחושב כאשר בפסיכומטרי את עושה עם דף ועט...

טוב, גם ביואל גבע יש הרבה תלמידים בכיתה. זה בעקרון תלוי מאוד איפה אתה עושה.
זו מן שטיפת מוח שמקריאה לך את המילים ומראה לך את המילה והפירוש. כן.. אני אישית האמת יותר משתמשת בכרטיסיות כי קשה לי לשבת זמן רב מול מחשב. זה פשוט גורם לכך שהעיינים שלי מתחילות לשרוף ממש.
יש בזה יתרונות וחסרונות. תלוי איך מסתכלים על זה. בעקרון, בזכות זה המדריך יכול לעקוב אחרי הלמידה שלך ולנתח ולראות איפה צריך דגש וכו. בכל מקרה בשלב מסוים יש כל שבוע סימולציות על דפים.

אבל בשורה התחתונה, כמו שגיא אמר- לא משנה לאן תלך, מה שמשנה את הציון זו ההשקעה שלך. יש גם המון תלמידים שלא הלכו למכון והוציאו ציונים יפים מאוד.
ובאמת קשה מאוד לדעת איזה מכון טוב יותר פני שמתנסים. זה בלתי אפשרי לדעתי.