PDA

צפה בגרסה המלאה : [דיון] שאלות של הצו הראשון

razyo10
08-08-2011, 22:58
אפשר לקבל דוגמאות לשאלות שמקבלים בשאלות הפסיכומטריות?
או שאני חייב להביא אותם?

ilmichal1
08-08-2011, 23:08
אפשר לקבל דוגמאות לשאלות שמקבלים בשאלות הפסיכומטריות?
או שאני חייב להביא אותם?

אתה צריך לתייג את הפורום- צבא ולימודים ולא 804.
בכל מקרה, יש פה : machon-noam.co.il/generalPage.aspx?pageID=zav-rishon מבחנים לדוגמה של מכון נועם.

בהצלחה..;)

razyo10
08-08-2011, 23:12
תודה שוב..

ilmichal1
08-08-2011, 23:38
בכיף..:happy:

c}{en
09-08-2011, 06:47
יש את הספר "הכנה לבחינות המיון של צה"ל"- יש לי צו ראשון ביום חמישי ולקחתי אותו מהספרייה לפני כמה ימים. (בעקבות המלצה של גיא מהפורום)
היום התחלתי לעיין בו קצת וזה נחמד- זה נותן לך צורות מחשבה. המבחנים כבר פחות בנויים ככה היום, אבל זה מראה על הטכניקות.
תראה, אי אפשר ממש ללמוד לזה, אבל להכיר מראש מה יהיה יכול לעזור.
אתה יכול להשאיל מהספרייה העירונית- לי נתנו לתקופה של שבוע.

בהצלחה! :)

razyo10
09-08-2011, 11:43
בשבילי זה בעוד שנתיים אבל אני רוצה להגיע לזה מוכן כמו שצריך...
ובהצלחה חן!

CrazyDiamond
09-08-2011, 18:14
פיי יש לך רק עוד שנתיים? אחי אין לך סיכוי להגיע לזה מוכן, צריך להתכונן מינימום 3 שנים מראש

לא נורא מש"ק ממטרות זה תפקיד מאוד נחשק, תתחרה עם הכדורגלנים והדוגמניות עליו

coldplay
09-08-2011, 18:28
פיי יש לך רק עוד שנתיים? אחי אין לך סיכוי להגיע לזה מוכן, צריך להתכונן מינימום 3 שנים מראש

חחחחחחחחחחח הרסת אותי.

razyo10, אתה לא צריך להילחץ מזה.. ובטח לא להתכונן לזה שנתיים מראש!!! כשיגיע הזמן שיזמנו אותך תתכונן קצת.. בהצלחה ;)

razyo10
09-08-2011, 18:39

אתה גדול דימונד!!!

guy-marcus
09-08-2011, 18:52
בשבילי זה בעוד שנתיים אבל אני רוצה להגיע לזה מוכן כמו שצריך...
ובהצלחה חן!

wth? שנתיים?!
בנאדם אני התכוננתי רק ביומיים שלפי והספקתי לפתור את הספר שחן ציינה, באמת שאין לך מה לדאוג...

guy-marcus
09-08-2011, 18:53

חח ענק אתה... :biggrin:

matan1212
09-08-2011, 19:01
בנאדם אני התכוננתי רק ביומיים שלפי והספקתי לפתור את הספר שחן ציינה, באמת שאין לך מה לדאוג...

wtf ? יומיים.?
בנאדם אני התכוננתי רק דקושתיים לפני ....

guy-marcus
09-08-2011, 19:35
wtf ? יומיים.?
בנאדם אני התכוננתי רק דקושתיים לפני ....

כן זה סתם כי הייתי לחוץ רצח p:

RoeiDude
09-08-2011, 19:48
לק"י
בס"ד

אין לך לאן למהר.. בערב שלפני אני פשוט עשיתי את מבחן הדוגמא באתר נועם שהביאו מעליי וזהו.

razyo10
10-08-2011, 14:52
איזה קב''א אתה?

guy-marcus
10-08-2011, 15:06
איזה קבה אתה?

תמיד מתבלבלים בין הקדוש ברוך הוא לדרג האיכות בצבא p:
קב"ה- קדוש ברוך הוא
קב"א- קבוצת איכות
;)

c}{en
11-08-2011, 17:06
אגב, לכל ה- g6pd למיניהם- תתכוננו לזה שאתם צריכים לעשות שם ספירת דם..
היום הייתי ודרשו ממני את זה בגלל הדבר הזה ובדיקה מהבית לא תופסת- רציתי לשלוח להם בפקס והם לא הסכימו.

guy-marcus
11-08-2011, 17:24
היום הייתי ודרשו ממני את זה בגלל הדבר הזה ובדיקה מהבית לא תופסת- רציתי לשלוח להם בפקס והם לא הסכימו.

את אחרי הצו? נו, איך היה?!

c}{en
11-08-2011, 19:47
את אחרי הצו? נו, איך היה?!

חח.. הרגע שלחתי לך הודעה :)
היה בסדר גמור חוץ מהקטע של העברית (הבנת הנקרא) שבגלל שזה היה בהתחלה והייתי בלחץ, אז לא הייתי כ"כ מרוכזת..
אבל סה"כ היה בסדר. עכשיו אני מחכה שיהיו תוצאות.

CrazyDiamond
11-08-2011, 19:56
חח.. הרגע שלחתי לך הודעה :)
היה בסדר גמור חוץ מהקטע של העברית (הבנת הנקרא) שבגלל שזה היה בהתחלה והייתי בלחץ, אז לא הייתי כ"כ מרוכזת..
אבל סה"כ היה בסדר. עכשיו אני מחכה שיהיו תוצאות.
הנה התוצאות:
דפ"ר 90
קב"א 56

c}{en
14-08-2011, 21:50
הנה התוצאות:
דפ"ר 90
קב"א 56

לא ולא..חח ;)

CrazyDiamond
15-08-2011, 00:41
לא ולא..חח ;)
וואלה, עד עכשיו חשבתי שזה הכי גבוה שאפשר...
כנראה שלא

The_Ben
15-08-2011, 01:00
אין לי מושג מה זה g6pd, אבל זהירות מבדיקות הדם שלהם - לי היה חתיכת סיפור עם זה (לא עם הבדיקה עצמה, אלא עם כל ההליך שהתלווה אליה).
אני לא ארחיב כאן יותר מידי - אבל בגדול - היה לי צו ראשון בנובמבר של 2010, קיבלתי את הפרופיל ביוני 2011 (כן, 7-8 חודשים באמצע).
באותו הזמן, עד שיש פרופיל - אי אפשר לקבל שום זימון (חוץ מזימונים חוזרים ונשנים לבדיקות דם, שכל פעם יצאו לא תקינות באופן (*לא*) מפתיע, אבל הצבא היה בטוח שכל פעם פשוט מדובר בהליך הביצוע של הבדיקה שלא היה נכון, גם אחרי 3 ו-4 פעמים שחזרתי על הבדיקה).

זהירות ממקרים כמו שהיו לי - פספסתי המון זימונים למודיעין (למעשה, כולם נסגרו עד שקיבלתי את הפרופיל) בגלל ההמתנה הטיפשית הזאתי.

נ.ב
בסופו של דבר עשיתי משהו כמו 10-15 בדיקות דם עבור הצבא (ולא, אני לא מגזים במספר).

c}{en
15-08-2011, 20:50
אין לי מושג מה זה g6pd, אבל זהירות מבדיקות הדם שלהם - לי היה חתיכת סיפור עם זה (לא עם הבדיקה עצמה, אלא עם כל ההליך שהתלווה אליה).
אני לא ארחיב כאן יותר מידי - אבל בגדול - היה לי צו ראשון בנובמבר של 2010, קיבלתי את הפרופיל ביוני 2011 (כן, 7-8 חודשים באמצע).
באותו הזמן, עד שיש פרופיל - אי אפשר לקבל שום זימון (חוץ מזימונים חוזרים ונשנים לבדיקות דם, שכל פעם יצאו לא תקינות באופן (*לא*) מפתיע, אבל הצבא היה בטוח שכל פעם פשוט מדובר בהליך הביצוע של הבדיקה שלא היה נכון, גם אחרי 3 ו-4 פעמים שחזרתי על הבדיקה).

זהירות ממקרים כמו שהיו לי - פספסתי המון זימונים למודיעין (למעשה, כולם נסגרו עד שקיבלתי את הפרופיל) בגלל ההמתנה הטיפשית הזאתי.

נ.ב
בסופו של דבר עשיתי משהו כמו 10-15 בדיקות דם עבור הצבא (ולא, אני לא מגזים במספר).

g6pd זה מחסור באנזים מסויים וזה גורם לרגישות לפול , ליוד ולעוד כמה תרופות שחשיפה אליהן תגרום למוות (ע"י חנק). זה דבר תורשתי..
חשוב להדגיש שכשנולדתי הייתי גבולית ובגלל הספק תמיד נמנעתי מהדברים האלה (ובכיתה לעולם לא עשיתי ניסויים עם יוד. תמיד הייתי יושבת בחוץ או במרחק גדול).
ולפי מה שאתה מספר, אני ממש ממש מקווה שזה לא יהיה הסיפור שלי..
שהתקשרתי אמרו לי שעדיין לא נקבע לי פרופיל ויכול להיות שיזמנו אותי שוב...
אני לא מבינה מה הם רוצים בבדיקות האלה.. למה בדיקה מהבית לא טובה?
אממ.. תהיה לך בעיה לדבר על זה בפרטי?

The_Ben
15-08-2011, 20:55
g6pd זה מחסור באנזים מסויים וזה גורם לרגישות לפול , ליוד ולעוד כמה תרופות שחשיפה אליהן תגרום למוות (ע"י חנק). זה דבר תורשתי..
חשוב להדגיש שכשנולדתי הייתי גבולית ובגלל הספק תמיד נמנעתי מהדברים האלה (ובכיתה לעולם לא עשיתי ניסויים עם יוד. תמיד הייתי יושבת בחוץ או במרחק גדול).
ולפי מה שאתה מספר, אני ממש ממש מקווה שזה לא יהיה הסיפור שלי..
שהתקשרתי אמרו לי שעדיין לא נקבע לי פרופיל ויכול להיות שיזמנו אותי שוב...
אני לא מבינה מה הם רוצים בבדיקות האלה.. למה בדיקה מהבית לא טובה?
אממ.. תהיה לך בעיה לדבר על זה בפרטי?
אה, אני לא עם המקרה שלך (אפילו לא קרוב).

משום מה יש להם בעיות עם בדיקות מהבית, גם לי לא ברור למה. בהתחלה הם אמרו שזה בסדר, שלחתי להם אחת כזו (ממכבי) והם החליטו שהיא לא טובה ולעשות עוד אחת שם, עשיתי ושלחתי להם אחת נוספת וגם היא לא נראתה להם טובה, בסופו של דבר זומנתי שוב לעשות בדיקת דם בבקו"ם ומשם הסיפור התפתח (גם היא לא הייתה טובה...לכי תביני).
לא מצאתי למה בדיקה מהבית לא טובה בסופו של דבר, אבל למזלי סגרתי את הפרופיל שלי בסופו של דבר על אחד שלא מפריע לי.

אין בעיה לדבר בפרטי, תשלחי לי הודעה שם עם מה שאת רוצה לשאול, ונדבר :).

c}{en
16-08-2011, 09:28
אה, אני לא עם המקרה שלך (אפילו לא קרוב).

משום מה יש להם בעיות עם בדיקות מהבית, גם לי לא ברור למה. בהתחלה הם אמרו שזה בסדר, שלחתי להם אחת כזו (ממכבי) והם החליטו שהיא לא טובה ולעשות עוד אחת שם, עשיתי ושלחתי להם אחת נוספת וגם היא לא נראתה להם טובה, בסופו של דבר זומנתי שוב לעשות בדיקת דם בבקו"ם ומשם הסיפור התפתח (גם היא לא הייתה טובה...לכי תביני).
לא מצאתי למה בדיקה מהבית לא טובה בסופו של דבר, אבל למזלי סגרתי את הפרופיל שלי בסופו של דבר על אחד שלא מפריע לי.

אין בעיה לדבר בפרטי, תשלחי לי הודעה שם עם מה שאת רוצה לשאול, ונדבר :).

התקשרתי עכשיו אליהם ולמזלי זה לא המצב שלי- כבר נקבע לי פרופיל.
אני לא יודעת כמה זה במספרים, אבל היא אמרה לי שאני מתאימה לכל שירותי הביטחון ויש לי פרופיל קרבי גבוה, אז אני מניחה שזה 97 או 82, נכון?

The_Ben
16-08-2011, 12:36
התקשרתי עכשיו אליהם ולמזלי זה לא המצב שלי- כבר נקבע לי פרופיל.
אני לא יודעת כמה זה במספרים, אבל היא אמרה לי שאני מתאימה לכל שירותי הביטחון ויש לי פרופיל קרבי גבוה, אז אני מניחה שזה 97 או 82, נכון?
הם לא יכולים להגיד לך מספרים (לא ברור לי למה, אבל הם לא יכולים). מה שכן - הם מקריאים נוסח קבוע שרשום להם על הפרופיל, פשוט תתקשרי שוב ותבקשי מהפקידה שם להקריא לך את מה שכתוב לה שם מילה במילה לאט יחסית (ככה שתספיקי לרשום את זה במדוייק). אח"כ תעתיקי ל-Google ותחפשי את הנוסח המדוייק...בצמוד לו יהיה את המספר שהוא מייצג, יש בהרבה מאוד אתרים את הפירוש של כל נוסח.

razyo10
18-08-2011, 15:59
אכן..