PDA

צפה בגרסה המלאה : [דיון] לגבי פיקדון אישי



oz0112
17-04-2012, 21:08
אני מקבל אותו לחשבון
ואני יכול להשתמש בו לצרכים כמו לימודים חתונה דירה לפתיחת עסק
וכתוב משהו שלאחר 5שנים
לאחר 5שנים אפשר למשוך את הכסף במזומן לכל מטרה שאני ירצה?
ואם אני לא יגע בכסף 7שנים אחרי השיחרור
הכסף ילקח מהחשבון לצבא?
תודה על התשובות
קישור :http://www.mako.co.il/pzm-soldiers/discharge/Article-23a09859318ff21006.htm?gclid=CKa6qs6_vK8CFULN3wod0 EUtig

coldplay
18-04-2012, 19:33
כתוב לך שם:

תוכלו לממש את יתרת הפיקדון הבלתי מנוצלת בחלוף חמש שנים ועד שבע שנים מיום השחרור, כלומר במשך שנתיים בלבד.
היתרה תעמוד לרשות החייל המשוחרר במזומן, ללא הגבלת מטרה, בתום חמש השנים הראשונות, באמצעות פניה אישית לאחד מסניפי "בנק הפועלים" או "בנק לאומי". חשוב לזכור שבתום שבע שנים מיום השחרור תימחק יתרת הפיקדון האישי לאלתר!