PDA

צפה בגרסה המלאה : [סיכום] מזל טוב ל Dmot ו omeromer

אריאל
02-09-2012, 09:46
omeromer ( אסיסטנט ) - עומר, יישר כח על העזרה והנתינה למשתמשים באתר, העזרה שאתה נותן מבורכת ומוערכת ! ברוך הבא לצוות האתר !

Dmot ( משתמש כבוד ) - תומר, אתה הרבה יותר מעוזר, מהתשובות שלך באתר ניכר שאתה נותן ומשקיע מעצמך המון, אין הרבה כמוך ! אסיסטנט היית צריך להיות מזמן, פשוט נעלמת פתאום ;) וחזרת בגדול .

תומר ועומר, לא משנה לאן מועדות פניכם בהמשך(בפרט תומר שתכף מתגייס), תמיד מקומכם יהיה שמור כאן !

אז שוב, יישר כח ותמשיכו כך !

http://4.bp.blogspot.com/-J23XziPQ7bM/UCZRKEy12rI/AAAAAAAAJR4/ds0qVAX82DE/s1600/welcome.jpg

iAmYoni
02-09-2012, 09:59
מזל טוב! בהצלחה!

Dmot
02-09-2012, 11:35
חזרתי עכשיו מלשכת הגיוס (:
ואוו. תודה אריאל (: אני צריך להתרגל לצבע החדש שלי (:
זה הזמן גם להודות לאנשים בפורום. יש כאן אנשים מדהימים-משתמשים שעוזרים מכל הלב ונותנים מזמנם החופשי כדי לעזור לתלמידים, ברמה לעיתים גבוהה יותר ממורה פרטי; ואת המשתמשים ה"רגילים" ששואלים שאלות וצמאים לדעת יותר (:
ובכלל, הפורום כאן (כמה פעמים אמרתי זאת? (: ) מדהים בפני עצמו. אנשים איכותיים מאוד המתייחסים אחד לשני בכבוד, קטנים כגדולים. חבל שלא תמיד הדברים כך לפעמים מחוץ לו (:
אבל תמיד, לשמור על אופטימיות. יום יבוא והכל יסתדר (: תודה על הברכות לצבא. כל יום אני אמור לקבל תשובה (: מתפלל שתהיה חיובית.
יום טוב ומבורך לכולם! מזל טוב כמובן גם לעומר...

יהורם
02-09-2012, 11:58
חזרתי עכשיו מלשכת הגיוס (:
ואוו. תודה אריאל (: אני צריך להתרגל לצבע החדש שלי (:
זה הזמן גם להודות לאנשים בפורום. יש כאן אנשים מדהימים-משתמשים שעוזרים מכל הלב ונותנים מזמנם החופשי כדי לעזור לתלמידים, ברמה לעיתים גבוהה יותר ממורה פרטי; ואת המשתמשים ה"רגילים" ששואלים שאלות וצמאים לדעת יותר (:
ובכלל, הפורום כאן (כמה פעמים אמרתי זאת? (: ) מדהים בפני עצמו. אנשים איכותיים מאוד המתייחסים אחד לשני בכבוד, קטנים כגדולים. חבל שלא תמיד הדברים כך לפעמים מחוץ לו (:
אבל תמיד, לשמור על אופטימיות. יום יבוא והכל יסתדר (: תודה על הברכות לצבא. כל יום אני אמור לקבל תשובה (: מתפלל שתהיה חיובית.
יום טוב ומבורך לכולם! מזל טוב כמובן גם לעומר...

בס"ד

ברוך בואכם לצוות ההדרכה - בהצלחה בהמשך הדרך - ושייזכו התלמידים בזכותכם להעלות את רמת המתמטיקה בארץ !

TTAJTA4
02-09-2012, 14:03
בהצלחה! מגיע לכם :takdir:
שניכם בחורים זהב.

SeeGreen
02-09-2012, 14:15
כל הכבוד לשניים האלה
באמת מגיע להם
בהצלחה~
:okey:

tototomer1
02-09-2012, 14:42
שיהיה הרבה בהצלחה לשניהם! בהחלט מגיע להם :)

CrazyInMath
02-09-2012, 15:09
ממש מגיע לכם תומר וגם עומר
מקווה שיהיה לי בעתיד חחח אבל בתקופה זו, אין לי מספיק זמן לעזור לאחרים באתר, בשל שיעורי הפסיכומטרי וההשקעה העמוקה בחומר ..
תמשיכו בהצלחה, וכל הכבוד (;

אושרית
02-09-2012, 15:17
בהצלחההההה (:

spiderman
02-09-2012, 15:32
מזל טוב לתומר ועומר!!!!!!!! שני אנשים בעלי ידע מתמטי מדהים!!!!!!!! אני מקנא בכם אנשים....הלוואי ווהיה לי ידע כשלכם...

בהצלחה תומר בצבא! תלך לקרבי זה הכי גדאי!!!!!!!!!!

Fractal
02-09-2012, 15:35
בהצלחה לשניכם! אין ראויים מכם לתארים החדשים.

ומי ייתן ונמשיך להתכבד בפתרונותיכם המצוינים כאן באתר.

omeromer
02-09-2012, 15:43
תודה רבה לכולם ולאריאל :) מזל טוב תומר - באמת מגיע לך הכבוד.

אני שמח להיות חלק מהאתר הזה, אני נהנה לבוא לפה כל יום ולקרוא את ההודעות - יש פה אנשים מדהימים, הרמה של ההודעות פה מאוד גבוהה וזה משהו שנדיר היום למצוא בפורומים - אני מקווה שהיא תשאר ככה לעוד הרבה זמן.

בהתחלה היית נכנס לפה רק לחפש תשובות לשאלות שלא הייתי מצליח לפתור, ולאט לאט התחלתי להגיב בפורום והבנתי שזה כיף גם לעזור לאחרים, לשמוע אנשים אומרים תודה על העזרה שאני נותן זה החלק הטוב ביותר.

למדתי הרבה מלפתור פה תרגילים ומקווה שגם לימדתי הרבה, אני מקווה שכל מי שמגיב פה בפורומים בד"כ רק כדי לבקש עזרה ינסה גם לעזור לאחרים - אתם תתפלאו כמה אפשר ללמוד מללמד אחרים.

מקווה שיהיה לי עוד הרבה זמן בפורום הזה לפני הגיוס, ומקווה שאני אמצא כמה שיותר זמן להיות פעיל פה - כי באמת כמו שאמרתי, אין הרבה פורומים כמו הפורום הזה.

חן_
02-09-2012, 20:09
מזלל טוב לשניכם!;)
בהחלט מגיע לכם, ממש רואים את הסבלנות את ההשקעה ואת הרצון לעזור בפתרונות שלכם :takdir:

lioryor
02-09-2012, 21:43
עומר, מזל טוב!!!
ברכותיי אני מאחל לך הצלחה וכל טוב :)

תומר ברכותיי חבר,
ציון לשבח, מרשים כל הכבוד :)
אני חושב שאפילו מגיע לך להיות מנהל של משהו או אסיטטנט (אבל זה כבר לא אני מחליט :) ).
בכל מקרה נכנסתי היום לאתר לדעת מה איתך ומה עם התשובה מהצבא ??
מחכה בקוצר רוח ומקצץ ציפורנים כולי תקווה שתתקבל(תעדכן אותי).

שניכם אנשים מדהימים שכן ירבו כמותכם עוד אנשים כאלה .
מאחל לשניכם הצלחה בכל מעשיכם.

הצלחה לשניכם ולאתר האדיר הזה שעוזר בכל יום ובכל שעה לכל מי שצריך.

כל הכבוד באמת כל הכבוד לכל מי שעוזר ועשה פה עבודת קודש ,ברוכים תהיו .

Dmot
02-09-2012, 21:50
ולמרות שכבר הגבתי, רציתי להגיד שוב, תודה על הברכות (:
אחת יותר יפה מהשנייה. אתם מדהימים. היופי באתר הוא לא רק אנשים הנותנים פתרונות, אלא גם ההערכה מהצד השני. אתם בהחלט מוכיחים את זה כל פעם מחדש. פגשתי פה אנשים מדהימים בפורום, ולא אנתק קשר כ"כ מהר (:

gilas
03-09-2012, 00:01
מזל טוב לשניכם.
הייתי שמחה אם היה לי יותר זמן להיות פה אבל במעט שיש לי אני כל הזמן רואה את המסך הראשי כחול עם החתימות של שניכם...

יופי של עבודה אתם עושים פה.
תומר, הולם אותך הצבע. שיהיה בהצלחה בגיוס הקרב, מקווה שתתקבל לאן שאתה רוצה
עומר, כוכב עולה... המון הצלחה. אהבתי את דבריך (וזו לא הפעם הראשונה..)

תהנו מהפירגון. בהחלט מגיע לכם על כל ההשקעה. בהצלחה.

guy-marcus
07-09-2012, 00:27
מצטרף לכל הברכות והאיחולים :)
בהחלט מגיע לשניכם, כיף להיחשף לטוב לבכם ורצונכם לעזור, בהתמסרות ובשמחה כזאת (: